Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Én is az eurocenternél csatlakoznék a brigádhoz 9:30 kor. A kérdés hogy a parkoló melyik részénél? mert ha jól emlékszm 3 része van szinten.
Akkor holnap az EuroCenternel 9:30-kor. További szép estét!
Gyer bármikor! Elég ha lélekben tudod, hogy milyen fajhoz tartozol!
Holnap óvatosan húzzátok a gázt,azért még nem felejtettem el hogy tud menni egy R6!
Köszi, a következőre szívesen elmegyek Havernak van egy régi CBR-je amit bármikor odaad, ha nem néztek majd csúnyán, ott a helyem!
Én is nagyon sajnálom, zsír volt a vas, de azért szívesen látunk így is, csatlakozhatsz bármikor egy közös gurgulázásra
Eladtam,fáj is a szívem érte, de ez van. Olvasom a fórumot rendszeresen, csak mivel nincs amire ráülhetnék, nem ugatok bele a nagyok dolgába....
Az elveszett bárányka.
Mi van veled ?
Látom a gépedet eladtad boldog lehet aki megvette, patent gép volt
schtomi4
[9323] április 13. 19:14
Szerintetek hol tudnek rendelni feher vagy fustszunu indexburakat?nem szeretnek ledeset,az valahogy nem jon be. Tetszenek a gyari index formai, es akkor a felfogatassal sem kellene bajlodnom.

Neki lehet hogy kell, Én erre mondtam a matt fekát mert elvi okokból nem adok 2-3 rugót egy budaörsi rabló tuning boltosnak ennyit egy ilyen cuccért.
Hello Srácok! Jó gurulást nektek holnapra, legyen jó időtök! Lélekben veletek leszek...
nem erőszak...
ilyen ee
Félretéve a viccet tényleg köszi nagyon rendes vagy de nem kell.
naon rendes vagy de hidd már el jó nekem erre az is amim van
két kis fity-fasz indexre amit úgyis lecserélek hamarosan asztán nekem tök mind1
vágod
annyi hiányzik belőle , hogy annó lefújtam vele a zzr plexijét asszem ...
akkóó beszéjjé hangosabban kisgyerek, mee néma gyereknek az apja feri a faszát...

kell ? megkeresem és odaadom , ha kell ...
R6R
Lehet mással is?
hali sracol 10kor varlak benneteket a solymari auchannal.
semmi,küldj sms-ben számot.Már nem leszek gép közelben.Majd egyeztetünk reggel mi a pálya.Köszi
Ne galambbal küld mert az ilyenkor lassú
14 perce küldtem, de elküldöm megint...
egyenlőre nem jött semmi.
Ment válasz!
Lala74 ...reménykedtem csak hogy esetleg nyugatról
de akkor ezt buktam
akkor marad a ütközés Eurocenter-nél 9:30-kor

Zorkán akkor ezt is megbeszéltük