Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért hazafelé már be kellett bújni a plexi mögé
Mázlista!
Mi mentünk ma egy Győr-Komárom-Győr karikát
Én is fázós vagyok, ilyenkor csak bringázgatok, de arra is fel kell öltözni...
Ma voltam motorral Piliscséven.
Jó volt motorozni de baromi hideg volt.
Én elő nem veszem még 1szer a gépet míg nem lesz teljesen jó idő az biztos
Szarrá fagytunk, asszony is meg Én is, a beton hideg a gumi csúszik tiszta para csak tötymörögni lehetett.
áhh teljesen felborult a napi programom. Főznöm és még edzenem is kell, mert délután jönnek hozzám vendégek. Pedig szívesen elgurultam volna megnézni. Na de fogunk még összefutni...
Ma kettő óra körül megyek Piliscsévre megnézni egy eladó gixxert az asszonynak, ha kijössz hozzánk akkor mehetünk oda együtt.
Köszönöm, akkor majd kereslek ha Miskolcon járok.
Tső!

Magában az mra plexit nem adod róla? Már ha stimmel a gyári 2003as idomba. Jó áron komolyan érdekelne!
Pőstiek, holnap egy rögtönzött gurulás?
Eladó 2005-ös R6-ra komplett idomgarnitúra, fenéklap,és első sárvédő nélkül, kék színben:
Bal oldalidom csúszott, a farokidom bal oldalán a matrica nem gyári!

Fejidom+2 oldalidom+hasidom+farokidom:
Ma délután kettőig bírtam ellenállni, aztán nyeregbe
Nagyon-nagyon jó volt
2005-ös R6-ra
Ez lemaradt!
Sziasztok!
Eladó

Pályaidom garnitúra MRA bubis füst versenyplexivel: 50.000. Ft

Gyári javított fejidom fél foncsorral:25.0000 Ft.

Egyben: 60.000. Ft
Oksa. Élőben az igazi.
06704349857
Sziasztok keresek R6 2003-2004 felső villahidat,ha van valakinek olcsó pénzért megvenném !
Előre is köszi !
Motul 5100 10W40
de nagyon jó olaj a Repsol is
Sziasztok. 2002-es r6-ba milyen olajat ajánlanátok? :D
Ha lehet akkor inkább megnézném élőben előtte, mert ahogy olvasom itt a hozzászólásokat nem kicsit kell szétkapni mindent hozzá. Esetleg adhatnál valami elérhetőséget, mert kb 2 hét múlva múlva megint megyek Miskolcra /éppen most jöttem haza onnan / és akkor megnézném ha nem gond.
Rendben!
bárki velünk tarthat akinek kedve van, de még nem vagyok tisztában a címekkel majd április 2dik hétvégéjén gurulok először pár taggal és akkor összeszedem a címeket
gixer emléktúra lesz egy motoros csapattag emlékére
dobogókőn már fogom tudni hány cím lesz ott lesz időnk beszélni mindenről majd átrágjuk ezt is
Az nagyon faszántos! Ha esetleg társaságra vágytok a túra során és épp szabadidőm engedi 1-2 helyre szivesen elgurulnék. Bár még én sem tudom a nyarat, sok helyre hívnak, de még nem tudtam dönteni (pénz miatt). Dolomitok lenne az abszolút favorit, de oda mélyen zsebbe kell nyúlni...
Egyébként idén nyáron nem tervezek külföldi túrát, asszon 1-2 hónapon belül megkapja élete első gépét és egy belföldi túrát tervezünk, az Ő munkahelyén van egy céges motoros csapat az ország minden részéről kb 50 tag, ezek mindegyikét tervezem meglátogatni egy belföldi "apró" gurulással.
Mennyire lehet reklámozni ezt? Hátha találok valakit errefelé és nem kell egyedül motorozzak
Indulunk szerdán! Tommy, te csakis a Pólusnál csatlakozhatsz! Nincs kibúvó! A túrára be kell csekkolni a startnál és utána minden városban a polgármesternél!

Na de viccet félretéve, Mr. Steam-nek meg kellene írnia mindenkinek aki marad estére. Remélem mindenki tud maradni!