Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a német juhász vizsla keveréket kérném a helyedben
...az titok!
Ha megmondaná meg kellene öljön minket
Koszi az infokat! Azt hiszem brembo-t fogok venni. Es milyen keverekut ajanlotok utcai motorozashoz?
de milyen évjárathoz?
Sziasztok Yamaha R6 hoz keresek lelső lámpát lehet sérült is vagy külön érdekelne egy jobbos is!Fontos lenne,várom válaszotokat!Üdv:Zsoi
Ápr.1-ig én se várnék...a hétvégétől már itt a hőség...
akk lehet, hogy holnap megejtem...április 1 még nagyon messze van és jön a jó idő.
forgalmi és biztosítás kell legyen. 2300 a pezeta amit virítani kell...
az a baj, hogy márc. 21-ig még talán kibírtam volna....tavaly megadtam márc. 10-et április előtt alig tudtam motorozni....olyan volt az idő. most április 1-et adtam meg, de nem fogom kibírni....

mit kellett vigyél? előtte megkellet kösd a biztosítást is? és 2300 pénz ugye?
megadtam a márc.21-et, de nem bírtam addig, így hamarabb irattam vissza. Ja van benne regény...
de megadtál egy időpontot vagy határozatlan időre (max 6 hónapra) vonattad ki? Mikor visszahelyezték megint írtak egy regényt a forgalmiba?
3 hónapot bírtam
Te meddig vontad ki a forgalomból a mocit?
Hali!
Eladó egy pár Pirelli Supercorsa első méret:120/70 r17(SC1)hátsó:180/55 r17(SC2) vágott slic (8körös)!0620/3895969!
Estét mindenkinek! Ez a hét már tavasz! Nagyon fincsi gurulgatni! Hétvégén motorkiállítás! Senki se felejtse el, 13 fok lesz Vasárnap, tehát mindenki motorral jöjjön!
brembo
-15%
Szia!

Brembot válaszd az betét de ha ferodo kell abban is tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Segítség kellene fékbetét ügyben, ugyanis hamarosan csereérettek lesznek az első fékbetétjeim, úgyhogy az olajcsere keretén belül fékbetétet is cserélek. Ferodo betétre gondoltam, esetleg brembora...mi a véleményetek róluk. Eszegetik a tárcsát, vagy attól függ milyen összetételűeket veszek belőlük?
Nagyon szuper! Köszönöm szépen! Képzeld a vízcső alatt jöttek ki a kábelek :-) Jól emlékeztem én, hogy ennek nem úgy kellene lenni. Köszönöm!
Köszi.
Ezt tudtam intézni.