Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és srácok, ma visszairattam a gépet. 2 postán voltam, mire sikerült Zöldkártyát intéznem (posta biztosítónál voltam tavaly és évfordulóig ott kell maradjak). A poén az, hogy szerintük az utolsó biztosítási díjjam is ki van fizetve (szerintem nem), de miután kezembe adták a zöldkártyát, gyorsan elhúztam! Gödöllőn, pedig soron kívül visszairattam a gépet! De csodás nap is lesz holnap...
Szia!

Dobogókőn. Valamikor Áprilisba, hogy mindenkinek vissza legyen iratva a gépe (aki e miatt nem jönne esetleg).

Szállás részletek: 8634-as hozzászólásban.

Várom a hozzászólásodat, amiben feliratkozol!
Sziasztok,
Mikor és hol tervezitek ezt a találkozót?
Sziasztok használt lánc kéne 2000 évjáratú R6-oshoz
D.I.D 530 50 VM Kb egy 20 centis darab is elég lenne.
deakpeter.mester@gmail.com
06 70 947 1419
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő
6. Petii78
Valaki csinált már lánccserét, vagy az szervizes téma mindenképpen? Igazából gondolkodom egy cserén de nem vagyok benne biztos, hogy szükséges-e, de nagyon nem szeretném, hogy elszakadjon..
Rendben, felírom magam, de még nem 100% hogy rést tudok venni, melótól függ. Pillanatnyilag még a design alakul, majd ha kész lesz rakok fel képet. Már felkerült egy kis karbonfólia, de még az első sárvádőt és tankvédőt fényeznem kell.
Ja és tölts fel képeket/videót a szépségről!
Szia! Jaj a legszebb kilométerek is azok... Mindenképp ott kell legyél a fórumtalin! Mostantól közénk tartozol! Irasd csak fel magad! Holnap én is visszairatom a gépet, ha a biztosító is úgy akarja...
Sziasztok, még nem ismerek innen senkit, de lehet én is tiszteletemet teszem azon a bizonyos mítingen:) tegnap megvolt az év első gurulása, 3km:)
100%-ra nem ígérem de szerintem simán félrerakom neked addig ha akarod.
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
5. kispok + 1fő
1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán
4. Zaza73
Zsírtyúk lesz!
FELHÍVÁS! Eddig a következő személyek mennének a valahanyadikán tartandó fórumtalira:

1. Mr.Steam
2. Sasa-R6
3. Zorkán

Szállás Mr.Steam jóvoltából igazán jutányos! Faszántos buli lenne, ha sokan összejönnénk!

Aki akar jönni, az másolja egy posztba a fenti résztvevők számát/nevét és írja a végére a sajátját egy következő sorszámmal.

Tényleg ne kóklerkedjetek, mert egy ilyen összejövetel csak jól sikerülhet... Mi vagyunk a motorosok KRÉMJE, hisz R6-unk van!
Na ez igazán kúúúl! Köszi Steam, hogy utána jártál. Szerintem Áprilistól kellene szervezni, mert sokaknak addig ki van iratva... ne legyen rinya alap az időpont!
na hali forum tarsak!
Szoval a szallos megoldhato itt dobogokon 2vagy 3agyas szobak reggelivel kb 4e ft fejenkent de tudni kene hanyan vagyunk mert korlatozott a lehetoseg es sok motoros szokott mar akkor lenni es nem szeretnem a gsxr talival egybekotni ha nem banjatok.de a viccet felreteve tudni kene mert le kell foglalni es akkoe meg alkudni is lehet talan
Tudsz te mindent :D

4000 egy pár + posta. De csak a fórumozóknak
hát jah jó lenne felpróbálni...de csak április 1-étől lesz csak motorozás.
Sajnálom! De a remény fingik ki utoljára... Legfeljebb megtartjuk 3-an a fórumtalit: Én a szamár; Sasa; Mr.Steam.
nem hiszem ...
elég összeegyezhetetlen a klubélet a munkámmal ...

De semmi sem kizárt ...
Mélységes alázattal érdeklődöm, hogy megjelensz majd a tavaszi fórumtalin? Eddig nagyon lapítanak a többi fórumtársak, nem mondható összetartónak a banda...
végülis csak az anyag érdekelne , meg a beszerezhetősége ....
jaja...figyelek ...
gondolkodtam már Én is ilyen angyalszemen ...
még annó a kocsiba ...

utánna is néztem pár dolognak , csak valahogy abbamaradt a projekt ....
Na mi van Aya, ide is benézel? Csipázod az új NASA űrtechnológiát, mi? De Sasa TOP SECRET összetevőket nem fogja neked elmesélni, mert hamarosan indítjuk a tömeggyártását a cuccnak! Már importálom a kis kínaiakat dolgozni! (sajnos hiba van a gépben és túl sokan jönnek... )