Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Eladó egy R6-os pályaidom szet!2003-2005ig
Na az jó. És nagy munka beszerelni? Szoktam járni Miskolcon 1-2 hetente. Esetleg be is tudnád szerelni?
Szia!
Az oldalidomból nincs meg a jobbos?
Enyiméééé mikorra várható?
Szevasztok!
Még mindíg keresek egy füstszínű plexit és még mindíg van egy eladó puig púpos plexim (piros) 5000HUF. Valakinek?
Tiédbe 8 ezer+ posta
Én csinálgatok ilyeneket
Lámpát le kell szedni, illetve szétkapni...
Nekem xenon van benne
Nem befolyásolja a világítást...
Érdekes, mert az enyémbe benne van a termignoni felül alul pedig e betű meg számok. De a képet nézve az összekötő is ugyan az. Tény, hogy gyönyörűen muzsikál ez a dob, nem visít nem zavaró, markáns gyönyörű hangja van.
Nyugi itt is! 2 napja aktívan tolom neki! Mondjuk szerintem holnap elolvad, ami most leesett. Legalább nem lesz por az utcán...
Tökéletes időnk volt ma! Ma raktam bele az új csapágyakat és szimeringeket a kutyacsontba, holnap megy vissza a helyére. Pénteken pedig le Karsaiékhoz szelephézag ellenőrzésre. Aztán remélem hétvégén lesz időm felöltöztetni, bár még az nrg-t is fel kell öltöztetni. Van mit csinálni! Zoli Te kimerészkedtél már?
...de nem is 200-250 mint egy patent rendszer, ennyi pénzért elfogadható szerintem, Én megvenném ha 2007-esre jó lenne.
Csak nem kimerészkedtetek?

Nagyi akkor érdekel a cucc v nem?
Így vettem hapi!Így volt a motoron mikor vettem!
Vigasztaljon meg, hogy nekünk egész nap fasza idő volt itt Borsosban. Ugye, Szega?
Hááát!Nézzétek meg jobban!Össze van karistolva.Megvan nyomódva a vége!Ha valaki egy kicsit is igényes nem vesz ilyet!A leömlő mocskosul elvan színeződve
Termignoni felírat hová tűnt a hátuljáról?
Most tényleg verje bele a MET.hu-ba is a *******************, hát reggel megnézem "napos X+ fok lesz egész héten", erre most havazik és már le is cserélték a szöveget! Nem igaz, hogy még arra a napra se tudják megmondani, amin épp vagyunk!
hátha enyémre jó lenne akkor biztos nem faxolnék.... vinném :)
Ide nézzetek mit találtam, nekem sajna nem jó de másnak hátha:
kipu
Szia!
Honnan lehet ilyen Angel eyes-t szerválni és mennyibe fájna!?Ja és,hogy rakod bele?Szét kell hozzá bombázni a lámpát teljesen?
Amúgy nagyon zsír!Le a kalappal!
Sziasztok csak annyit szeretnék kérdezni, hogy xenon mellé is lehet ilyet berakni?
Sajnos rongálva van, én így vettem a motorral. Ki van fűrészelve a közepe.
Az attól függ...
Szerintem is holtpont jeladó de az is lehet hogy egy mutáns kígyó
öregmamalélegesztetődugaljzatbavalóáramtáplálókábel!