Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Szertnénk menni a talira. Annyi kérdésem lenne, hogy mikor és hol tudnánk találkozni, minél később annál jobb a hétvégi alvásra való tekintettel... Illetve még valami két cimborám is jönne esetleg, de egyikük egy Buellel, másikuk pedig CBR600RR-rel. Jöhetnek típusidegen motorok?
Nekem jó az Árpád híd bármelyik oldalán, de 8:30-ra Solymár Auchan parkolóba érni az kicsit kemény.
Nekem reggel le kell rendeznem 3 kutyát meg az asszonyt, had ne kelljek hétvégén hajnalban.
Mit szóltok egy 9-re Árpád hídi tailra aztán onnan Solymár csak fél óra, az 1 órával több mint Mr.Steam szeretné
Egyenlőre még eső is lehet, bár nagyon remélem nem lesz.

Zorkán csak semmi huncutkodás Akle-val
Igen van, csak sokkal kisebb kiszerelésben és drágábban.
Nehezebb is vele dolgozni és pár mosás után úgy megkopik hogy az csak na,
egy kis indexre tökéletes nekem a matt szpré
Ráadásul matt feka van nálunk a meló helyen, lámpafestéket meg rendelnem kell.
Meister, mi van a vasaddal? A hengerfej még megvan, vagy azt is eladtad? Hétvégén éjszakázol? Ha nem akkor gurulhatnál velünk is, persze ha nem derogál a jelenlétem...
Nekem megfelel. Szerintem Akle-val itt a Pólusnál fogunk találkozni (ha neki is megfelel?) és innen megyünk ketten. Valahol ahol Kispóknak jó az Árpád híd környékén találkoznánk és onnan mennénk tovább a Bécsi úton az Auchan felé... Többieknek mi a véleménye?

Az időpont Akle-nak lehet túl korai lenne... de lehet az is hogy Péntek este feljön és nálam alszik...
Nem matt feketével kell fújni...
direkt van erre a célra lámpabúrafesték....
hello mikor es hol talalkozunk szombaton?mit szolnatok a solymari auchan aruhaz parkolojahoz asztan csobanka fele felmennenk dobogora.en erre gondoltam ha jo nektek.en kicsivel ebed utan el kell menjek mert videkre kell utaznom 200kmre de ez meg nem biztos csak az hogy jo lesz vegre gurulni egyett mert egesz heten erre varok.jo lenne koran talizni h dumalni is tudjunk fent.8.30hoz mit szoltok meg akkor meg nincs annyi auto felfele mint 10 fele es szepen lehet haladni.jo lenne ma ledumalni h mindenki ugy tudja intezni a dolgait nem?
Sajnos nem megyek . Szeretem tartani a szavam, de úgy néz ki még 2 hónapig nem motorozok . A részleteket nem írnám le, de tényleg komoly dolog...
...szerencséd már azt hittem meg kell hogy öljünk

Hali,
én megyek!
Ha a legfrissebb listát nézem, akkor a következő jelentkezőkkel számoltunk:

1. Mr.Steam (Ő JÖN!)
2. Sasa-R6 (?)
3. Zorkán (HOGY A BÁNATBA NE MENNÉK?! )
4. Zaza73 +1fő Győr (Ő talán jön!)
5. kispok + 1fő (SZINTÉN ZENÉSZ VELEM! )
6. Petii78 (?)
7. VIK (Ő szólt h nem jön!)
8. Akle (?)
9. R6Hustler + 1 fő (?)
10. scbali (Nyíregyháza (ő szólt h nem jön!)
11. Lightjaw +1 R6 ha minden oké (?)

Azért szépen látszik, hogy Sasa, Petii78, Akle, R6Hustler, Lightjaw, még csak válaszra se méltatnak...

(Akit tévesen írtam az "Ignore" listámra, sorry!)
Nem nagyon akar kibontakozni ez a hétvégi gurulás.
Elég érdekes hogy mikor feldobtuk a témát akkor több mint 10 jelentkező volt.
Akinek melózni kell vagy technikai problémája van azt megértem nem tud jönni, na de a többiek még csak nem is írnak mi a tök van.
A napokban elég depi lettem emiatt hogy itt is egy M Ű M Á J E R banda van és törölni akartam a nickemet, azóta kialudtam magamból ezt a baromságot.

Viszont szóljon ez azoknak akik válaszra sem méltatnak minket:
L Ú Z E R E K ! ! ! ! !

(természetesen akinek nem inge ne vegye magára)
Esetleg ha valakit érdekel
Kesztyűk
Újdonság a motor vezérlésben!
Elektronika üza és gyújtás szab., különböző térképek és ezek kapcsolhatósága, TC, limiter, gyorsváltó kezelés...stb
Kiegészítő: gyorsváltó, funkció kapcsoló, kábelköteg...stb kívánság szerinti bővítés. Profi cucc kellemes ár
Minden pontos szakmai leírást és fórum hozzászólás itt megtalálható bikeinterceptor.com
Lefújtam matt feketével de sajnos mivel elég rossz látási viszonyok voltak a garázsban egy kicsit többet fújtam rá mint kellett volna de lusta voltam még korrigálni ezt a hibát.
Amúgy ha óvatosan fújod nagyon vékonyan lehetőleg 1 rétegben akkor hibátlan lesz
és még rendesen is látszik mikor villog, ráadásul kb 5 perc alatt teljesen megszárad max 10 perc és kész a "tuning"
Sajnos halványabb lesz és nem igazán örülnek neki ha ilyen
de ha rendesen látszik jól látható sárga fénnyel villog akkor a kutya sem szól érte.
Tudom nekem túl sötét lett ill mikor villog napfényes időben elég szarul látszik de majd kap egy ledes fehéret.
Varj neked ez az elulso resze? Mindig azt hittem csak a kep kedveert forditottad meg
A fénye a lényeg... de egy fekete burának szerintem sose lesz sárga fénye...mármint "rendőr sárga", amit elfogad...
Persze, nekem is fehér, de a fénye sárga! Csak ha fekete a búra, akkor már a fénye se sárga (legalábbis szerintem).
De gondolom amin gyarilag szintelen vagy fustos az legalis. Es a rendor honnan tudja h milyen volt gyarilag?
Igen ez így van sárgának kell lennie de nem a "kinézetének" hanem a fényének!

Amúgy nekem túl sötét lett mert picit többet fújtam rá mint kéne de nem érdekel, majd 1x ha lesz kedvem "lemosom" és befújom óvatosan nagyon vékonyan 1 rétegben.
Mondjuk bumszli egy db ezért inkább veszek rá egy kis ledes fehér indexet majd.
Kispók, amiért neked fekete van, attól még nem legális!
Én mikor tavaly vettem indexet utána néztem. Csak a sárga volt a legális, mert a KRESZ ezt is szabályozza...