Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj azt elfelejtettem, hogy valami kapcsolót azért köss elé, nehogy leszívja az akksit, bár elenyésző a fogyasztásuk ezeknek.
Adee, Kispók: Köszi a javaslatokat! Mindkettőtök elgondolkodtatott a témában. Adee javaslata azért szimpatikusabb, mert sajnos a riasztó és később a PC miatt, semmi hely nincs a hátsó ülésemnél, ezért minél kompaktabb kissebb változatban kell megcsináljam. Legurulok, ha kicsit jobb idő lesz faterhoz és megcsinálom vele.... valami tutti kombinációt!
Én raktam egy fedeles szivargyújtó aljzatot a hátsó ülés alá.
Természetesen úgy kötöttem rá az akksira hogy közbeiktattam egy lengő biztosíték tartót.
A csepptöltőt is ezen keresztül használtam nem szereltem ki az akkut a téli álom alatt.
fedeles szivargyújtó aljzat
lengő biztosíték tartó
Motorosok!
Tekercselek minden típushoz (R1, R6, FZR stb) generátort, önindítót!
A hibás tekercseket az alábbi címre küldd el postai úton:
Dóka Sándor
Ózd
Gábor Áron utca 11.
3600
További részletek itt:
http://indukcio.uw.hu
mail: dksandor@gmail.com
Hívj bátran hétvégén is: 06 30 262 5500
tegyél egy szivargyújtót a hátsó ülés alá ...
Veszel szivargyújtós töltőt, szétszeded, belerakod valami kisebb műanyag dobozkába, kiöntöd műgyantával, a vízállóság miatt. Megcsinálod úgy hogy a dobozkából csak a vezeték lógjon ki (a táp, és ami a telefonra megy. Veszel biztosíték lengő aljzatot. A szivargyujtós töltőből belerakod a 2A-es biztit, sorba kötöd a töltő pozitív száljával, aztán rákötöd az akksira. A lengőaljatra meg rámelegíthetsz egy zsugorcsövet h az is vízhatlan legyen.
Köszi, de én szolidabban csinálnám. Max a kábel jöjjön ki az ülés alatt. Mindenképp USB host csatlakozóval, hogy bármi mást rá tudjak kötni. Itt igazából az ülés alatti cucc bekötése az érdekes, hogy ne vágjam haza 1 zárlattal az egész aksit/áramköröket. Meg valamennyire vízálló legyen ha egyáltalán lehet ezt?!
Egyik ismerősöm, ha jól emlékszem, Louisban vett motorra szánt szivargyújtót. Ő GPS-t oldotta meg így.
Valami ilyesmi:
http://nemethmotor.unas.hu/spl...
1999-2001 R6 hoz keresek fejidomot,jobbos oldalidomot,jobbos ram air takarót2 db fékkart,tükröket,akkutartó müanyagot,hátsó ülést!JÓ SÉRÜLT IS!
Kérdés: Ki hogyan oldaná meg, hogy a Nokia mobilját tölteni tudja motorról? Hogyan kellene elindulni a témában?
2000-2001 es r6 hoz érdekelne a két tükör,jobbos ram-air takaró,jobbos oldalidom!Mennyi lenne?Konzol?Plexi?Mid van még?
Próbáld meg itt végigtelefonálni azokat, amik hitelre vannak: http://www.hasznaltmotor.hu/
Szia! Nagyon necces 0%-tól elhozhatót találni. Tavaly márciusban vettem az enyémet, de már akkor 40% volt EUR-nál és 20% HUF-nál az Önerő. Persze nem lehetetlen, de valószínűleg átverés a 0%...
mármint tudtok.-e:)
Szewasztok srácok!

Ma elmentem megvenni azt a motort amit emlitettem és az az igazság hogy nagy átverésbe csöppentem bele... a szalonállapotuként meghirdetett motor (hálisten vittem magammal egy yamaha word-ös) barátomat és egy másik motor tulajt és rájöttünk hogy ez egy törött r6r ami elég bénán de ujra össze lett rakva "uj" ként álcázva és tüntetve el az egyébként valószinüleg pályázásbol adodó esés külső nyomait. ugy láttuk egy orás elemzés után a szalonban hogy még a segédváz is cserélve lett ugyhogy nem kicsit kaphatott.... ugyhogy sok száz km-ert feleslegesen tettem meg az álommotoromért! Ha esetleg tudtok nekem segiteni mert nem adtam fel nekem r6r kell és tudok 0%al elhozhatot mindenem megvan hozzá csak sajnos családi okok miatt 0-val tudom elhozni szoval segitsetek kérlek! budapesti vagyok de leutazom akárhova érte! csak ne legyen átverés!
Köszi!
Szerencsére a motor egyben van, csak az apróbb szépséghibákat szeretném kijavítani. :)
Még nem kaptam szét, szóval lehet, hogy nem is megoldható, de a kilométer óra "előlapjára" (az üveg repedt, ill kisebb hibája van a műanyagnak is) is ráférne egy csere.
Írnál egy árajánlatot a mikovichandras@gmail.com -ra? :)
Fejtartó konzol nem kell? Sajnos a lámpát már elpattintottam egy 20asért.
Hello

Van tükör alá gumim, és gyári plexim is, továbbá fejtartó konzol, tükrök meg pár cucc ha érdekel. Nagyon olcsón!
good idea
Köszönöm , megnéztem. Azóta szántam egy kis időt keresgélésre és találtam párféle műszer egységet.
Asszem ez lesz végül: RX2 GP Speedometer ez tetszik nagyon
Most eléggé kinulláztuk magunkat de amint lesz egy kis forintom megveszem.
bocs most nézem nem 03-05-é kell :-(
Nem olvastam végi, de most az a lényeg, hogy ne gyári legyen? Mert tudok egy gyárit 40-ért.
GPT D3CC elég lenne (km/h; rpm; gear, temp) asszem 50kHuF a MotorLineban...
[L=http://www.gptengineering.it/g...]
Köszi!
Remélem tudnak majd segíteni :]
nemtom...

de van egy 54-es lánckerekem is hátra , csak még a gyári van fent ..