Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemem egyenlore az is jo azert kerdem hogy ki tudjuk jelolni es le tudjam foglalni vagy legalabbis szolni hogy szamitsanak egy kis hangzavarra ha mindanyian megindulunk
Mégsem jó nekem az Április 9-10, nem lehetne, Április 16-17?
Akkor a szállást is írjuk a nevünk mellé:

1. Mr.Steam (Pilisvörösvár)
2. Sasa-R6
3. Zorkán (BP, Pólus Center, 15.ker) + 1főre szállás
4. Zaza73
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78
7. VIK
8. Akle (Gyöngyös)
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza


Nekem jó az Április 9-10.
1. Mr.Steam (Pilisvörösvár)
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78
7. VIK
8. Akle (Gyöngyös)
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza


Mindenféleképpen aprilsban kellene tartani.Amugy kinek van szuksege szállásra mert kezdunk elszaporodni es nem akarom h valakinek ne jusson hely. Meg akkor tutira lefoglaltatom a fonokommel nehogy elhappoljak a dolgot elolunk.Ja es a legfontosabb talan az idopont?Április 9es 10?
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán (BP, Pólus Center, 15.ker)
4. Zaza73
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78
7. VIK
8. Akle (Gyöngyös)
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza)

Én a következő legrövidebb útvonalon tudok eljutni a célig: Dobogókő

Aki keletről jön, illetve Pest keleti részéről, az kis kerülővel jöhetne a Pólus Centerhez és majd innen közösen, átmennénk Budára. Ott viszont valaki olyan kellene kijelöljön egy közös találkozó pontot, aki ismeri Budát... Várom a véleményeket a fentiekkel kapcsolatban.
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78
7. VIK
8. Akle (Gyöngyös)
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza
Részemről oké, minél hosszabb úton jutok el a célig annál jobb, addig is motorozok,
de még kérdés hogy a többiek merről jönnek.

Ha mindenki beírná honnan jön az jó lenne!

Utána meg valaki felvállalhatná milyen karikában szedjük össze egymást ill. honnan induljon a kemény mag
Okés,majd Gyöngyösnél összefutunk,ha neked jó.
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78
7. VIK
8. Akle
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza)
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő
6. Petii78
7. VIK
8. Akle
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza)
zárójelbe írtam honnan megyek. esetleg ha mindenki megírná és ha többen vagyunk 1 útvonalból akkor akár mehetünk 1ütt is.
Szééép, eddig 9+2fő csak így tovább
Szia! Bármilyen formában tökéletes a részvétel! Csak legyél ott! Legfeljebb a sztriptíz showt és az ingyen kurvákat (amiket Sasa szervez a Pálinkáért) nem várod meg!
Sziasztok R6-osok érdeklene ez az áprilisi fórumos találkozó de én szerintem még aznap jönnék is haza, ha úgy lehet akkor felíratkozok én is. Mikor lenne ez pontosan?
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő
6. Petii78
7. VIK
8. Akle
9. R6Hustler + 1 fő
Ki merrefelé van? Én Bp 11.ker, ha valaki még itt lenne a közelben akkor lehetne egy spontán kis mítinget összehozni:)
Neked lehet, én 5 foktól már boldog vagyok! Nappal pedig van 5 fok!
Könnyezek a szépségétől, hogy már 8-an vagyunk! Csak így tovább... "nem vagyunk elegen, mindenki hozzon még egy R6-ost!"
'estét..
mit szólnátok hozzá, ha a citadellán találkoznánk a motoros találkozón, és onnan indulnánk ki, ha jól tudom Szentendre irányába megy általában, én egyszer voltam idáig.. Mikor is szokott lenni?
Hát már hogyne!
Majd iszunk az r6osisták egészségére!
Tavaly előszőr főzettem almából is. Megkóstolod?
Ha lehet majd valami Szombat-Vasárnapra kellene időzíteni. Hétköznap üzemelek...


Pálinkát hozzatok!
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő
6. Petii78
7. VIK
8. Akle
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő
6. Petii78
7. VIK
Előreláthatólag ok,én benne vagyok.
sajnos még hideg van
A helyzet az, hogy nekem van egy Schubert sisakom csak elb*szódott rajta a víztiszta plexi lejött egy réteg róla és nem lehet látni benne.....és most sötét van rajta, viszont akartam venni egy víztisztát is csak az 22.000 pénz...és ha ennyi a bukó akk megérné már egy bukót venni még kevesebbért.