Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te milyen gumit használsz? Nekem jelenleg Pirelli Diablo settem van fent, amióta visszafogtam magam egész jól bírják. Az első 3 szezonon van túl, a hátsó kettőn. :)
Eddigi tapasztalataimból kiindulva, szerintem sport -túra gumit vásárolj rá. Utcára bőven elég, én szoktam szerpentinezgetni, peremig le lehet dönteni, nem csúszik meg és nem kopik olyan hamar a közepük.
Köszönöm! :]
Keresd Briant a gumis topikban, Ő segít
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy 2002-es R6-omra milyen első és hátsó gumit vegyek? Csak utcai motoros vagyok, közepes távokat megyek "moderált" stílusban és sebességgel. Még tanulok, szóval elsődleges szempont az ár/érték arány lenne! :]

Előre is köszi a segítséget!
Széles utakat:)
Én viszont keresnék kormánykiflit 98-00-as R6-hoz ha valakinek esetleg lenne megírhatná! Köszönöm! :)
Nézz körül ebayen én Amerikánából rendeltem mintegy kb ~8500Ft körül és még izzókat is rakott nekem bele! :P
Én megyek, kint leszek 11től. :) Megyek a MAMI-hoz padoztatni.
2003-ban volt modelváltás, onnantól kezdve projektoros pilácsot raktak előre. Nekem van lámpám a régebbi modelhez, bal oldala törött, jobb oldala ép. Ha érdekel, írj egy mailt.
tapso@freemail.hu
Halihó,
Ki jön a motorkiállításra holnap?
1999-2003 ig hoz keresem a lámpát!
Jesszus! Nagyon sajnálom, hogy nem tudsz eljönni. Küldöm SMS-be a szüleim címét (úgyis ott barkácsolnám rá). Kérlek a mailemre szeretném ha elküldenéd a számlaszámod adatait, mert szeretném rendezni a piszkos anyagiakat, attól függetlenül, hogy sikerül e a beszerelés v sem.
Ja és még valami. Úgy néz ki az R6 talira egyedül megyek, de bepálinkázunk kajakra!
Zorkán!

Figyelj már nagyon nagy bajban vagyok. Az a helyzet hogy lehet nem jutok el a motorkiállításra .
El tudnás e-mailezni a címed. Feladom postán a cuccost, ha testszik és jó akkor rendezzük a piszkos anyagiakat...
Kötty....
Szia!

Szeretnék még kérni egy pár képet ha nem gond. Jobb oldalról kellene fényképezni a szelepdekli felett lévő kábeleket ami a gyertya trafók csoportkábele meg még a levegő akármi rendszeré. Mert a ventilátor és a kábelek között jó ha van 1cm. Megnézed, hogy neked is így van? Előrre is köszönöm.
Ha ketté vágjuk nekem is van 98-02-ig
Ferodoban azt mondanám ha nempályázol akklor STAC alati valamit... ST vagy P jelűt....
Itt meg tudod nézni a különböző keverékek betűjelzését:
brembo

Szerintem az SA jelzésű tökéletes utcára a gyári betét helyett.

Az pedig elvileg ha jól van itt megadva a cikkszám akkor ez:
brembo
Királyságos volt ismét nyeregbe ülni

Igaz nem mentem nagy kört, de hát ezt nem kell magyarázni
Szombatra tervezek egy Bakonysárkányi gurulást,
még ott megnézek egy Hornetet,
aztán ha ez is egy szar lesz akkor vagy eljön a vevő hozzám vagy nem veszek az asszonynak motort.
Ha valakinek van kedve elgurulni velem szóljon.
Helyes! Na akkor lódulj motorozni!
Visszahelyeztem a gépsárkányt a forgalomba!
Csak mert így elég nehéz segíteni főleg, hogy nekem lenne egy fél lámpám.
Latom ma mindenki ilyen humoros kedveben van
Reggeltet a banda tagjainak! Hogy vagyol az anyós?