Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

M-esből, mosható béléssel, D csatival nincs másik típusból Nálad?
Én is meglepődtem mikor megláttam a csatit
Sajnálom
Aloha!
A "ebben a topic-ban nem szabad csúnyán beszélni" életbe... Már megszoktam a dupla D-t, plusz a gyorscsatiban sem bízok annyira, úgyhogy akkor köszönöm, de nem... Pedig nagyon jól hangzott az ajánlatod!
Megnéztem a bukót és egész korrekt cucc, viszont nem dupla D csatos hanem gyorscsatis.
Milyen részletet kell tudni a lakott terülten 130-hoz? Itt még az sem áll fent, hogy jaj kint felejtett 30-as táblánál mértek. 135 még lakott területen kívül is 1,5X-es sebességtúllépés.
Egyébként ismerem Tápiószecsőt. Igazi cigánytelep.
Ez nálam kivágta a biztosítékot: http://totalcar.hu/magazin/hir...

Komolyan beszarok ezeken a szopatásokon, bár lehet hogy speciel Ő megérdemelte (nem tudom a részleteket), de millió van ahol csak szivatják a népet. Magyarisztán!
Reggeltet mindenkinek!
Kedvet is adtál, kipróbáltam az új headsetemet és nagyon jó! Azt gondoltam, hogy túlságosan sokat fog tompítani a speciális füldugó, de nem! Tehát ez a gond is megoldva! Kösz a tippet mégegyszer!

Na ennek örömére, dobok is egy szunyát! Jó éjt a tesóknak!
Holnap küldöm az adatokat, nem tudtam beszélni senkivel itt!

Jó éjt R6 ország!
Egy eldobhatónak mondott, de moshatónak bizonyult, munkavédelmi üzletben pártíz Ft-os (vettem is egy kupaccal) dugó 20-30 dB-t csillapít, tehát az a veszély nem fenyeget, hogy lemész alfába annak okán, hogy megszűnik körülötted a világ zaja. De a szélé igen és (én igyekszem legalább 100 km-t motorozni, lehetőleg kanyarogva, lakott területen kívül) egy rendes távnál ez komfort szempontjából lényeges (2-3 órákon át egy elektromos kéziszerszámnak megfelelő folyamatos zajártalom helyett).
Városban nem kell, ott elvétve megy 100-200-al az ember, a megengedettnél meg ugye még nem aktuális a szélzaj.
Uff
Gondoltam rá... van ilyen olyan headsetem, csak mindenki azzal jön, hogy veszélyes, mert nem hallod rendesen a külső zajokat (mentő, duda stb.)...
Elárulom a titkot: előtte behelyezed a füldugókat.
Ami nem hülyeség, mert a szélzaj simán 90 dB feletti (100 körül, nagyjából bármely zárt sisakban) és ez az, ami a motorosoknál a lassú halláskárosodás oka (nem a hangos cső).
Ha egyszer kipróbálod, akkor indulás után 500 m-el mindig eszedbe jut, mit felejtettél otthon...
Persze! 1 sisakot 2000 féle képpen lehet felvenni, de az eredmény a lényeg. Ha szarul van a fejeden, azt észreveszed, csak 1 féle képpen kényelmes! Legalábbis az enyém!
A csendes sisak titka, hogy jól kell tudni felvenni. Megnézed mikor pl. motorra ülni készül egy motogp menő, figyeled a technikáját és, ha jól utánozod, akkor megdöbbensz, milyen csend van a sisakban.
HJC FG15 BenSpies r.
Az én Xlite-om is 80 volt akciósan. Erre most vettem észre az R6 talin, hogy normál utazó tempónál úgy kavar a szél, hogy azt hallom benne, mintha szirénázó autó jönne mögöttem! Azóta folyton ezt hallom!
Emlékszem, pár idiótának dobtam fel a labdát, hátha lesz egy kis móka, kacagás!
Egyébként Én köszönöm neked, a múltkor köszi hogy szóltál szarul áll a kipum
állítottam rajta most már nem esik bele az eső
Az nem rossz! Este jelentkezem, küldöm az adatokat!
2km a melóhely tőlem és ha nem esik az eső akkor holnap délelőtt megyek faterhoz velencére,
ha így lesz akkor semmiből nem tart bemennem mikor indulok
Az AGV Stealth-em is újonnan 80 volt, aztán mégis zajos! Tisztában vagyok vele, hogy ennyi pénzért nem egy szuper csendes verseny sipkát fogok kapni. Miattam ne menj be, nem kocsma az, hogy minden nap be kelljen járni, jó lesz hétfőn is. Ha mégis, megköszönöm az is!
a dupla D csat hibátlan
a plexi is jól záródik
nekem mondjuk az a bajom az enyémmel hogy a bukón ahova záródik a plexi ott van körbe egy gumi szigetelés és az nem tömít rendesen ezért 200-tól van egy kis fütyülés benne de érdekes mert amim ez előtt volt ugyan ilyen abban nem volt ilyen hiba
bélését még nem vettem ki de már néztem és valóban kivehetőnek tűnik
összességében nézve persze nem a 100ezer ft-os vagy e feletti kategória de az asszony AGV K4 bukójától szerintem sokkal jobb azt pedig 50E forintért vettük
megnézek neked tüzetesen 1et hétfőn, talán ha nem bírok magammal és leugrok a melóhelye holnap akkor már szombaton és referálok mit tapasztaltam
Este későn megbeszélem anyóssal, Ő általában otthon van. Megbeszélem vele, és küldöm az Ő adatait, címét, telefonszámát, csak ne zaklasd majd, bár még eléggé partiképes, ahogy az após fogalmazott!
Futárcég szállít tőlünk, amikor kéred aznap átveszi tőlünk este a futár és másnap kiszállítja a megadott címre
(kell név telefonszám és pontos cím) 8 és 17 óra között ígérik a szállítást.
Nekem is nitro buksim van de az N1700VF
Egész jó, bár valóban lehetne precízebb minőség de a mostani akciós áron perfekt.
Hétfőn még úgyis megnézem a pontos árát neked de itt a mail címem ide küld az adataid ha kell a cucc:
pok750@gmail.com
OK, akkor egy ilyet kérnék M méretben, HA kivehető a bélés, bár mindenhol ezt írják!
Nem 1000 Ft-on múlik. Legyen postai utánvét, vagy utaljak előre, és feladod csomagként? Eddig nekem nem volt problémám a Magyar Postával, remélem most sem lesz.
Használ valaki Nitro-t? Pár tesztet gyors átfutottam, a plexi záródását említik mindenhol, hogy nem zár. Valaki?
Ezt majd nézd meg a bukón légy szíves!