Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép moci
Itt vannak a képek.
Kérdezd meg Briant a gumis topikban Ő meg tudja mondani szerintem
Nem is kimondottan arra voltam kíváncsi, inkább arra, hogy Dunlop-ból melyik az a gumi, ami egy kategória a pirelli diablo rosso-val.
Még1 ucsó próbálkozás.
Valaki holnap ide !?
Tali 9-kor a Fradi pályánál !
Dunlopnak is vannak sport gumijai, meg ugye túra, túrasport stb. Az hogy a dunlop jó-e, hátaztígy hogy döntsük el?
én yamalube-ot kaptam a géphez de nem használom mert valóban elég szarnak tűnik
van még valami fehér flakonos amit most használok szintén a géphez kaptam az egész jó
de lassan vennem kell valamit
A Motul nagyon jó, a Castrol ok, a Yamalube egy fos. Láncspayt tekintve
Motul jó választás

láncspré engem is érdekelne melyik jó
nekem még az van amit a motorhoz adott az előző tulaj
és vagy castrol vagy motul road fehér ami szóba jöhet nálam
de ha azt mondjátok hogy a castrol is tökéletes akkor vesz a fene motult
Szia,
Én Motul 5100 4T 10W50 motorolajat és Castrol OR 400 ml láncspray használok.
Üdv.:UKB
211-est még biztos hogy senki, soha nem szídott, az egyik jobb mint a másik .

Az hogy egy gumi Dunlop vagy Pirelli az még nem minden, ezerféle van.
Nem rég mostam le a gépet,este majd rakok fel róla képeket.
Sziasztok!
A motul 5100 4t 10W 40re esik a válaszásom.
Elolvastam a régebbi hozzászólásokat erről az olajról a fórumon,és csak jókat írtak róla.
A motul v300 is nagyon jó,csak most szűkös a pénztárca
Lenne még egy olyan kérdésem,hogy ki milyen láncsprét használ a géphez?
Nekem is Brian küldte (GP Racer) és szerintem nagyon jó
A gyárilag rárakott Dunlop nekem sem jött be.
Asszem ha jól emlékszem akkor a gyári az Dunlop Qualifier Sportmax és még valami szám jelölés, talán 211 !?
Nekem most is Dunlop van (Brian ajánlásával) ez mondjuk már Dunlop GP Racer ez jó gumma, két komponensű és endurance gumi keverékkel.
Tesóm RS125-én volt Dunlop abroncs, az nem volt túl jó. sőt azt lehet mondani szar volt. Asszem Sportmaxx vagy ilyesmi. Viszont mostanában sok jót hallottam az újakról. Az még 2006-os gyártású volt.
Őszinte leszek, fogalmam sincs mivel jött ki gyárilag... de egy kalap szar... kurva nehéz felmelegíteni (utcán szinte lehetetlen) és e miatt kurvára csúszik ha döntöd... viszont megvéd a száguldozástól, mert ha húzod neki meghalsz!
Attól függ milyen Dunlop, pl. Brian Isteníti, pedig nem két fajta gumival ment már. Nekem most 211 van fent, tökéletes.
Dunlop? Tartós az biztos, de hogy jó, az már eléggé kérdéses. Csúszik mint a picsa, legalábbis ami nekem van gyári... Én Metzeller vagy Pirelli-re szavazok! Bár szerintem minden összetétel kérdése, lehet ettől még van olyan Dunlop is ami jó... A motorgumik topikban keresd Brian-t Ő ért ezekhez!
Nincs béke, harc van
Reggelente egy kicsit nyűgös vagyok de ne foglalkozz vele
Sziasztok! Pirelli Diablo Rosso gumi van most motoromon. Viszont hallottam nagyon jó véleményeket a Dunlop gumikról is. Azt szeretném kérdezni, hogy Dunlopban melyik az, ami hasonló kategoriás mint a jelenlegi gumim. És ezek már két komponensűek? Nektek amúgy mik a tapasztalatotok Dunlop gumikkal kapcsolatban?
Hé hé peace!
Reggeltet a csapatnak! Már majdnem így megy nekem, de azért néhány 1000 ponton, még változtatni kell! a holnapi oktatás után már így fog menni!
Sziasztok!Van egy komplett pályaidomgarniturám R6-hoz,99-2002-ig,tankal,sárvédővel,felyidomtartó konzollal,projektoros lámpával kék szinben.Karcos picit,de nem törött.60 ezer kell érte!Csak kompletten eladó.Üdv:Laci-Debrecen
Zorkán "kolléga" mutatott egy videót nekem tegnap és nagyon tetszett
Én úgy értelmeztem hogy ez az minimális elvárása mindenkitől úgyhogy ehhez tartsátok magatokat
http://youtu.be/4B9L5XkPr0A