Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtommal amiben benne van az E jelzes az hasznalhato.meg szerintem a feher buraban villogo sarga fenyt jobban eszreveszik.
Szivatni akarod magad? Csak a sárga színű a "legális"... nem érdemes 1el több okot adni...
Szerintetek hol tudnek rendelni feher vagy fustszunu indexburakat?nem szeretnek ledeset,az valahogy nem jon be. Tetszenek a gyari index formai, es akkor a felfogatassal sem kellene bajlodnom.
igeeeeen
Most hogy van az asszonynak külön gépe, megengedte neked, hogy vegyél egyet?
1etértek innen vegyél ekte hozzávaló gyárit
ha melóhelyem nem tudna ebben kedvezni nekem akkor Én is innen venném

megvan az üléspúpom
hátsó lábtartó le, púp fel, pöpec lett, majd rakok képet
1 személyes sport masina lett
Urak!
Lánc vásárlásnál fél telet bújtam a netet.de a szett lentebb leirt áránál jobb NNIINNCCSSS! Mindenkivel leveleztem.Semelyik utángyártott nem bir annyit országúton mint a gyári. Én 44.et mentem vele igaz öregszem....Vehetsz pirosat zöldet de cserélni fogod hamar
üdv
Nincs jó hírem mert sajnos mégsem olyan jó az ár mint ígérték nekem.
530-as D.I.D lánc + JT első/hátsó lánckerék szett
47.500.- br kapnád tőlünk de a beszállítónk nem ajánlotta ezt a szettet mert kitart amellett hogy nem ez kell rá.
Nekem 10 év kimaradt a motoros világból ezért nem tudok érdemben hozzászólni ehhez nem vagyok teljesen képben.
Túl nagyra nőttem , a gyári plexihez és nagyon idegesít a nulla szélvédelme... kinéztem magamnak egy jóáron lévő duplabubis plexit, de a szinezésen gondolkodom. A sötét füstszínű zavaró lehet? Vagy válasszak csak sima füstszínűt?
sajnos nekem is meló lessz egész hétvégén, sőt szerintem még jó pár hétvégém foglalt szóval aki megy annak jó motorozást és legyen jó idő rátok. sorry talán majd legközelebb.
Nem kell halasztani
(egyébként Én is elcseréltem a mostani szombatot mert egyébként melóztam volna)
gurulunk 1et aszt annyi, nem feltétlen kell Dobogókőre mennünk.
Én vevő vagyok bármelyik hétvégén egy kis gurgulázásra ha nem esik az eső és nincs más fontosabb elfoglaltságom, de egy Velence vagy hasonló kör belefér bármikor
Semmi gond, megértem, mert én is így voltam a múlt hétvégével. Bízom benne, hogy sikerül megoldanod. Viszont sokan jelentkeztek, akikről napok óta semmi hír...
Nem kifogást keresek, de nekem tényleg a láncszettől függ, hogy péntekre meg lesz-e. Ha igen, akkor én is ott leszek
Nincs értelme elhalasztani. Ha úgy van elmegyünk 3an. Az biztos, hogy én többet nem foglalkozom azokkal, akik feliratkoznak és még csak ide se "böfögik" hogy miért nem jönnek... Bízom benne, hogy csak ritkán olvassák a fórumot és ezért van ez a nagy csend....
Hat nem is tudom hogy akkor mi legyen
Elhalaszuk valamikorra a nyarra
Nekem nincs jobb otletem szerintem ez lehet a legjobb megoldas csak kar hogy foglaltam syabad 7veget a meloban
Amúgy hány szemes lánc megy rá alapból? Mert ha mégis rendelek, választani kell 110-től 118-ig.
Hali,
Megkérdezhetem,mennyiért sikerült a rendszert megvenni?Én is gondolkozom rajta.Ha gondolod privátba ird meg.aklekukaccitromailhu
Köszi
Köszi
Akkor sincs nagy tragédia.
És ha mégsem
Talán túlélem valahogy.
Azért ne sírj a következőre elhívunk, nekem még mindig a Kawa a szívem csücske
Bocs DDT! Úgy emlékeztem neked is R6-od van! Sajna én is filózom, mert az akra rendszer nem street-legal, de hátha addig sikerül megoldanom, hogy az legyen!