Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok koszi szepen eleg jol hangzik lehet kiprobalok egyet mert a diablo corsa valahogy nem az igazi nem ad biztonsag erzetet de lehet velem van a baj ezert akarok valtani es a bridgestone nev nekem szimpatikusabb
Szia,

A főtengely kellene egy barátomnak...mi lenne az ára?
egy 20-asért jó?
Nekem nagyon bejön! Ha nem mész mindig állat módjára akkor 5000-6000 km-ert is el lehet menni a hátsóval....tapadása is szuper számomra. Ha pedig csúszna azt is jól visszajelzi.
szecva engem érdeklne váltó r6hoz. mi lenne az ára?
üdv roli
na es milyenek a tapasztalatok vele
Ismerem a szitut....szerencsére Én már befejeztem...minden megvan amit szerettem volna rá meg mellé
Neked minek? Nem azért vettél az asszonynak motort, mert nem akarod többet vinni? Vagy asszony csere volt?
Örülök hogy jók a tapasztalataid vele.
Asszem benevezek majd 1re, bár mostanában annyi mindent szeretnék nem tudom mikor kerül majd ez sorra.
Mindenképpen praktikus! Nekem is sokkal kényelmesebb az utasnak pedig biztos kapaszkodási pont sportmotoron. Mondjuk sztem kissé drága, de csak 1x kell kifizetni....

Főleg fékezésnél érződik a hasznossága, mikor nem nekem kell tartani az utast.

Gondom csak annyi van vele, hogy 1-2 mm-ert elkezdett mozogni oldalirányba. Viszont az is jó benne, hogy gyorsan levehető illetve feltehető a motorra.
Üdv!

Yamaha R6 hátsó sárvédő eladó! 6eFt.

70/6231473
TommyRider
Jól látom van VinxxGrip kapaszkodód ?
Valóban olyan jó mint amilyennek látszik ?
üdv. eladó yamaha r6 99-02 köztiekhez sportdob leömlővel együtt. ár 40 eft. a dob külön 25 eft a leömlő 15 eft. 0620/598-2538
nekem van.
nekem motor teganp este a futón vészelta át a vihart ....
Hülyeséget azért ne mondj neki! Nem akarunk mi rosszat neki! Csak h meglegyen pár tizedmásodpercig a ciripelő hang!
Helló Mindenki! Volt Yamaha r6 2003ból megmaradt egy új soha nem futott JTF580.16os első lánckerék 530as D.I.D lánchoz való, ha valakit érdekel 3000 ft+posta. Csomagolásában még nem volt felbontva.
Üdv!
Na meg a hűtőfolyadékot se felejsd leengedni!
A számom 0630-48-34-123 irj hogy hol lehet megtekinteni a lámpát!Köszi!
Ereszd le az olajat és járasd 4 perc 41 másodpercet tiltáson...

Ideért a kurva vihar... szerencsére gyorsabb voltam nála!
Az én gépem nem ciripel. Legajábbis nálam...
Bridgestone bt16al valakinek tapasztalata.
Mert én gondoltam rá!
már egy éve cseréltem.... mester ....
Szia! Nekem van egy lámpatestem, ha elég csak maga a test, mert a búra az sérült. Egyébként csabai vagyok. Ha gondolod gyere el és nézd meg