Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végülis a Yamahákon gyárilag is DID lánc van, csak a fogaskerekeket nem ismerem.
Sajnos úgy néz ki, hogy cserélni kell. Húztam rajta, már nem csörög-zörög, viszont ha forgatom a kereket, egyszer laza, egyszer feszesebb.
Én meg annyiban, hogy a gyári lánc "túl van méretezve", ennél erősebb lánc már csak a tankokon van! No meg az ezres sport gépeken!
En eddig mindig DID lancot vettem, JT fogaskerekekkel, azokban biztos nem fogsz csalodni. Viszont erdemesebb erosebb motorra valot venni mert joval tovabb birja. Ennyiben tudok neked segiteni
Köszi! Márka mindegy, vagy esetleg ajánlott bizonyos típusura cserélni. Pontos mérete tudna Valaki mondani?
Ha csörög csattog a lánc, illetve szakaszosra van nyúlva (hol laza, hol feszes, attól függ hol áll meg). Illő lánckerékkel együtt cserélni, mert a régi lánckerék tönkreteheti az új láncot.
Azt honnan fogom tudni? Ki tudja mikor cseréltek rajta, ha egyáltalán cseréltek
És akkor lánckerekeket is illene a lánccal együtt?
Hali
Ha cserés a lánc, csinálhatja ettől is.
Attila
Köszi szépen, holnap állítok rajta, aztán majd meglátjuk
Majdnem érje el a lengővillát, tudd megemelni mondjuk 3 centit középen.
Köszi a tanácsot meg az infót, de a láncot mégis mennyire?
Viccesen hangzik, de gyári dob estén, 1 személlyel nekem is csikizte, úgy rezgett! A láncon meg feszíts!
Hát igen, de ez a kisebbik probléma
Csikizi a zacskód, mi?
Ti halljátok, ahogy menet közben fut a lánc? Mert én egyre jobban, valamint 4000-től el kezd alattam finoman rezonálni a motor. Ez normális, vagy valami nem fasza?
Miazhogyelégjól? Középmezőnyös R6r.....
Zorkán!
Húúú tényleg, teljesen kiment a fejemből.
Mi van a gépeddel ?
Hali Zorkán!

Na mesélj mi újság? Ma voltam fent Ago-nal nagyon jól sikerült. Nézd meg a listát 2003-05.
Aki jön az írja be magát az eseménynaptárba !
Itt a link: R6 tali
hali ha jo az ido en 100 h megyek.
Hajháló fiókák !

Mi a helyzet a jövő hétvégi Dobogokői talival ?

Ki jön
elvileg a full szintetikus olajat sűrűbben is kellene cserélni, de ahogy érzed.