Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké de akkor kb szerdán indulni kell
Pécsett csatlakozom
Igen! Asszony marad a helyén!
Gyere el, hozzánk a Pólushoz. Utána a te kedvedért, lemegyünk Békéscsabára, onnan szeged érintésével Pécsre, majd Győr és onnan budaőrs. Megfelel?
akkor Én értettem félre, Te egyedül jössz ?
Én és az asszony szerintem maradunk
dehogy hari értem Én a viccet
nekem jó az is ha börsön ütközik a csapat bár akkor Én baromi keveset motorozok,
ahogy a többiek szeretnék, Én akár elmennék mindenkihez de akkor már szerdán el kell hogy induljak
amúgy mindenki marad szálláson is?
A +6 főnél gond lesz, mert én csak 5öt számoltam, még úgy is, hogy én elbasztam és nálam a +1-et magamra értettem!
11 fórum tag + 6 fő
és még + 2en nem döntöttek (Tommy és nagyi)
ez talán annyi amennyit írtam
Muszáj volt leütnöm! Ugye nem hari?!

Én benne vagyok, de jobb lenne, ha itt a pólusnál találkoznánk a "keletiekkel" és utána mennénk át közösen hozzád. Vélemény?
tudtam hogy magas labda lesz
kelti rész miskolcon talizik
nyugat és pest budaörsön (Én nem szeretnék bevergődni a városba)
aztán a két csapat vagy pilisvörösvárra és onnan dkőre
vagy még hamarabb összecsapódunk mert nem ártana egy közös gurulás 1üttttt
Szerintem ezt rosszul számoltad. Hogy jön ki a 17+2?! Nem sok 1 kicsit?
Én értek mindent :D
eddig úgy számolom 17+2aki még nem döntött
Kispók, te sakkbuzi vagy?! Hát lehet, azért mert este 9 van (vagy pont azért nem), de semmit se értettem a lépegetős részből Az a változat, amit én a 8671-es hozzászólásban írtam, miért nem jó? egyszerübb és átláthatóbb. Persze ha valaki lefordítja a fentieket az én nyelvemre, az is okés!
nem röhögni, jobban nem tudtam leírni

azért az az LY kemény de csak most vettem észre
hali sracok
Akkor ma szolt a fonokom hogy le kene foglalnia a szallasokat nekunk szoval tudni kene hogy hány embernek kell szallas.Tobb asszem 3vagy 4 agyas szobak vannak es ezek kerulnek ennyibe szoval ezzel azt akarom mondani hogy nem a hilton de csak ebben tudok segiteni
a kaja megoldott mert a melohelyemen fozunk es megprobalok ra valami kedvezmenyt intezni

Szoval csak azert irom le ezeket mert nem szeretnem ha baj lenne a szallasbol hogy 4e ert nincs massage meg jakuzzi
D+E+G lép az F-re
C+I+J+K lép a H-ra
eddig szerintem így logikus
utána meg szerintem
DEFG B-re
CHIJK B-re
B-től együtt mind A-ra
vagy H-ról mindenki átlyön F-re (Budaörs pl. Agip kút) és onnan csapatunk Dobogókőre
ahogy érzitek, bár így Én motorozok a legkevesebbet

Van ám északi vonal

Amúgy ki maradna szálláson?
Laza 70-80 km tőlem Pilisszentkereszt Dobogókő!El nem fogok fáradni ha megyek!:-)Ha van reggeli 4 rugó nem sok!
Sasa +1 fő Miskolc!
A/0. Dobogókő kb. Április 16-17
B/1. Mr.Steam (Pilisvörösvár)
C/2. Sasa-R6 (Miskolc) ?
D/3. Zorkán (BP, Pólus Center, 15.ker) + 1főre szállás
E/4. Zaza73 +1fő Győr
F/5. kispok + 1fő (Budaörs)
G/6. Petii78 (Bp, 11.ker)
H/7. VIK (Gyöngyös) ?
H/8. Akle (Gyöngyös)
I/9. R6Hustler + 1 fő (Vásárosnamény)
J/10. scbali (Nyíregyháza)
K/11. Lightjaw +1 R6 ha minden oké (Heves)

Mr.Steam
[8634] február 27. 12:37
na hali forum tarsak!
Szoval a szallos megoldhato itt dobogokon 2vagy 3agyas szobak reggelivel kb 4e ft fejenkent de tudni kene hanyan vagyunk mert korlatozott a lehetoseg es sok motoros szokott mar akkor lenni es nem szeretnem a gsxr talival egybekotni ha nem banjatok.de a viccet felreteve tudni kene mert le kell foglalni es akkoe meg alkudni is lehet talan
Ilyeneket szeretném majd még csinálni. Távvezérelhető RGB Ledekkel...