Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Segítsen valaki nekem, nem rakták vissza a kábelkötegelőt és nem tudom pontosan, hogyan kell lennie a kábelnek alatta. Bal oldalon az oldalidom alatt a hűtő motor relé és a biztosítékdobozka vezetéke érdekelne. Van egy kép amit találtam neten de kicsit alulról kellene lefotózni.
Nekem 25 van benne és most ment bele a pc és hangolás előtt, hogy megnyugodjak ellenőriztettem a szelephézagot. Már leidomozva vittem fontos, hogy hideg legyen a blokk. Tank le, viz le, radiátor le, légszűrőház ki, szívótorkok le, kipufi leömlő le, tágulási tartály le váltókar kiköt, aztán a blokkon csak a hátsó lengővilla csavarja marad és kibillentik előre a blokkot. Aztán le szelepdekli fedél jelőlésre állítás és elkezdik mérni, nekem nem kellett cserélni. Új tömítés be aztán összerakás. Remélem nem felejtettem el semmit. A hézag fogyni szokott a szelepek beégése miatt. Mint tudod lapkás ezért lapka cserével lehet állítani. 15eFt a munkadíj 6eft kb a tömítés és 4ezer párszáz motul factoryline hűtőfolyadék litere :-).
Szegaga!
Érdekelne ez a szelepállitás.Bár a hangján nem hallok semmit ,de már 45e van benne.Mesélnél róla?
kössz Csaba
Oksa
Rendben. 10kor hívlak.
10-11 körül zsírtyúk lenne
Oksa. Hívlak holnap. Mikor jó neked kb?
Igen ki tudok. A számod még a régi?
Számom 06704349857
Görömbölyön van kint a motor. Déli utca 5.
ODa ki tudsz jönni?
Holnap délelőtt? Pont bent leszek, ráérsz kifizetni.
Rendben! Az a baj hogy hétvégén tudom kifizetni, mert anyagilag földhözbaszott szar vagyok .
A héten du.-os vagyok. Ha nem sürgős és jó neked a vasárnap akkor ok a balhé...
Szia! Nem felejtettem el a bmc szűrőt, ha még érdekel. De segítségedet szeretném kérni, meg szeretnék nézni a motorodon, hogy megy a ventilátor vezetéke, mert pénteken Karsaiéknál volt a mocim szelephézag ellenőrzésen és szerintem nem ott megy ahol eddig. Holnap, hogy dolgozol?
A vicc az, hogy az én a kevés tudásommal is biztos vagyok benne, hogy 1esbe megettem volna 2x a benzintemetőt, de ilyenkor az az égés, ha leállsz vele versenyezni. Ha nyersz, akkor azt mondja "hát biztos tuningolt a gép...", jobb az erkölcsi győzelem!
Azért erőlködnek mert tudatlan b@rmok.
Nézegetem a videókat és még egy Lambót is lenyom az R6, csak nagy sebességnél éri be az autós.
Ne is mond, az elmúlt 10 évben hogy nem volt motorom volt egy 750-es bambim V12 300Le 450NM kicsit durva volt, és 10ből 9 autós versenyezni akart, a barmok, Én meg csak komótosan ballagtam vele ahol 50el lehetett menni ott 50el, mondjuk néha azért odapirítottam neki de ilyenkor még a tükörben sem láttam hol a mókus akit lenyomtam
csak hát ez a kocsi nem erre való volt a fogyasztás meg ilyenkor negyven körül járt
Velem akk szórakoznak így, mikor 1x normálisan közeledek és nem száguldozok és akkor is tuti megtalál egy ilyen...

Csak nem tudom mit erőlködnek....
Pfff sajnálom!

Más: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de elegem van ezekből a beképzelt faszkalapokból, akik az utcán azt hiszik, hogy mindenki versenyezni akar. Most is jöttem haza, egy amg ml merci (csak kisbetűvel) beállt mellém és még rám dudált pirosnál, hogy versenyezzük. De mégis mit gondol? A hülye azt hitte benne vagyok, de még nyugodt indulással is (semmi versenyzés) csak annyit tudott csinálni, hogy 50ig mellettem ment, utána húzott el ELŐZVE A KERESZTEZŐDÉSBEN PIROSON KERESZTÜL! (én lefordultam előtte). Komolyan ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok közlekedési rendőr. Egyből szolgálatba helyeztetném magam...
Nnnnna .... ez is egy foskurátor volt
Nézelődhetek tovább
Csak vigyázz, a végén még nem fogod utolérni az R6-al
Asszonynak veszek valami olcsó régi sárkányt.
Eleinte valami sport vasban gondolkodtunk 2000'-resnél nem öregebben de azóta átgondoltuk és nem akarunk elsőre sport vasat inkább valami naked szerűt és nem túl drágát mert ha esetleg kárt okoz benne akkor ne legyen túl nagy a jav. költség.
Aztán majd ha megtanul rendesen motorozni akkor nézünk valami pöpec gépet de addig is ez vagy valami ilyesmi lesz "tanuló" motornak:
Gixxer
milyen gépet?
Ma lehet hogy mégiscsak motorra kell ülnöm
Már most fázom
Apostagon nézek meg egy eladó gépet és ha jó akkor el is hozom.