Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmikép se! Ki tudja milyen koszt öntesz még vissza bele... Én biztos nem önteném vissza.
Briantől gumit nyugodtan bízhatsz benne:) nagyon jó ismerősöm
régit semmi képp soha!
Bízom benne, hogy tényleg csak az olaj, mert eddig semmi gond nem volt vele. És ha egy karika erejéig vissza önteném bele a régit? Ti megpróbálnátok?
Hát igen, ugye nálam a tapasztalat hiánya azért bejátszik
Olajat lehet kiönteni, pedig a legjobbat akartam a mocinak
Holnap jönnek a cr10eix iridium gyertyák, egyáltalán bele merjem tenni? Egyedül a gumikban bízok, amik pénteken kerülnek fel, mert azokat Brian ajánlotta és küldi:Dunlop Sportmax D209GP-Racer.
szerelő meg úgy is at mondja szét kell borítani .. az meg úgy is egy 10es a 5100nak meg asszem 2.200/l szóval még mindig bentebb van.. ha az után semm úlik a hang akkor viszont servizi...
Sziasztok! Nincs valakinek egy elfekvő rendszámtábla tartója ami nagyjából gyári, és van rajta rendszámtábla világítás? Igazából lejárt a műszakim, és csak a vizsga idejére kellene.. 2005-ös a gép..
Jön valaki szombaton a Citadellára?
Ja és estét mindenkinek... elég volt mára a melóbúúúúl!
Zaza, én attól még megnézetném előtte egy szerelővel. Lehet nem az olaj a hibás... kár lenne előtte kidobni.
Bár végül én is a Motul mellett döntöttem, a Kutya féle Fuchs sem elvetendő, főként lyen akcióban! E között a kettő között vaciláltam.
Na mindegy, köszi a segítséget! Rendelek bele 5100-at, ahogy nézem most úgy is akcióban van
mert ez túl jó olaj .... annyira vékony sztem h nem nyújt megfelelő kenést... 10 évvelezelőtt ilyen technolóiájú olaj még seholsem volt sztem ... de még az 5w40es olaj is igen nagy durranás volt....
Annyira ajánlották itt többen is, hogy milyen marha jó, ráadásul 4 lityósba vettem. . Gondolom most akkor a mocim érdekében öntsek ki 18ezret. Viszont miért csinálja ezt ezzel az olajjal?
Én is ezt használom most.
gyerélj olaat gyorsan 5100 10w40re...
Olyan, mintha csapágyas lenne, de csak terhelés alatt van ez a hang. Nem tudom, honnan jön pontosan, de a kuplung felöli oldalról, az biztos. A láncot is megpucoltam, majd befújtam, először azt hittem, hogy annak van ilyen hangja. De nem.
sziszergős cicergős hang van ?
Sziasztok!

Nekem a 7100-at is csipkedte. Most 5100-at raktam bele. A 300V tökéletes pályára meg versenyre ahol sűrűn cseréled az olajat. (versenyenként) Ha jól tudom nekünk ásványit ír elő a gyár. Bőven elég szerintem az 5100-as.
nekem is ugyan ez az olaj ugyan ezt produkálta! Sztem 5100 is jó lesz majd bele! :)
Motul 300 v 10W40
milyen olajat tettél bele?
Köszönöm!

Húú már borzasztóan ki vagyok 11.-éig kivonva a motor, már ilyen 50-es Derbivel járom Miskolcot vadállatban, csikorgó gumival, driftelve, ugratok vele járdárol le, fel+ játszótereken keresztül, járdán gátlástalanul. Bolondok napján megyek a ringre, remélem ott ki tudom élni magam kajakra. Ha valakinek van kedve nézzen le, vagy még lehet regisztrálni. Délutáni utcaiban fogok menni még két elvetemülttel.

16-17.-én lesz valami motorozás Pestyen, vagy megyünk a Pilisbe egyből? Gec olyat szól a dudám, hogy megnyomtam, és én ijedtem meg tőle
Szerintetek mitől lehet az, hogy lecseréltem az olajat, olajszűrőt és most menet közben a kuplung felöli oldalról surrogó hangot hallok, mintha köszörülne valami, de csak ha húzom a gázt. Üresben gázadáskor és motorféknél nem hallani. Valaki?
Sasa, na most vettem észre a cetlit a csomagban! Hétfőn megy a della a számládra!
Sasa, tegnap felhozták a szüleim az Angel eye-t amit csináltál. De nagyon nem lesz egyszerű beszerelni, mert a foncsor kicsit hülyén áll az enyémben, ami lehet takarná?! Pár héten belül Ago-hoz fogom vinni a gépemet, majd megkérem őt, hogy hátha a Xenonal bele tudja majd építeni... Van valami bizbasz az égő előtt, ami a foncsorhoz valami nyúlvány és azt eddig nem is vettem észre, csak most mikor odapróbálgattam... Na mindegy, remélem sikerül beépíteni, de mindenképp köszönet a cuccért és a találkozón majd anyagilag is kárpótollak!