Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok keresnék yamaha r6 2000-2001 hez jobboldali kék oldalidomot jó állapotban esetleg érdekel még mindennemű alkatrész ehhez a tipushoz!
Szia Kispok!

Nekem van eladó üléspúpom (fekete)! Csörögj rám a 06306800653-as
számon és megdumáljuk!

Sannyi
Istenem, mire mennék ha nem lenne ennyi okos körülöttem? Még jó hogy egy komoly szerelőt is megkérdeztem, aki egyből a lángvágót javasolta...
Úgy is jó ha kivonatod a forgalomból míg cseréled a lánckereket,
és akkor nem kell a blokkot cserélni
Viszont a km órát le kell nullázni mert különben nem fog beindulni
Ha máá szétbasztad , akkó nem kell .....
Faszom, kidobom az egész motort! Szóljak valakinek, odaáll a szemeteshez?
akkor máá a hátsót is .....mee csak szétbassza a lengővillát ....
Bazze, lehet akkor inkább kidobom az új első lánckereket...
simán ...lenyalja a váltótengelyt....az meg szétcseszi a hajtókart , amitől megszorul a főtengely...úgyhogy KUKA...
Tudom, nem szabad szennyezni a környezetet... megint Grínpísz... Helyette majd berakok egy MZ vagy Jawa blokkot, azt mondják attól is bivaly!
Igen, de nálam leadható, egy Mátyás Királyt kapsz is érte!
Kösz! Gondolom, akkor a blokk is kuka?!
Mindenképp... Felső villanyakkal együtt...


Nem kell!
Egyel kisebb fogú első lánckeréknél, kell láncot cserélni?
R6, R1, és más típusú generátorokat tekercselek.
További részletek itt: http://indukcio.uw.hu
Köszi, megnézem
Én ebay-ről vettem 10 e volt kínai.
Üléspúpot honnan lehetne szerezni és mennyiért R6R-hez
Igaz most ki vagyok költekezve de nem nagyon szeretnék a továbbiakban bármikor is utast szállítani,
ezért lehet beszereznék 1et
Akkor túl van tárgyalva
Remélem nem lesz rossz idő, bár egyenlőre nem túl biztató az előrejelzés. (ami ugye napi szinten változik)

Másik téma:
Tavaly szezon vége felé vettem hátsó fékbetétet a vasba és Én nem tudom mit csináltam
(eltapostam anélkül hogy észrevettem volna)
de ma vennem kellett megint mert teljesen elkopott.
A múltkor DELTA Sinter betétet vettem ma FERODO Platinumot, remélem ez tovább tart majd, és persze vigyázok nehogy elfékezzem ezt is hipp-hopp.
Szerintem nem sok akkor nem megyunk ha esik aztan szerintem ennyi.ugy se megy senki a hegyre ha esik ehez mar hozzaszoktak ott az emberek
Tudom még korai a mostani időjárás előrejelzésre hagyatkozni,
de ha 16-17-én esni fog mi van
Én szakadó esőben nem szeretnék menni.
Erre mi a felállás a szállásfoglalás terén ?
Üdv!

Valakinek valami tapasztalata Tsubaki lánccal kapcsolatban!?Most DID van rajta de sokkal kedvezőbb áron tudok szerezni Tsubakit!
Előre is köszi a segítséget!
Széles utat mindenkinek!
Hello.

Én Repsol Moto racing 10-50 használok első naptól kezdve.most 45e van benne és semmi hangja.csak ajánlani tudom.
Nem bukó nélkül próbáltad, meglepő miket hall az ember!
Akkor gumikérdés letudva, a többiben meg hallgatok Rátok, kerülendő a további problémákat
ha elmúlika hang az 5100tól akkor nézd a jó oldalát.. legalábbkicsit átöblítetted a blokkt....