Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Számoltam... Kb pontbetiltana 6ba :D Azzal a számolósprogrammal számoltam amit feldobott vki képgalériaként... A program azt írja 16-48 6dik 16000rpm 300km/h 14-48 6dik 16000rpm 262km/h asszem
Ha gyárilag 16-os van akkor a 14 még belefér. Ha 17-es akkor nem raknék olyat. Inkább -2,+3.
Kiszámoltad mennyire durva lesz a motor 14-el? Szerintem baromira...
Én néztem a JT(lánckerekeket gyárt) honlapján de 15-17-ig volt csak. Nem tudom más gyártónak van-e kisebb.
Köszöntem kolega ... Bocsánat az értetlenkedésért deh ebben a témában nem igazán vagyok otthon ... Deh ha nem lessz sehol 14 akk feldobok egy szimó lánckereket...
az 532 az 532-es lánc Az R6-on ez van gyárilag, legalább is a régieken.
Köszi... Már csak az a kérdés h D.I.D. Lánc van rajta 532-es írás van az oldalán és 9.5 ös a görgő benne és ez most akk hanyas lánc 530-520 vagy mittoménmikvannakmég.. Meg mindenhol azt magyarázzák h csak 15ös van 14 nem létezik hozzá pedig az kéne mert madarasra meg amugy is hosszú lenne a 15.. :( :P
Halihóó... 14-es első lánckereket honnan tudok rendelni netről vagy akárhonnan viszonylag olcsón (kb5ezer a 15/16os) utánvétellel...
Köszi
Kösz, de csütörtökön már megoldódik. Csak érkezzen meg minden...
Ne parázz, mindenképp maradok sokáig és reggel visszatérek.
de talán ha még akkor is lesz "spontán" szállás akkor nem kizárt hogy ott maradok.
Zorkán!
Lehet tudok viszonylag olcsón segíteni a problémádban! Persze ha arról van szó amire gondolok...
Ha érdekel jelezz...
Faxa... Pedig benned bíztam, hogy maradsz. Lett volna kivel beszélgetni, reggel meg 2 szólamú kipufogómuzsikával ébreszteni a jónépet!
Igen az egy dolog hogy megvan a saját véleménye mindenkinek
de mi a fasznak nézi meg ha egy szarnak találja
Én pl nem igazán szeretem a csoppereket de tiszteletben tartom
azokat akik szeretik és nem megyek a galériájukba fikázni.

Még lusta voltam lefoglalni a szállást, egy kicsit PatóPál vagyok
Ráadásul elég sanszos hogy épp akkor szar idő lesz.
Menni megyek az biztos (ha nem esik) de nem valószínű hogy ott szundizok,
maradok ameddig csak tudok és nem kizárt hogy másnap reggel visszagurulok zajongani
nehogy elaludjon az aki ott aludt
Sziasztok!
Van egy új bubis plexim Yamaha R-6 2006-2007-hez.Valaki berendelte és végül meggondolta magát ezért odaadom postával 10000-ért.
06303210309
Köszi, értettem a célzást! Nem szoktam amúgy sose felhúzni magam. Mindenkinek megvan a saját véleménye...

BTW! Most jutott az eszembe a szállás... holnap hívom őket, hogy foglaljak magamnak. Kiment a fejemből a sok motorbasztatásba... Pók, foglaltál? Többiek?
Ma vettem csak a fáradságot hogy szétnézzek egy kicsit a
fotógalériában, csináltam is 1et a vasamról.
Hamarosan apró változás fog bekövetkezni a gépen, leveszem a hátsó lábtartót és rakok rá egy üléspúpot, szerintem pöpec lesz nagyon.
Zorkán!
Most látom milyen aranyos hozzászólásokat kaptál a "Szalon" galériádban hozzászóltam Én is, remélem érzed majd menne a cinizmust amit a többieknek szántam
Britton/Zorkán
Köszi

Egy Yamaha csakis szép lehet de ezt tudjátok hisz nektek is az van
Ja és láttam a galériát! Tényleg szép a géped! Persze élőbe szebb!
Csütörtök este lesz egyben... addig nem írok semmit se, mert már ezerszer változott. A lényeg, hogy rohadt sok pénzembe lesz a végén, de legalább kiküszöbölöm a kipufogós faszságomat és persze jobb lesz sokkal a gép. Részleteket majd csüt este írok.
Szép galéria!
Zorkán mi van veled ?!
Mi van a géppel !?
Hali,
Vegyél az X-bike-nál szineset LSL márkában.Jobban jársz.
Sziasztok R6osok
Lenne 1 kérdésem 03as R6hoz kellene nekem bal oldali vezető lábtartó, ha lehet nem kompletten csak a felhajlós része, ha vkinek esetleg van az jelezze, előre is köszönöm