Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt szeresse a belem!:-) Köszi a meghívást!Hova lenne amúgy az út és mennyi a szállás?!Gondolom egy éjszaka!?
Pillanatragsztóval lett felrakva a karika. Lassan rutinosan szedem szét a lámpát
Ha középről kezded el szétfeszíteni akkor csavarhúzó sem kell. Ott meg lehet fogni kajakra, csak melegíteni kell közben folyamatosan, hogy engedjen...
Április 16-17 volt az utolsó dátum ha jól emlékszek. Gyere jó lesz Viszek Páleszt!
Szétszedés után úgy össze tudod rakni a burát,hogy nem látszik rajta a barkácsolás?Azt a ragasztót mondod amivel oda ragasztod a karikát!?Milyen ragasztót vagy rögzítést használsz hozzá!?
Köszi!
Viszont ebből nem sokat tudok meg!:-)Vagy még nincs is időpont?!Mennyi az a kedvező szállás meg hova akartok menni stb-stb.?!Vagy még csak az érdeklődést méritek fel!?:-)
Szia!

A 8636 hozzászólást olvasd el!
Az enyémbe is fehér van, én sem szeretnék csekket
Összerakásnál ugyan úgy melegíteni kell. Amúgy a ragasztó nem olvad el csak ellágyul. Meg arra kell nagyon figyelni, hogy mikor ragasztod fel a karikát akkor utána vagy negyed órát hagyni kell száradni, mert kicsapódik a lencsére. Én is megszoptam vele. Szét kellett szedni még1szer. 15 perc után át kell törölni körömlakk lemosóval, vagy alkohollal, és úgy jó lesz...
Hát még nem tudom...
És utána mivel ragasztod össze!?Újra megsütöd a lámpát aztán össze nyomod!?:-)))A fehér az jó!A kék helyzet jelzőért már kaptam csekket!:-))
Fehér. A fényképező nem úgy adja vissza.

Amúgy jaja. Helyzetjelzőre kell kötni, és kész.
Ezek ilyen hőérzékeny ragasztóval vannak összerakva, melegítéssel lehet szétszedni.
Erről tudna valaki valami infót szolgáltatni mert kicsit lemaradtam!?
Előre is köszi!
Nem kell hozzá semmi plusz elektromos kütyü?Csak rákötöm a helyzet jelzőre azt csá!?Milyen színű amúgy?!Nagyon kékes a fénye?!
Nem, a motoroddal 1ütt
Igen 4 db. Én Helyzetjelzőre kötöttem.
egyedül?
Tommy Te nem jössz ?
Dél-Dunántúl senki
ahogy nézem a listát heves megye ottvan szeren :)
1. Mr.Steam (Pilisvörösvár)
2. Sasa-R6
3. Zorkán (BP, Pólus Center, 15.ker) + 1főre szállás
4. Zaza73 +1fő Győr
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78 (Bp, 11.ker)
7. VIK
8. Akle (Gyöngyös)
9. R6Hustler + 1 fő (Vásárosnamény)
10. scbali (Nyíregyháza
11. Lightjaw +1 R6 ha minden oké (Heves)
Bocsi h még csak most írok
Itt látjátok hogy lépésről lépésre mit kell csinálni.
Ez mondjuk 2006-tól típusról készült és projektor beszereléssel de az elv ugyan az a többinél is.
lámpa
Én bízom benned, mert fogalmam sincs, hogy milyet kell csinálni. Kérlek írj az adatlapomnál lévő mailemre egy levelet és ott megbeszéljük a részleteket.
És mi van a 8000-ben?4 karika?Kell még valami hozzá,hogy működjön?Gondolom a helyzet jelzőre kötöd rá?!Még annyi kérdésem lenne,hogy nincs-e kép sorozatod arról,hogy szeded szét a lámpát?!Mert a kocsimnál pl. ragasztva van a búra és ha szét olvasztanám már nem olyan mint a gyári!
Előre is köszi!

Üdv mindenkinek!
Széles utat!
aham értem ...
ez adja a jelet a fordulatszám mérőnek ?
Meg tudom oldani, de a lámpát ki kellene szedni.
ez szerintem pont neked való
belső átmérő 61.5, külső 80mm

Nagyobbat nem merek csinálni mert félek nem lesz jó...