Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia itt a email cimem:zsolticbr600@citromail.hu várom az alkatrészek listáját!R6 köszi!
Sziasztok!

04 R6 9000-ezre fordulat környékén van egy olyan hang mintha rezonálna valami. Lehetséges, hogy a levegő indukciós rendszer membránja ad ilyen hangot? Tapasztalt ilyet valaki?
Szerintem még a fokozatos visszakapcsolgatás is teljesen felesleges. Behúzod a kuplungot, gond nélkül visszarakod hármasig, majd ráengeded a kuplungot. Ha jól emlékszem ez a Fazer pont 9000-nél kezd el húzni :-)
Azzal se lehet sok gond mert egy butított r6blokk van benne.. :P
Fazer
Egy 600 supersportot nem kell sajnálni erre van tervezve szerintem. Kuplunggal , Váltóval finoman és nem lesz gáz.. :P
Heló R6 Funok. 2002-es r6omhoz akarok bukógombát felrakni. Bal oldalon stimmelne a dolog egy rövid közdarabbal feltenni az idom kivágásán. Viszont jobb oldalon kéne egy 10centis közdarab ami esetlegesen elfordulna stb. Egy ötlet arra h idomfaragás nélkül hogy lehetne feltenni precízen a gombát. Köszi
Semmi baja nem lesz
Én alapból hármat rúgok vissza
bár van hogy egyesével pakolom ahogyan Te is mondod
és akár 1esig visszarakom ha épp durvulni akarok.

Mivel elég érdekes a kérdésed ezért annyit még hozzá tennék,
hogy nem árt ha érzed annyira a géped hogy tudd mekkora erővel váltsál
és megfelelően engedd rá a kuplungot is.
sziasztok.

Nemrég vettem 2004-es fazert.
Az lenne a kérdésem hogy mennyire gáz ha mondjuk előzésnél gyorsításhoz vissza kapcsolok fokozatosan 5dikbe aztán 4dikbe és 3dikba úgy hogy felmenejen 8-9ezere a fordulat. Persze gyorsan mondjuk a 2- másodperceként nyomon le a fokozatokat.
Félek hogy rongálja a kuplungot vagy a motort a gyors vissza kapcsolás.

Szerintetek?

válaszotokat előre is köszi.
Sziasztok,
Nincs valakinek valami ötlete R6R-hez leömlőre?Gyárit le akarom bombázni.
Szerintem 3 liter sok bele, nem jó ha maxon van az olaj
Nekem új szűrővel belement a 3 liter,úgy volt maxon a nívópálcán. A service manuálban a minimumot szokták megadni, tehát új szűrővel a nívó alsó jele.
Fecskendővel szívjál le belőle egy kicsit.
2,6 Liter! Rohadjon meg az összes apró krumplim!
A másik viszont jó, köszi!
"érvénytelen vagy sérült tömörített mappa"
Mennyi olaj ment bele? Szűrővel együtt gondolom! Nincs manual-om! Konkrétan nekem valami 3, valahány liter rémlik, de 2400cm3 van rá írva, plusz a szűrő gondolom 2 dl kb. Pontosan mit ír a manual? 3 litert öntötem bele..........
Ahogy írtam: kézzel beletekertem szorulásig, majd kulccsal felet húzni akartam rajta. De csak akartam, mert volt egy roppanás és kihúzva a gyertyakulcsot csak egy menet nélküli fél gyertya volt benne. Amúgy köszönöm a tanácsokat, olaj csere megoldotta a dolgot, eltűnt az a furcsa hang. Most már csak a láncot hallom és mintha egy kicsit rágva futna. Ezt mikor illik cserélni? Ma meg volt az alpesi túra, 380 km-t gurultunk. Szerencsére semmi gond nem volt, fogyasztás két személlyel, hegymenettel 14liter/ 260 km.
Kint voltam a mai Citadellai guruláson, elképesztően sokan voltak.
Szeretek minden motort de a csopperesek és a robisok egy kicsit idegesítőek voltak most nekem.
Csak telcsi volt nálam így nem igazán volt lehetőségem megfelelő képek készítésére ezért csak pár fotót csináltam, ezt is inkább csak a saját gépemről és a tömegről.
Citadella
Viszont sokan fotóztak, videóztak remélem felkerülnek ezek hamarosan valahova.
Városon keresztül a vonulás egész jó volt, forgalom leállítva, piroson, kereszteződéseken keresztül szabadon,
szuper volt csak sokszor feltorlódott a csapat és akkor csak tötymörgés volt.
Úgy látom erről már lekéstem:
Szezonnyitó motoros gurulás
ez van marad a Citadellai
Ma lesz Szezonnyitó motoros gurulás és Citadella Motoros Felvonulás, megy valaki ?
Én pár percre kigurulok.
na most már tudod ...
ezalényeg...