Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már 94 Kg vagyok! Mostmár beugrott. Régen írtad, hogy kikötötted. A külföldi R6 fórumokon én is utána néztem és senki se látta a versenyzőkön kívül értelmét a kiszerelésének... így én se bántom.
Változást nem veszel észre. Karsai Zsolti azt mondta semmit nem hozott lóerőbe. Én kivettem, mert hangolásnál úgyis elzárja ago a csövet, és gyári yec-es csomagot vettem hozzá uk-ból. Nincs értelme bántani. Környezetvédelmi dolog, kipufogó szelepekre enged friss levegőt amikor kinyit az elektromos szelep, hogy a kipufogóba elégjenek a káros anyagok még. A gyári versenycucc is csak azért szedi ki szerintem, mert súly. Na de nekünk is számít minden gramm! Főleg hogy 90kg vagyok :-)
Nézz át a hazai fórumba is! Quad egyben maradt?
AIS? Nékem van olyan? Paraszt kérdés: Jobban megy a gép, ha kidobom belőle? Hátrány?
Én milliószor lapoztam már a manualt, de ilyet nem láttam. Az AIS szokták tisztítani, márakinek nincs levakolva :-) hihi
Én se hallottam még róla...
Vagy nem a levegő indukciós rendszerre gondolsz? AIS ami a szelepdekli fejen van? Mert a kartergáznak tudomásom szerint csak egy cső van 2003-2005 a szűrő hátsó részén megy le függőlegesen.
Sziasztok. Kartel gáz szűrő? Én ilyenről nem hallottam. Magyarázd el pontosabban a helyét.
Szerintem nekünk nem kell ilyesmivel foglalkozni. Kartergáz nem hinném, hogy egy ilyen új motornál "létezne" mint probléma...
Jaj ne haragudj elfelejtettem visszaírni. Kár hogy nincs meg a szivató karja. Igazából nekem az R1-re kellene. Egyelőre nem veszem meg.
azt értem ....

de például a hondán , vagy a kavamakin sosem vettem észre....
viszont ezen hidegen láthatóan van ....
a szervízben mértek 10 körüli kompressziót , úgyhogy nem a gyűrűk kopásából adódik....

viszont azt is mondták , hogy ezek jobban eszik az olajtot ám ....
egy minimális minden motornak van...
Nektek van kartergáz ?
holnap körbejárom a szerelők között ezt a témát.... azt tudom h nem egészséges ha ez el van koszolódva (autóknál olyan 150-200e Km)
Hmmm és azt mennyire sűrűn kell tisztítani? Még sose hallottam róla...
levegő szűrő ház mögött...
A meg hol van? Ennyire belendültél a tisztításba?


(rohadt eső... lacháza törölve )
valaki a kartergáz szűrőt tisztítota már?
MÁR NEM ÉRDEKEL ?
Szia ...
kérdezted a barátodat ?
Nekem nem, de számszerűen 3 méterről 109,valamennyi db.

a Raptoros fickó úgy csinálta meg, hogy ismét össze lehessen kötni.
Nem túl hangos utcára a rendszer?

Ha elvágtad a gyári rendszert, hogy akarod visszatenni?

Nekem van egy yoshi kipufogóm....összekötő kellene esetleg, de még nem tudom, hogy szétbarmoljam e a gyári leömlőt....
A gyári rendszer nem eladó. Sajnos pont az akra rendszer miatt, mert ha külföldre megyek, akkor vissza kell tennem a teljes gyári rendszert (leömlő, elődob, dob).

Viszont a raptor kipufogóm, összekötővel eladó. 200 KM használtam. Az összekötő azért kellett, mert alul el kellett vágni a gyári rendszert, hogy a 2 betét katalizátort kiiktassuk.
Na ez a része érdekelne....eladó e a leömlőd? Nem túl hangos az akra rendszer?
Persze, mindent.