Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Majd mosás után felétlenül!
Szegényel hazafele kicsit megáztam.
Köszönöm szépen!
Gratula. Nagyon szép a vasad! Én is már vágom a centiket és meg lesz a Yamaha R6-om. Még 29 nap
ez egy nagyon jó gép ...
ismerem a volt tulaját....
Zsír gép! Grat hozzá! képet pedig tehetnél fel még dögivel ...
Nekem az is jó!
nincs kedvetek mondjuk Balcsin vmi talit összehozni?
Egyenlőre egy volt Dobogókőn, de szerintem 2 hét múlva megint lesz. A hely és időpont még teljesen nyitott...
Szia!

Svéd által szervezett verseny. Szerintem érdemes elnézni rá, mert sok hazai jó pilóta megy rajta (mivel nincs OB).
Kösszi
Merre szokott lenni fórum találkozó?
Hali,
Mi lesz a ringen?
Rendben.
Lehet ám hogy jön majd még 1 srác, majd ma felhívom és beszélek vele.
Megnéztem és sajnos csak kétféle zárt bukónk van abból amiről eddig beszéltünk mind gyors csatos
a másik (N1700VF) pedig nincs M-es méretben.
Úgyhogy sajnálom de nem tudok segíteni
Ha jó idő lesz, megyek! Fradi pályánál találkozó? Onnan lecsapatunk az M5ön

Vasárnap Hring verseny nézés?
Szia!

Nagyon szép gép! Sok balesetmentes KM-et! Remélem látni foglak sűrűn itt a fórumon, illetve a fórumtalikon!
Erre nem jön senki ?
Bár ha szar idő lesz akkor Én sem megyek ill. szerintem ha senki sem jön akkor sem mert egyedül menjen a fene.
Szép masina
Gratulálok hozzá!
Sziasztok!
Köszönöm a régebbi válaszokat motorvétellel kapcsolatban
Tegnap óta én is R6 tulajdonos lettem
Egyszerüen hihetetlen jó ez a gép
Erre gondoltam én is. Pont most kezdtem tanulni. Szóval megpróbálom azt,ha lesz időm. Aztán feldobom ide a képeket
PhotoShop, és kiderül, melyik a jobb választás! Én faszhülye vagyok hozzá, úgyhogy engem ne is kérj!
Döglött a fórum rendesen... Na kotródok akkor aludni, mert elég mára ebből a fos napból!

Jó éjt Bradáim!
Szeretnék felnicsíkot a motorra. Szerintetek milyen színűt tegyek? Ezüstre vagy pirosra gondoltam és mindenképp vékonyat, fényvisszaverőset...
Áztató napot magamnak! (megvolt ) Többieknek napsütéses délutánt! Hátha ez így bejön!
, köszi azért!
Zárt sport bukóból asszem csak ebből van M-es méretünk,
ha jól emlékszem ezen kívül még N1700VF van de az ucsó fekete az L-es a szürkék meg XL-esek
Mondjuk az N1700VF drágább az 28körül mozog
A többi sisak meg sajnos nem zárt
Ránézek azért hétfőn