Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most csak annyit tudok hogy a múltkor kiajánlottam önköltségi áron kb 15 körül de most beakcióztuk és raktak rá egy minimál hasznot a górék és így 17 körül van, de Hétfőn megnézem a pontos árát.
Hétfőtől Péntekig bent vagyok 8-tól 17-ig ill. Pénteken csak 16-ig nem tudok kimozdulni ez idő alatt
Vagy most 120 Ipad-et, mert állítólag kurva sokat spórolnak a pappíron. Megmondom a frankót, én a cégnél élen voltam a digitalizáláson anno, mégis MINDENKI nyomtatta ki a dolgokat, mert "úgy könnyebb olvasni és értelmezni", Tehát ez is csak parasztvakítás...

Visszatérve a nyugdíjra, én nem vagyok a korai nyugdíj eltörlése ellen, DE! csak azoknak akik irodában verik a ***ukat és nem azoknak akik kint terepen vannak! Elbaszott egy ország, szerencsére én nem függök a kormánytól közvetlenül, tehát csak sajnálom akiket ez érint...
Huhh, reméltem, hogy a legfontosabb sort nem hagyod ki!
Mennyire kötött a munkaidőd? Mert megyek valószínű jövő héten Szigetszentmiklósra teherrel, akár találkozhatnánk is, ha Neked jó. Megnézed mennyi lenne pontosan? Ha nem megyek áruért, akkor viszont posta marad!
Ez egy kamu ám... A média tartja életben! Már rég nincs szó arról, hogy 40 éves emberek mehetnek nyugdíjba...Erre én is azt mondom, hogy durva, de mi már nem. Mondom, média, és a politika, erről szól minden, de ez a nyugdíj téma nagyon hosszú, nem akarok itt untatni senkit. Az összes túzgyújtónak, ha kifizetnék a túlórákat, az 1,6 milliárd forint lenne, erre mondják, hogy "Úristen, meeeennnnyi?" Mint a reklámban...Nincs pénz! Elhiszem, de akkor nem kell 4 MILLIÁRDÉRT NYOMTATÓT venni az államnak, ezt múlt héten hallottam. Azért nem fizetik ki, mert így tudják azt mondani, hogy köcsög tűzoltók! A nép meg elhiszi. Aki irigyel, eljöhet, csinálhatja amit én, szívesen látom.
természetesen új
ez még mindig abból van amit a múltkor ajánlottam
E jel
asszem kivehető mosható bélés
dupla D csatt
víztiszta plexi
ebben a méretben csak ez a festett van
posta 1600.-
megmondom ősszintén nekem ez túl "csicsa" de kinek a pap kinek a postás
a kurvák meg jöjjenek házhoz
Remélem nem téged küldenek majd fel hozzám a 3.ra 65évesen a vizestömlőkkel, meg a tartozékokkal, ha Ne Adj Isten ég a lakásom... Na mind1, ebbe ne menjünk bele, mert csak felbaszom az agyam!
Előre láthatólag már csak gyenge 40 év! Nem foglalkoztat, mert pár év múlva sem tudjuk majd eltartani a nyugdíjasokat, nem hogy 30-40... Addigra nem lesz nyugdíj sem. Ezért gyűjtögetünk most, aztán 20 év múlva meg lelépünk Ausztráliába!
Anno emlékszem, hogy volt Neked pár darabod, ha jól rémlik, ez még abból van? Vatta új? Amennyire utána olvastam, kivehető, mosható bélés? Ilyen grafikás a történet? E betűcske benne figyelget? Posta játszik? Elmegyünk kurvázni? Sötét plexi nem kell, AGV-ről is eladtam!
ilyet tudok 17körül "fehér" plexivel: link
Nincs mit, máskor is! Mikor is mész te nyugdíjba?
Látod, ezért is utálom az összes idiótát, mindegyik nyugdíjleső, sírnak-rínak folyton!
Na, köszke Szöszke , már azt is tudom, hogy azt is nézni kell... Nincs valakinek okosba M-es buksija eladó? Ne Grx, Fax, Ilyesmi, hanem jóárasított Sóhaj, vagy Arany, ÁDZSVÉ, vagy valami...
rohadjon meg az összes apró krumplija! Ezek szerint azt is lesnem kell!
Bocs, Shipping and Payment a menüpont.
Ma gondoltam rád, épp amikor halálfélelmem volt, mert olyan helyen előzött egy szirénázó tűzoltókocsi keresztbe előttem, hogy azt hittem utolsó ütemek egyike, amit kiad a motorom és a szivem...

Na visszatérve az íbajra. A lényeg az, hogy van egy olyan menüpont: "Shipping and Handling" Ott keress olyat, hogy Ships to: Worldwide vagy Europe. De lehet ki tudod választani azt, hogy "Hungary" a címek közül.

Alatta írni fogja, hogy mennyi a legolcsóbb postaköltség. Azt hozzáadod az árhoz és annyiba kerül hazahozni a cuccot. Arra figyelj, hogy kb. 100 dollár körül már fel kell készülni, hogy fennakad a vámon... (persze ha nem EUból postázzák) és az szopás, mert VÁMot és ÁFÁt kell fizetni akkor utána.

A linkelt cuccot, csak USA-ba postázza az ürge.
Amikor Ti locsolni voltatok, és remélem istenesen bekúrtatok, akkor én dolgoztam!
Remélem nem hoki közben gondoltál rám!
Én full hülye vagyok e-bay-hez, ezért kérdezem, hogy EZ mennyiből lenne itthon? Jahh: azt mondtam már, hogy hülye vagyok í-bély-hez? !
na majd legközelebb
Nem adtál neki egy spéci cuccot? Úgy hívják SuperGlue (persze előtte átcimkézed). Megmondtad volna neki, hogy jöjjön vissza jövő héten, de nem lesz olcsó, mert Japánból kell rendelni... 12e Ft.
Szerbusz régnemlátottlocsolótesvírünk! Gondoltam ma rád!

Fogjuk rá, hogy képben vagyok! Mit szeretnél?
Jó ötlet, akkor eszembe sem jutott.
Majd legközelebb résen leszek.
Volt még egy ami nagyon tetszett:
"Skoda Favorit-hoz keresek tükör átalakító adaptert BMW M3-as tükörhöz." . . . . . hááát anyád
Guten Tag Faszikáim!
Te képben vagy E-bay-es dolgokkal, ugyi?
Remélem szó nélkül kiszolgáltad a legdrágább + 20% jutalékal?
ABS? Chip tuning? fűthető bőrülés? Klíma? légrugók? Egy playmate, aki full-servicet nyújt neked? Ilyen apró dolgokon múlik a boldogság...
Egyébként ezek valós "elképzelt" termékek.
Bejön a forma és a következőt kéri:
ilyen és ilyen autóhoz keresek sport olajszűrőt !
olajat keresek 0W60-ast !
fékbetétet kérek de olyat ami vízvetős !
egy féktárcsa, egy lengéscsillapító stb...
ezek nem normálisak
ááááá speciális verseny olajat rakok bele 0W60-ast és sport olajszűrőt
és ha már így belenyúlok akkor kap vízvetős fékbetéteket is
naon szupi lesz ám