Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali,
Ha gondolod gyere velünk.
nem voltam gyorsulási versenyen vagy 4éve pedig anno a ringen nem volta olyan race amit ki nem hagytam volna... :)
Kerekek már benne.... Első lánckereket holnap reggelre hozzák... Este már 1-2 rajtot gyakorolni akarok...
kerekek nélkül sztem kicsit macerás lesz ....
Szerintem mi szombaton megyünk!
Én lehet kinézek, de még nem tudom hogy alakul a hétvégém...
Halihó kolegák ..... Kunmadaras vki hétvégén?
Reggeltet mindenkinek!
Meg utananezek h mennyiert csinalnak meg
olcsóbb ebayről plexi csere és akkor lehet nem baszol ki egy valag pénzt polírra (bár nem tudom mennyi)....
600-as cbr-rol van szo.elozo tulaj eleg para...os modon lefujta belulrol.remelem valahogy meg tudom oldni.aztan megltjuk milyen lesz
na úgy nét ki h 530as lánc lesz a gépen csakmég nem döntöttem el h O vagy X ring legyen ....
Létezik ilyen szokták polírozni csak ki tudja elveszíti-e a karcállóságát vagy sem
link
Biztos vissza, de olyan karcos lesz, hogy a napfénybe meg fogsz vakulni!
Szerintetek egy plexit ami le volt fújva fekete festékkel, vissza lehet polírozni az eredeti állapotába?
Írtam neked, de visszajön a levél!
Jaja, én is vidéki paraszt vagyok! Szerencsére nekem is nagy távlatokban laknak a rokonaim, így nincs veszély sűrű látogatásra!
te is egyedül élsz itt fent pesten? legalábbis erre következtetek az olvasottakból.. én B.A.Z megyei vagyok minden rokon ott él tegnap meg is látogattam őket hálisten sikerült moccal menni ugyhogy tegnap én is kimotoroztam magam.
Dobogókő nagyon zsír volt, jó volt a srácokkal gurulni!

Reggel elgurultam az asszonyhoz a világ másik oldalára (na jó csak a duna másik oldalára) és persze hogy menetbe is és jövetbe is szarrá áztam! A végén olyan voltam, mint akit kurvára "meglocsoltak"... elég is volt mára...
milyen volt dobogókő? és miért nem locsolkodsz éppen? én olyan alvázmosást adtam asszonynak hogy csoda hogy még kap levegőt a viztől
Persze, hogy nem lehet nélküle kibírni... most is mivel esik az eső, gépnél ülök és vágom róla a videót...
hát ez egy kereskedő és elég fasza motorjai vannak és egész jó áron na de majd meglátom minden megvan a vételhez hálistennek úgyhogy már csak a tökéletes motor kellene.. megmondom neked őszintén hogy egész héten Akle motorján gondolkodtam csakhát nemtudom hogy mennyire bonyolult dolog lenne a motorjára hitelt intézni nekem.
Persze időjárásfüggetlen az autom mindig itt van ugyhogy ez is elég lenne ha adna akkora adrenalint mint a motor dehát már nem birom tovább vas nélkül... ez a két év maga volt a szenvedés de már a célegyenesben vagyok ugyhogy kibirom
Nekem az is tökéletes! Sőt, akkor időjárástól független a dolog!
Véletlenül nem basz át megint? Nem kellene másikat keresni?
bár úgy gondoltam felveszlek és leszáguldunk