Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most hívtak a szüleim, nem akartam elhinni. Két napja esik náluk keleten és 20cm hó van. Sehol se takarítják náluk (még a főutakat se).

Itt meg hétvégétől napos száraz időt mondanak, 1-8 fokkal... Lehet felbaszom magam és világgá megyek... Valahova délre, Miami-ig meg se állok!
Napról-napra hidegebb van...megőrülök mikor lesz már jó időőőőő!?
Teljesen jo lessz, de még ne vedd meg a dolgokat mert havazok a meloval es a fizetést is jo lenne megkapni

Egyebkent kulon tudod kapcsolni vagy ha gyujtason van folyamatosan megy?Azert mert olyat szeretnek amit egy kapcsoloval leet kapcsolni bár azt mar lehet en is meg tudom oldani.
Neked hová van kotve kozvatlez az akkura?
Bocs ha hulyesegeket kerdezek de villamosagrol nincs papirom
Akkor faterral fogom.
Az meglesz! Amúgy le tudnád írni, hogy mit kell csinálni a beszerelésnél? Csak hogy el tudjam dönteni, hogy kell e a fater hozzá v nem?!
Lámpát le kell kapni, kell egy hőlégfúvó, vagy sütő, és melegíteni kell körbe körbe. Visszafelé ugyan így. Nem vészes csak nem szabad eröltetni...

Semmiért nekem nem kell pénz! Max majd nyáron egy sör
Köszi! Természetesen fizetem a próbálkozást is! A beszerelés mennyire hardcore? Ha sikeres, akkor indítjuk a sorozatgyártást...
kell az! oldalra nem villog annyira, és nem szeretném hogy a rendőr kekeckedjen érte
Megpróbálkozok vele.
R6-hoz szívesen csinálok, mert már ahhoz kikísérleteztem hogy jó.
A tiédhez elvileg 80mm-es kell, csak nem tudom hogyha megcsinálom biztos hogy passzolni fog a gépedbe. Elég macerás szétszedni a lámpát, és nem szeretnék csuklani, hogy ez a tápos Sasa mit küldött nekem
Mind 1 megcsinálom lefényképezem, lemérem, ha tetszik akkor medumáljuk...
Hát ez kurva jó! Ilyet nekem isss! De az index frankón érdekelne. S ha már a helyzetjelző pittyog az oldaláról miért nem vetted le?
2008-asra is csinálnál?
Ha 8ba megfelel, akkor szívesen megcsinálom.
Csak jelezz minél hamarabb, mert akkor holnap megveszem az alkatrészeket, hétvégén összepattintom, hétfőn küldöm...
Hali!
Engem lehet érdekelne, ha duplabubis. Küldj róla képet a lightjaw@citromail.hu címre! Ja meg ugye 2003asra jó?
Szinte évente vettem akksit, míg idén be nem újítottam egy olyan csepptöltőt, amit télen bedugok, tavasszal leveszem róla az akksit. Eddig, 8, és 9 Ah-ás akkuk voltak nekem bent, nagyobbat nem hiszem, hogy bele tudsz tenni, a méret miatt.
az lemaradt.. 2005-ös a motorhoz keresem a plexit. Egyébként most egy piros bubis puig plexi van bent átlátszó piros, ez meg eladó, mondjuk egy ötöst megér valakinek?
"Gyerekek, hogy kell szépen mondani?"

http://index.hu/gazdasag/vilag...

BASSZA MEG!

Na hétvégén motorozás lesz, ameddig tudom fizetni a tankolást...
Nem volna kedved beinditani a sorozat gyartast legalabb meg 1 motorra elegendot
motorod évjárata?
Sziasztok!
Keresek füstszínű vagy szintelen plexit, nem baj ha nem csillagászati az ára.. nem baj ha kicsit karcos..
Úgy tűnik új akksit is kell vennem, nézegettem amiket ajánlanak hozzá, többféle van, zselés, zárt, sima ólmos, nem nagyon értek hozzá.. ha a méret engedi akkor gondolom a legnagyobb amperórásat érdemes belerakni. Tapasztalatok, vélemények?
Üdv:
Peti
Kötty! Kb 4 ezerbe. Home made
Nekem azért bejövős. Megkergetném egy kicsit, hogy érezzem, milyen a duplakerék hajtás és a turbo feeling...
Nagyon kemény
Mint a zsiráf...Jó, jó, de azért otthonra nem kéne!