Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Ezt még nem láttam. Azért az anyagiak is végesek. Megmondom őszintén max 650-700-at szánok mocira. De ez is jónak tűnik


Köszi!
Ebből a fordulatszámmérő talán igaz

... és nagyjából ennyi, évjárat + futott km sem reális túlságosan.
ABS (blokkolásgátló), bőrülés, bukócső / bukógomba, fém fékcső, fordulatszámmérő, fűthető tükör, GPS (navigáció) markolat fűtés ---- vicces
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r6-4690798 ezt nézted már.

Esetleg más valaki megnézte már közelebbről?

Árban szintén jó, de kérdés milyen állapotú.
csak teloszám van a hirdetésnél. De mindenképp megszeretném tudni hogy mik az esztétikai hibái a vasnak. Egyenlőre ez a nyerő. Bár sztem lesz munkám vele bőven a vásárlás után. Amint megtudok valamit közlöm veletek! De ahogy írtátok ha a motorja jó állapotban van akkor jól járok vele. (remélem)

Amugy van itt Pécs közeléből valaki?
...már a szemem kinézem
Kérjél mail-ben több képet !
Én is azt néztem. Próbáltam kinagyítani a képet de nem látszik rendesen. Meg azok a fura fekete valamik a tankon és a fejidomon. Mik azok?
nagyon furán állnak rajta az idomok ... de mélyen ár alatt van ...
Jóképűnek látszik
Azért jól nézd át
Az ára nekem korrektnek tűnik így elsőre, persze kérdés mennyibe fáj a javítás.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r6_yzf_600-4652540

ez
lenne az a vas! azt írja még kisebb esztétikai hibái vannak.
Igen a "Chip" tuning kifejezés egy kicsit érdekes
Amugy neked meg a géped!
Köszi!

Egyértelmű ki az etalon ugye?
Ez egy sárga-fekete 2003-as R6. Persze azért utána nézek mielött megvenném. Sok mocit megnéztem már. Ez árban jónak tünik. Köszi a válaszokat!
a piros R6 az nem a Nio gépe volt?
én is valami ilyesmit ajánlok.. először derül jön fény arra mit takar a "csííptúníng" és utánna tovább...
ha pl.: PC (PowerCommander )van benne akkor azt érdemes tudnihogy a motorhoz hozá van-e igazítva...
Illetve ha azt mondják h hozá van igazítva akkor milyen technikával ?
Szia!

Az ilyen "Chip" tuningossal vigyázz. Messziről lerí róla, hogy vagy a hőn áhított "sötét oldal" tuningolta (nem nevezem meg nyilvánosan, de ők használják a chip tuning kifejezést) vagy az, hogy olyan paraszt a tulaja, hogy fogalma sincs mi van a motorjában (motoroknál nem használják ezt a kifejezést)... Jó volna, ha megtudnád, pontosan mit jelent nála a "Chip" tuning?!
Rossi#46
Jó a varrásod
Hali
Szerintem az hogy "Chip" tuningos egyáltalán nem befolyásolja sem a megbízhatóságát sem az élettartamát.
Ez abszolut attól függ hogyan használták és szervizelték eddig.
Ez persze az Én véleményem, a többiek is biztos mondanak rá valamit.
Egyébként egy jól karban tartott R6 kimegy a világból nagyon tartós jó motor.
Sziasztok!

Eladó 2005-ös R6-ra

Pályaidom garnitúra MRA bubis füst versenyplexivel (egyben): 50.000. Ft

Gyári javított fejidom fél foncsorral:25.0000 Ft.

Egyben: 60.000. Ft
Sziasztok!

szeretnék vásárolni egy Yamaha R6-ot. Találtam is egy árban megfelelőt, de a hirdetésben az van írva hogy Chip tuningos. Az lenne a kérdésem hogy ez miként befolyásolja a motor élettartamát esetleg megbízhatóságát. Köszi előre is!

Tomi
igen de az meg hétvégén sajna nem üzemel .. ill pesten a plusban van 7végénis...
ez jó hogy eszembe jutott.. holnpa ráérdeklődöm h átírást csinálnak -e mert tudom h személyit útlevelet azt csinálnak.....
vagy még okmányirodába kell menned vele?
mi szombaton megyünk.
Hali!

Sajna sztem szombaton lesz műszaki agépen (ezér voltam házán csak civilben) adatlappal meg nem akarom még erőltetni a dolgot, mert sztem a yarodk még abba is belekötnének ...