Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Őt próbáld meg:
Vecsés, 20/974-55-59. Tóth Zoltán
"Bontott Japán motorkerékpárok széles választékban."
Sziasztok!
2002-es R6-omhoz szeretnék a visszapillantó tükör alján lévő gumi "köpenyt", illetve légterelő plexit. Tudnátok ajánlani akár külföldi webshopot, ahonnan olcsón lehet rendelni kacatokat? Esetleg jobb motorbontó tipp? :]
Segíts kérlek milyen műszer egység amiről írtál ?
Én egyenlőre csak ezt találtam ill. ez az ami már tetszik is de ez is 50forint,
mondjuk olcsóbb mint a bontott gyári.
http://youtu.be/e6VQb_Goclk GP Speedometer[/L]

Bocsi hogy itt vesézem a Hornet problémáimat de Én ide tartozom
Hali! Új ugy. fejidomtartó konzollal összerakva a motor és láss csodát gumi és hasidom között 2cm lett a távolság. :-) Vasárnap sikerült gurulni egy 50km-et a pc még nincs behangoltatva csak feltoltam rá egy akropovics és összekötő + sportszűrő programot a powercommander.com-ról teljesen más lett a kicsikém.
hátul mekkora gumi ?
nekem 14 van ....
14 de ez függ a hátsó gumi méretétől is....
Kössze már csak az a kérdés h 14 v 15ös legyen :) Hátul gyári meg elöl is. Le akarom cserélni május 30 kunmadár közönség kategória 600ccm... :)
vaze, akko itt vagy mellettem! Ha megvan a motor szólj és találkozzunk!
Köszönöm a segitséget:) mindenképpen megveszem:) budapesti vagyok azon belül pedig a polustol lakok kb. 5percre:) és szivesen csatlakoznék a klubbotokhoz:) mindenéle intézkedéssel együtt egy hét mire meglesz a moci:) utánna mehetünk akármerre akármikor:)
jaa... errőbeszéélek ...
gyári 16
SZIASZTOK!

R6 MATRICASZETT VAN 13.990-ért!

http://www.kepesmotor.hu/matri...
Sziasztok! Tudtok nekem segíteni abban, hogy '03-'05-ös R6-nak a leömlője jó-e 2006-os R6R-hez?

Azért kérdezem, mert szeretnék a katalizátortól megszabadulni!
Vagy egyéb megoldások is érdekelnek. Pl: gyári kipuffról levágni és Y-csövet a helyére rakni!
Vagy tudtok-e valakit aki ilyennel foglalkozik!

Kösz!
Helósztok.

2002-es r6-on hanyas lánckerék van elöl? És esetleg honnan tudnám kideríteni?
Akkor már Én se maradjak ki
Én 75-80kg vagyok és 182cm magas, és kb azon a véleményen vagyok mint Zorkán, egyáltalán nem kényelmetlen, persze mihez képest egy GoldWing után biztos fapados de ha egy kicsit is edzett vagy meg se kottyan.
Az asszonynak a napokban vettünk egy Hornet-et és az sem volt nekem kényelmesebb.
Hiba eddig semmi bár nekem csak tavaly óta van meg a gép.
Futóműve felülmúlhatatlan a fék is nagyon-nagyon jó.
Ha ilyet akarsz akkor ne habozz, jó választás
amúgy merre laksz?
Na szóval, én 186 vagyok és 100kg voltam mikor megvettem (most kb.93)! Én arra jöttem rá, full kamu, hogy kényelmetlen, ha egy kicsit is edzett vagy (vannak izmaid). Én letoltam egy seggel 510 KM-et és utána még elmentem edzeni is. Nem vettem észre komolyabb fáradtságot, mint mikor ugyanezt a távot kocsival tettem meg. Én azt mondom, hogy ne gondolkozz sokat és csapj le rá, mert tutti szerelmes leszel bele! Utána pedig olvass vissza itt és irasd fel magad gyorsba az Április 16-17 fórumtalira!
köszi szépen! én kék fehér szinben fogom venni de már nagyon bevagyok sózva szivesen mennék már... sztem jövőhétre el is lesz intézve és akkor csatlakoznék itt a forumon és ugy egyébként is hozzátok:) a sulyból valóban le kell adni de sebaj rajta vagyunk a témán:)
Én 100kg és 180cm vagyok.Nem éreztem kicsinek a motort sem teljesítményre,sem helykínálatra.Hátra raktam kisebb lánckereket.Nekem pont 2007-es van eladó, Hringen egyszer voltam, oda is elég, de ne legyenek illúzióid, a célegyenesben a 70 kilósok még hatkilóssal is elmennek simán!Nagyon jó motor, nincs típushibája (szerintem), az exup nekem is szarakodott kora tavasszal, de rákerült az akra, így kikerült a gépből és semmi baj vele!
Hát hajrá! Én kemény 78 kg vagyok kb. olyan magas mint Te. Szóval ehhez nem tudok hozzászólni, nem lesz kényelmes az biztos. 400 km után már nekem is pont elég Nekem olyan 7-8-at megeszik simán. Hibája még nem volt nekem, csak az exup szelep szorult egy időben, de az ki lett amúgy is iktatva a yoshi miatt. 21500 km van most benne. Amúgy milyen színű lesz a gép? piros fehér?
Szewasztok srácok!

segitségeteket kérném! most készülök venni egy 2007es yamaha r6r-t már nagyon sok motort megnéztem kiprobáltam és rá esne a választás! elég nagy darab vagyok 183magas és 103kg de azért szeretnék 600ast mert erőben pont elég és a versenytársak közül is ez ragadta el a tetszésem! szeretnék pályára és utcára is használni viszont a kérdés a következő hogy tudom hogy nem kaphatok olyan v álaszt hogy persze tök jo de azért kényelmes lehet már amennyire kényelmes lehet egy sportmotor az én testalkatomhoz hogy leutazni vele 3-400km ert addigra elhal e a kezem lábam:D szoval nem várok el olyat amit tudom hogy lehetetlen csakhát van e itt hasonlo testalkattal r6tulaj! mennyit eszik a gép normál és pálya használattal? és hogy van e jellegzetes hibája a gépnek! előre is köszönöm válaszotokat ami persze nem rendit el attol hogy megvegyem a gépet
Elnézést kell kérjek, mert lehet neked van igazad! Nem kérdeztem tőlük, hogy az eredmény főtengelyen v. keréken mért. Én egyértelműnek találtam azt, hogy keréken mért adat, de ha AGO is szorozgatja az értékét, akkor valsz itt is! Bocs mindenkitől, akit félrevezettem!
Te azt mondtad 124,9Le a motorod KERÉKEN. Agó főtengelyre számolt adatokat ad meg. A keréken mért értéket megszorozza 1.15-el. Tehát a te mocid ezen a táblázaton 143,6Le-vel magasan az első lenne.