Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldtem e-mail-t!megkaptad?
ok,köszi.
Ezzel te vagy az a tökéletes személy, aki közvetlenül előttem fog menni és BIZTOSAN! megáll a szerveknek, egy kis jópofizásra!
Hello! Nem,nem két R6 az! Monorról.
Írj nekem mailt a számoddal! Én bevárlak téged! Legfeljebb később csatlakozunk...
Én (tudom mindig Én Én Én egy kicsit akaratos ego vagyok)
előtted szeretnék menni, 1részt azért mert ucsó akartam lenni a sorban
másrészt mert akkor több látszik a kicsikémből.
Vettem ma EÜ dobozt, de nem fér be az ülés alá
Marad a hátIzsákban.
Egyébként az szar anyagból szarul lefújt első indexemet és az integrált hátsókat leszámítva nekem rendben van minden.
Ráadásul még rendőr bérenc is vagyok az asszony által, de hát ez van.
Ha jó idő lesz akkor Polusnál időben ott vagyok.Ha szar,később csatlakozom.Valami telefonos elérhetőséget adjatok.
Köszi
Persze, én is így gondoltam! Akinek meg hibátlan a gépe, az megáll majd a Yardnak, ha intenek!
Ha sikerül rögzíteni a kamerát akkor szigorúan a sor végén a helyed
(ott Én akartam menni de e nemes cél érekében átengedem)
mert akkor rajta leszünk mind (csak Te nem )
Merről jöttök ?

Bocsi nem tudom mi van velem ma, talán besűrűsödött a káposztalé a kis buksimban ebben a hidegben.
Nem lehet hogy az nem két R6 hanem egy RR12
PowerTape-je van valakinek? Hozzon már holnap magával, mert a sisakomra rábasznám a kamerát!
Én meg inkább távcsőnek nézem, csak kilopták belőle a lencsét
hát itten pöstön má nem nagyon lehet kapni a tesóban he
vannak erre célirányos bótok e
oszt jól megbórsóóózták az árat me agggyák vagy 2-3 ezer magyar kemény forinté a pici flaskát, hát agggyák anyukájuknak annyié beken inkább szarral e
Sziasztok! 9:30-ra megyünk az EuroCenterhez legalább 3-an leszünk, ebből 2db R6.
...Te csak ne szólogasss hozzá öreg, jó
Huh baz tényleg! Fejjel lefele néztem! De nem pont Aya mondta, hogy minden az "első lánckerék cseréjével kezdődött"? Nem értem, hogy lehet ekkora amatőr valaki, hogy énutánam Ő is elköveti ugyanazt a hibát...
Naná, hogy nem hasonlít egy blokkra, ez egy első lánckerék! Minek Neked motor, ha még ezt sem tudod?
Ez kurvára nem hasonlít egy R6 blokkra... szerintem átbasztak és Britton gagyi Golf blokkját tákolva rakták bele. Látszik a sarkán, hogy ráfújtak abból a csodás 5 LE+ festékből... Húz rendesen?
bizony
Nekem ugyan mindegy, csak gondoltam hozzászólok én is, amúgy pont leszarom, mit fújsz rá! Hátha valaki sötétíteni akar, annak jó volt a hsz, legalább tudja, mit, hol keressen!
...akkor veszek gyorsan ekte lámpafestéket csak ne kelljen álmatlanul hánykolódnotok az éjszaka
pici index pici péz nagy kényelem (van helyben) matt feka oszt nekem jó az is
Javítom: "Nem szar, és olcsó..."
Állj be középre a csapatban!
Veled? Sose... Van bennem annyi tartás!
4 év után, mikor kitört az egyik búrám, vettem egy másikat. Mondom lemosom a régiről is, már nem kellett a plusz LE. Nitro-val alig jött le... Nem szar, nem olcsó, három réteget fújtunk rá, erre pontosan emlékszem!