Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 keréken?
Hálószoba!
De nem tudtad, hogy az R6 nem fából készült? Mi lesz belőle ha kész lesz?


Ha valaki 99-05 közti R6-ra akar sportdobot rakni, de nincs összekötő csöve, nekem van egy felesleges...
viccet félre téve, fúrok, faragok, vések, festek, villanyt szerelek, asztaloskodom! Alles OK, mindenki boldog?
Helyes! Milyen volt a felhozatal?
Köszi! Szerintem Ago megnézi azt is neked. Gondolom nem drágábban, mint egy szerviznél...
kurvázni!
rendben! na meg előtte viszem Yamaha Máthé-ba szelephézag ellenőrzésre. Ha már hangolás akkor legyen az is ellenőrizve előtte.
Szeva Britton! Nyaralni voltál?
Igaz! De szerintem tartós 10 fok fölötti hőmérséklet, már annyira gáz. Mindenképp szólj mikor mész, mert legurulnék megnézni milyen egy ilyen beállítás.
Szerintem Poppó olcsóbban megoldja, de tényleg profi munkát végez!

Stét Urak, látom mindenki frissíti a vasat!
Hát miskolcról fel kell motorozni!
Ha mindenképp a 20 fokhoz ragaszkodsz, akkor tényleg nem 1 hónap lesz...
Itt kérdezd meg!
kb 80 -100 körül megoldják...
Jelzem majd, de szerintem addig még nem 1 hónapot kell aludni :-(
Irigykedem nagyon! Kiváncsi leszek, hogy mit fogsz mondani, hogy mennyire érezhető a különbség?! Pont most frissítettem az álom listámat...
Hát majd ha kint 20 fok lesz és egyeztetek Ago-val.
és belőve mikor lesz a Pc?
Ma elkeztem szerelgetni. Pár kép róla. Beszerelésre kerül a pc. Jó sik csati van a tank alatt. Bár én nem a jobb oldalon vezettem le a vezetékeket hanem a balon.
pályamotorozás topicban keresd BércziDaveet ő tud a fényezésben segíteni
láttam jó pár melójuk és első osztályú...
A srác azért jól van?
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni abban,hogy vajon egy 2005 s Yamaha R6 teljes gyöngyház fehérre fújása minden cicoma nélkül mennyibe kerülne? Ha tudtok valakit aki már csinált ilyet... vagy ne adj Isten ti csináltattatok már hasonlót akkor egy körül belüli árra lennék csak kíváncsi?! Válaszotokat előre is köszönöm.
Basszus jovok haza es latom hogy mar motoros baleset tortent mondom is magamnak hogy a sok autos meg biztos nem szamit a motorokra de a motoros valoszinuleg allt a lampanal varta a zoldet

Minden esetra szarul indul a szezon neki az biztos.
Én is 10W-s olajat raktam bele de ajánlott egy 5W-vel összekeverni!
Majdnem fél liter belemegy száranként, 4.4 dl pontosan!