Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom te mire gondolsz, mert itt a listába a legalsó lenne az enyém, az is majdnem 4 LE-vel elmaradna az utolsótól. Tehát nem akkora nagy szám a 124,9 LE egy stock nyitott rendszerű motortól. Ezen a PC már csak néhány LE-t hoz, nem fog már annyira sokat hozni, mintha gyári rendszer lenne rajta (legalábbis szerintem). A MAMI tesztjéről csak annyit, hogy a srácok mondták, reálisnak mondható amit mérnek, mert sok motornak azonosat hoz le más helyel (pl. AGO), de majd AGO padján kiderül (egyszer) PC-vel mennyi lesz?! Ezt a mérést csak tájékoztató jelleggel csináltam és inkább a görbére voltam kiváncsi, hogy az a PC-től mennyit fog "simulni".
Azért ne ájulj el tőle. Keréken 125Le az több mint 140 főtengelyen. Köze nincs a valósághoz. Az azt jelentené, hogy a te motorod erősebb mint bármelyik amit Agónál mértek. Ami persze nem lehetetlen de ott van pár elég komolyan reszelt gép is. link
Fincsííííí
Na megvan a kábel, összedobtam egy kicsit igényesebb videót:

http://www.youtube.com/watch?v...

Élőben elmebeteg volt a hangja!

Mostmár jöhet az adatok is: 14605 fordulatnál stabilan 124,9 LE keréken és itt 60,0 Nm nyomaték! kb. 1,4 LE-re a főtengelyen mért forgalmiban lévő adattól....
Vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót
vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót
vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót
vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót
vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót vi-de-ót
EEE csapasd fel a videót mert már tűkön ülök!
Igazad van, egy kicsit elbillent nálam a mérleg
De még most is bizserget, hogy annyi év után valóra vált ez a gurulás. Viszont annyit nem ér tényleg, hogy valami baj legyen. Holnaptól inkább maradok az egyenes síkságnál
Most az R1-re hátra BT021-lett felrakva 3zónás remélem jól fogja bírni.
Az aszfalt még annál is hidegebb, mint amilyennek gondoljuk, okosan csináld! Először menet közben szokd a vasat, ne mindjárt szerpentinen rutinozni...
Nem száguldoztam, csak egy kicsit ízlelgettem a kanyarokat okosan . Tudom, hogy még "gyengécske" az idő és még sok-sok kilométert kell magam mögött hagyni...
Talán nem ilyen hőmérsékletnél kellene "tapasztalatot gyűjteni" Inkább használd azt, ami a búrádban van... Az agyadat!
Én nem mert tudom, hogy mér a mamis pad. 140Le lett a moci?
Zsír a vas! Sok Balesetmentes KM-et.

A videó csúszik, mert elbaszódott az adatkábelem és nem ismeri fel a telót a gépem... Hnap veszek és feltolom...
kispok vagyok csak beléptem az asszony nickjével, raktam fel két képet a vasról,
egy kicsit hiányos és kell rá némi időt fordítani de 410ért szerintem megérte.
Ez milyen is amit mondasz ?
Én is gondolkodtam valami másmilyen műszeregységen mert a gyárija nem jön be valami nagyon,
nem igazán illik rá szerintem.
Nem zavarsz nyugodtan gyere, csak csörögj előtte mert nem kizárt hogy elmegyünk a közelbe tesztelni az új vasat.
70-425-09-38
Az asszon zoet néven van bereggelve, oda rakok fel képet a vasról, bár még csak azt ami a hirdetésben volt.
Na, ne izgass, várom, várjuk a videót!
Kicsit hülyén hangzik, de ma végre teljesült a gyerekkori álmom: motorral csapathattam fel a Bakonyba Csesznek felé. Kicsit sokat kellett várni rá, de végre eljött Viszont egy kis rutint még kell szerezni a szerpentinen, ezért holnap újra
Volt... lesz videó is, csak meg kell vágjam! Azt hiszem sokan meg fognak lepődni, mert én az eredménytől tátott szájjal voltam! Nem lövöm le a poént, még nincs megvágva a videó és nincs feltöltve.
Na volt padozás?
nekem SportTec M3 van fent nem mai gumi de még igen lightos tempóban ringen is megállta a helyét....
idénre beújítottam egy garnitúra D211Gp-t több komponensű és simán elmegy a hátsó 8000Km-t
tegyél rá egy utángyártott műszer egységet AIM ?GPT?
Nekem is Diablo Corsa III volt fennt a motoron amikor megvettem, először nekem is tetszett, aztán lecseréltem Pilot Power 2 CT-re.
Hát.. ég és föld a különbség.
Szuper! Akkor ezért nem jöttél a kiállításra! Holnap, ha nem jön össze a szentendrei kurulás, akkor lehet kigurulok hozzátok megnézni az asszony vasát! Persze, ha nem zavarok?!
Úgy látszik ma meglesz asszony első motorja
Megnéztem Bakonysárkányon egy Hornet600-ast és egész szimpi volt,
a gazdája rendes srácnak tűnt remélem nem titkolt el semmit.
Most indulok vissza zsével, este már a garázsban áll az új vas.
Vannak hiányosságai emiatt olcsóbb is mint egy hibátlan darab.
Keresek hozzá komplett műszeregységet (km óra + ford.szám. óra + visszajelzőlámpák egyben)
ha tudtok esetleg azt megköszönném.
Bontóban eddig a legolcsóbban 60-ért találtam de hátha van ennél olcsóbban is.
Meg is kérdem a Hondás topikban hátha van valakinek.