Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon menő vagy! Én még csak az elején vagyok az olvasással, de perverz vagyok, mert élvezem minden szavát!
Miért szopassuk egymást? Inkább osszuk meg! :-) Na meg visszadobta a maileket, a nagy méret miatt, így egyszerűbb :-). Nekem kinyomtatva, geotermázva és lefűzve van.
Feleslegesen gubbadtam a feltöltéssel... Te meg álnok módon megosztod mindenkivel a tudás minden részletét? Úgy néz ki még nem tanultad meg, hogy a tudás hatalom! (elgurult a gyógyszerem, valaki megkeresné? )
Akit érdekel innen letöltheti: http://www.sendspace.com/file/...
A diag módban nem lehet állítani semmit, csak a co módba, de azt nem kell piszkálni.
Milyen nyelven van meg nektek a service manual?
esetleg magyarul?mert ha igen az jol jonne nekem is a csaba.nyitrai@citromail.hu ra
ezzel az állítgatással meg belépéssel vigyázzatok mert el lehet állítani ezt azt
Ha nem nagy kérés, Valaki nekem is átküldené? Előre is köszi!
zbalazskukacindamail.hu
Most látom, hogy már megelőztek :-) de elküldtem én is.
Szia!

Elküldtem!
Megkaptam a mailt kötty!
Hogy ne lenne jó!

ezaz10@freemail.hu

kristofsandor.sasa@googlemail.com
Szia!
Nekem is dobd át legyél szives...
Előre is kösziönöm!
streetes@freestart.hu
Szegaga kurva jó amit küldtél! Mindenkinek érdemes elolvasni a Service Manual-t mert nagyon sok hasznos dolgot magyaráz el a motorral kapcsolatban. Még az elején vagyok, de egy csomó olyan dolgot megértek, amit eddig tényként kezeltem...
Megnézem ma este. Aztán leírom. Kíváncsi lettem. Google-n kerestem de nem találtam semmit. Angol fórumokat meg nincs kedvem átnyálazni
Sziasztok!
2003-2005 R6 jobb oldali teljesen új, alsó teleszkópszár keresi gazdáját.Ha érdekel valakit jelezzen.
Rövid telet, széles utat!
Hát én úgy tudom az alapjárati üzemanyag és levegő keveréket lehet állítani, hogy finomabban járjon a motor, de itt minden érték más és más. Ird le neked mi van és megnézem én is és leírom, de ha jól tudom akkor külömbőző értékeket fogunk kapni.
Esetleg valaki meg tudná mondani, hogy mikor előjön a rejtett menüben a CO felirat, ott mik az alapértékek? Vagy megtalálom ezt a manualban? És, hogy pontosan mit is jelentenek ezek. Mert a diag kódokat nagyjából le tudom olvasni, de ezzel a CO-val nem vagyok tisztában és szeretném tudni, hogy minden a helyén van e.
Köszi!Írtam mailt, mert szar az MSN progi és a Trillian nem mindig jelez...
aha elküldtem a gmailes címedre meg msn-re is felvettelek, nem vagy bejelentkezve?
Én nem még, tudnál dobni egy linket?
Neked is van én megtaláltam!
Remélem az enyémből nem spórolták ki a funkciót és csakis a nyomdán keveredett el... Utána nézek a neten.
Hosszas gondolkodás után megvettem az olajat. Motul 5100 és k&n olajszűrő. Eddig 7100 volt benne, de azt mondják csak részben szintetikus olajat tegyek bele.