Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jöhet a kép!Köszi!
Szia! Nekem van most egy alu rendszámtartó fölösbe, ha gondolod csinálok róla egy képet.
Nem tud valaki motoros rendszám tábla tartót!?Vagy azt,hogy miként lehetne össze hozni!?
A puding próbája az evés! Láttam egrus van rajta!Ő egy kókány kipufogós.Nem is nevezném magam a helyében kipufogósnak.Na mindegy ez az én egyéni tapasztalatom és véleményem!Ismerem amúgy a dobjait.Amit ismerek az mind üvölt mint egy állat!
Na majd eldöntöd Cimbi!

Széles utat mindenkinek!Vigyázni mert elkezdtek hullani társaink!
nem a sokallom hanem a jelenlegi no name is olyan szépen szól hogy nem merek hozzá nyúlni mert félek h odalenne az a szép hangja amit anyira imádok :D
Sokallod!?
holtponti jeladó sztem ....
Valaki tudja mi ez ?
Azért az a katalizátor nem olyan nagy, de a lényeg, ahogy írtad, az eredményen van! Nagyon faszántosan megy a drága!
Szia!

Poton 40 pezeta lenne!Full Carbon és szerintem nagyon szép hangja van!

Üdv!
how much?
Szerintem ez inkább abból adódik, hogy nincs most benne az a baszott nagy katalizátor,
de ettől függetlenül örülök neki
Tarkólövés annak, aki azt a marketinget találta ki, hogy az Exup nyomatékosít. 2 napja hosszabb távon használom a gépet, amióta kiszedtem és sokkal de sokkal jobban megy a gép nélküle! Mindenhonnan, minden fordulatról húz mint állat. Direkt lett a gázkar teljesen, nincs az a lomha kigyorsítás!
Üdv mindenkinek!

Eladó a képeken látható sport dob!2005-ös R6-on volt!Teljesen sérülés mentes,garázsban tartott,rendszeresen szervizelt hölgy tulajtól!:-)))))

Széles utat mindenkinek!
Helló!

Eladó yamaha R6 idomok 1999-2002-ig.

70/623-1473
Sziasztok R6 tulajok

Van egy pár eladó motoralkatrészem ))-es R6-hoz. Idelinkelem hátha valakit érdekel.

Üdv

Viktor

R6 alkatrészek
1. Mr.Steam (Pilisvörösvár)
2. Sasa-R6
3. Zorkán (BP, Pólus Center, 15.ker) + 1főre szállás
4. Zaza73 +1fő Győr
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78 (Bp, 11.ker)
7. VIK
8. Akle (Gyöngyös)
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza
11. Lightjaw +1 R6 ha minden oké (Heves)
1. Mr.Steam (Pilisvörösvár)
2. Sasa-R6
3. Zorkán (BP, Pólus Center, 15.ker) + 1főre szállás
4. Zaza73
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78 (Bp, 11.ker)
7. VIK
8. Akle (Gyöngyös)
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza
11. Lightjaw +1 R6 ha minden oké (Heves)
Itt csak a hó esett
Én is láttam gépállatokat! Meg volt vadulva mindenki! ÁÁÁ nagyon jó!
Komolyan mondom ma tökéletesen jó idő volt... süt a nap és kellően meleg volt. Cseppet se éreztem hidegnek a bőrruhát, pedig még alá se öltöztem, csak rövidújjú póló volt rajtam. Annyira élveztem... hiányzott már!
Helló!
Elírtam a méretét 56-os!
Helló!
Eladó a képen látható Dainese 54-es kétrészes Bőrruha!/ Szine ezüst,fekete,piros!
0620/3895969
1. Mr.Steam (Pilisvörösvár)
2. Sasa-R6
3. Zorkán (BP, Pólus Center, 15.ker) + 1főre szállás
4. Zaza73
5. kispok + 1fő (Budaörs)
6. Petii78
7. VIK
8. Akle (Gyöngyös)
9. R6Hustler + 1 fő
10. scbali (Nyíregyháza
11. Lightjaw +1 R6 ha minden oké (Heves)

Április 16-17 jó, bár én is csak a nyitónapon vennék részt. Búza vizsgaidősuck...
első fél szezonom után Én is így voltam vele, de 15 fok alatt már meg se közelítem a motort