Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az máshogy néz ki szerintem.
Még xenon trafóra gondoltam.
C4?
Ez micsoda?
A duda nyomógombja alatt van egy kis pöcök, előfordulhat hogy kiugrik a helyéről és nem kapcsol.
Mi ugrik ki? mert ma szét szedtem és elvileg nem volt szétesve.
Előfordul néha hogy kiugrik a helyéről. De nem nehéz megjavítani...
látod más is ajánlja őket :)
nemvagyok benne biztos h szelephézagolást vállal
Ha az index jó valahol itt lesz a gond.
Lehet .Szedd le és kontakt sprét neki.
arra gondolsz hogy a kapcsoló a rossz?
Csao! Az enyémet Bérczi tesók fújták le, matricázással együtt 100ból kijön kb. Ha kell a telószámuk, akkor ha adsz egy elérhetőséget akkor meg tudom adni a számukat.
A biztik jók.
majd holnap leszedem a panelt és akkor megnézem a csatlakozást.
De egyébként index van csak miután egyszer benyomom az elakadásjelzőt akkor 1 et villának a lámpák és utána semmi.
Na még egyszer A középső az . A kormánytol az utolsó a tartalék.Ha jó nézd meg a kapcsoló csatlakozását elől a panel alatt valahol össze van dugva.
Rosszul irtam a könyv szerint a középső. Ezen van a többi amit írtam .Ha ég a rendszám meg a hátso lámpa a bizti jó.
azt még nem csak az ülés alattiakat.
Ott 3db bizti van. egy 15 ös és két 10 es. nálam a kormánytól haladva hátrafelé van a 15 10 10 és a legutolsó 10 es lehet a tartalék mert ott nincsen foglalat csak a helye. egyénként a a többi nincs kiégve csak a tartalék.
Az ülés alatt a kormány felől a második bizti. Nézd meg ég e a hátsó lámpa a helyzetjelző meg a rendszám világitás. egy biztin vannak.a legelső a kormánytol tartalék.

csaba
A fekete idom alatt van egy kis biztosítékos nézted már?
Heló.
Tudna valaki segíteni?
2004-es R6 om van.
A kűrt nem jó rajta illetve az elakadásjelzőt csak egyet villan és utána semmi, még az irányjelző sem.
( maga a kürt működik, aksiról direkt köve próbáltuk, csak a nyomúgombbal nem.)