Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tesco-ban is van, asssszem nem volt egy 1000-es, mikor a Golf-ot fújtuk csesnye koromban, mert azt hittem TUNING. Mondjuk minimum 5 LE-vel erősebb lett!
Összegezve, MINDENKI írja meg ma estig, hogy hova jön az alábbi helyszínek közül:

1. Pólus Center 09:00 - Zorkán
2. Eurocenter 09:30 - kispok
3. Solymár Auchan 10:00 -
Szóval, Akle miatt egy kicsit alakítani kell a dolgon, de nem lesz probléma. Szerintem 9kor kellene találkozzunk azokkal, akik a Pólushoz jönnek. (Akkor még mindig ráér 8 körül indulni Pestre.)
Kb. fél óra alatt kényelmesen ott vagyunk az Árpád hídnál, ott pedig találkozunk a túloldalon az Eurocenter parkolójában 9:30kor. 10kor pedig találkozunk a solymári Auchannél.

Összegezve, MINDENKI írja meg ma estig, hogy hova jön az alábbi helyszinek közül:

1. Pólus Center 09:00 - Zorkán
2. Eurocenter 09:30 -
3. Solymár Auchan 10:00 -
Sajnos nem fér bele az időmbe.. már egy hete tervezem a műszakiztatást..
Szerintem is későbbre kellene tenni a találkozót,mert reggel nagyon hideg van.Mire én felérek Pestre szétfagyok.
Hajháló!
Azért csak összejöttünk páran

Zorkán ma mindent meg fog mondani (időpont, gyülekező helyszín stb...)

Reggel tényleg baromi hideg lesz, de Én már azt sem bánom csak guruljunk.

petii78 lejárt a műszakid nem tudsz ma elgurulni egy vizsgabázisra
70/5188042
Jó lett! Ha erre jársz csörögj rám odaadom a kesht!
Sajnos sokáig tartott a meló... reggel fogom átolvasni a kommenteket és megírom az alapján a szombati összefoglalót, hogy mindenkinek jó legyen.

Jó éjt mindenkinek!
egyébként mocsok hideg lesz reggel, már csak emiatt sem kéne nagyon korai időpontra tenni a meetinget. Lejárt a műszakim egy hete... az baj?
Szevasztok huligánok:) kicsit el voltam havazódva és nem irogattam.. de a lényeg, hogy részemről is rendben van a hétvégi gurulás! lehet jönne egy haverom is 600as hornettel, ha nem nézitek ki..:) Csak annyit fűznék az időponthoz, hogy én sem ragaszkodom a korai keléshez, de délután valszeg nekem is le kell lépnem.. én délbudárol megyek, rakparton... valaki támad ebből az irányból?
Bocsi fiúk a késésért de sajna nem vagyok a gép előtt mostanság, és beköszöntött 1 igen NAGY meló uh nagyon nagy bánatomra a party részemről és bnőm részéről lefujva Pedig nagyon akartunk menni
nem tudom ...
valószínűsíthető , hogy már így vettem , mert egy ekkora darab nem fér ki sehol , és benne sem volt ....
Cső srácok! Bocs, hogy így az utolsó pillanatban, de eléggé elhavazott voltam az elmúlt 3 hétben, úgyhogy most volt időm visszaolvasgatni.
Sajnos én is kihagyom a bulit, mert egy szög csúnyán átcsapta a gumim oldalfalát (ld. galériám), és a héten nem tudtam rá új gummát szerezni. Na de nektek jó szórakozást, csináljatok képeket és tegyétek fel ide, had irigykedjen a sok szuzis meg zöldséges!
Ui.: délután nézzetek be az arénába, RedBull szimulátor verseny lesz!
Hali!

Na mi újság? Mi a gond? Jó lett a szűrő?

Üdv.
Zorkán a vezérhím !
Felszólítom, ossza ki a pontos helyszínt és időpontot

Vagy is azt látom, inkább miért?
Hát itten meg mi történt?
és természetesen gurulunk még együtt majd...
ilyen volt:
ma hoztam el a gépműhelyből ...
a hétvégéig még biztos nem áll össze...
ilyen lett :
Ez most hétvégén lesz?Jól emlékszem ugye?kicsit el vagyok havazva.
Nekem is lehet jon 1 haver egy 1000rr el de meg nem biztos
ddo o csak azert jon hogy lasson jo motorokat is
Hali.Nekem jo a 9.30 de lehet 9re bemegyek az arpadhoz mert lehet lesz dolgom a varosban.szoval ha mindenkinek jo akkor reszemrol ok.
Hali!
Polus jó lesz.Majd egyeztetünk.