Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csúnyabeszéd következik, kéretik a gyerekek fülét befogni!

Én szóltam....

Hogy az a jó kurva pudvás fasszopó lusta tehénseggű faszlerohasztó anyját, annak a barom rendőrnek, aki minden jelzés nélkül SATUZIK! a kereszteződés közepén, majd kibaszottul kényelmesen kiszáll a kocsiból! Én meg alig bírtam megállni mögötte, hisz kurvára nem természetes, hogy 60as korlátnál valaki a 2x2 sávos úton SATUZIK! Elborult az agyam és az idegtől jött h belérugjak a rohadékba! Basszam meg a kibaszott tetves anyját! Megértettem volna, ha valami fontos esethez mennek, de a szegény koldus miatt álltak meg, aki az M3-as lejárónál kéregetett. Én meg majdnem fejjel beleszálltam a rendőrautóba, mert olyat kellett stoppieznom! Persze pont most nem volt a fejemen a GoPro, mert az biztos h ment volna a netre és utána minden TVhez... Isten adja, hogy egyszer egy kibaszott 20 tonnás kamion előtt csinálják meg...
egy e-mail címet adj légyszíves ott megbeszélnénk az R6 váltót. mert az enyémen kezd szét dőlni!
köszönöm.üdv
menyniért lenne a váltó? engem érdekelne mindenképpen!
1,1-1,2 között szokott változni az ára, annyit azért megér. Egy 900e-sre rá kell kb költeni a különbözetet hasonló állapotra hozáshoz, szerintem.
Állapot ide vagy oda,jól megkérik az árát
Félreértettél valamit, vagy félreérthetően fogalmaztam. A gondos téli őrzésre utaltam, és arra,hogy a km az idénnyel megy benne.
mindennapi használatban, ponyvázva várja a tavaszt júniusban ? ? ?
aztmeghogy ?
majd látjuk ....
Helló!
Én ismerem a motort, mindennapi használatban van, garázsban - teli tankal - ponyvázva várja a tavaszt, ritka szép.
Még mindig nem próbáltam ki a V-pávert,
de ezt olvasva asszem a MOL98 az amit elsőként kipróbálok.
link1
link2
előre szólok hogy az a motor SZAR. ha megveszed egy ÁTKOT veszel
aztakarom ...
adogassad el szorgalmasan az alkatrészeket, ésha elég bevállalós vagy 300 ért vidd ela labancot
azzal Én sem ....
nos ....
téged nem érdekel a váltó ennyiért ?
én nem üzletelnék egy parkolóőrrel
megvan még ...

4 pézé a tied lehet.... ( a szívató kar nincs rajta)
csak a főtengely ,csapágyakkal 35.-
ha kellenek a hajtókarok is , akkor egy 50-es körül , ez irányár ,de csak komoly vevő esetén engedek az árból...
pill. megnézem ,hogy megvan-e....
Vigyázzatok srácok:

http://index.hu/bulvar/2011/06...

A kétkerekű járművek átfogó ellenőrzése őszig folyamatos; nagyobb akciókra július 2-án és 17-én lehet számítani a legbalesetveszélyesebb helyeken, így a Dunakanyarban, valamint Budaörs, Nagykáta és Cegléd körzetében - közölte az alezredes.
Ja és mindenkinek legalább ilyet kívánok!
Imádom az ilyen tökéletes napokat! Tökéletes meglepetés (Thx to Ago), tökéletes időjárás, tökéletes forgalom... áhh a könny is kicsordult!
Én meg pont a pirellit akarom kipróbálni majd.
A balos kormánykapcsolónak mi az ára?