Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

De ismerem! Miért?
üdv. eladó r6r , 2008-as eredeti teljesen új idomszett lámpákkal és stb... csak egybe eladó ár 270 eft. 0620/992-4528
Szegaga!

Nem ismersz véletlenül valami Rajmundot Hídvégardóból?
SV 1000-e van...
Nem tud valaki Arai rx7 hez oldal lemezt?
Én nem rég végeztem

Meg kell nyomni, kell a cash gumira, bőrruhára sisak air brush ra, meg minden marhaságra
Azért annyira neeeemmmmm. De tény, hogy sokat.
Éjjel-nappal?
Mindenki dolgozik . Megkaptam ma a 2 szirmot meg az anyát :-) Nagyon cép!
Minden R6 tulaj motorozik? Vagy miért döglődik a topik?
Eladó 99-02-es R6-ra valo REMUS ovál dob,CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ 06705850436.
120/70-R17 és 180/55-R17 méretű gumik valakinek ?

jobbrol balra
metzeler rentsport nincs kopás rajtuk, a pályárol visszaragadt rá a gumi 32000ft /-/-/-/
pirelli dragon elsön 1mm kopás hátson 2,5mm kopás 22000ft /-/-/-/
bridgestone bt002 nincs rajtuk kopás 30000ft
nekem van mosógépem ...
nem kell ilyen tisztítószar szer ...
Az Ariel-nél dolgozol, hogy ennyi mosóporod van?
Aya: lesz légszűrőtisztító szettem eladó, csak egy darab... Jó áron Tiéd lehet, 40.000 + 2 15kg-os Ariel, de ez csak irányár! Nem keeee?
De, küldjed légyszí, majd eladom valakinek, mondjuk 30.000-ért + 1 10 kilós Ariel-ért...
A kéket szeretem, meg itt csak kék motorokról raktam képet, úgyhogy olyan dobj majd!
Britton! Akkor ne is küldjem a tisztító szettet? A majrécsíkot a gatyóból kihozza a sima mosószer is...
Uhh, hallod, nem irigyellek! Szar lehet zötykölődni a "szerpentinen". Nem vagy hányós? Ne felejts el a buszon Aya ölébe hányni! A kárpitot nagyon nehéz kitisztítani...
nekem vannak ilyen letöltött képeim erre a célra ...kell ?
Busszal, de viszek fényképet a motoromról, ha az nem csalás! Addig gyorsan le kell töltenem valahonnan egy képet, mert nincs is motorom.
Szerintem nagy buli lesz, ha el tudják a srácok engedni magukat. Ez meg csak úgy lehet, ha kötetlen az idő (nem kell korán hazamenni) és ezért biztosítva van a szállás és a motortartás. De javítsatok ki, ha tévedek?!
Én úgy hallottam, hogy te csak egy irányba tudsz menni motorral, visszafele kocsival hoznak, annyira elfáradsz... nem ezért vetted a kocsit? Akkor te is a találkozóra motorral és kocsival jönnél?
Gyanús nekem ez az egész R6 tali! Ebből borzasztó részegedés lesz
Amúgy én elaludnék a sátorban is csak csajos nem értékelné
Részemről a lényeg hogy a motor jó helyen legyen...
R6 TALÁLKOZÓ esetén MAya részvételére ne számítsatok, csak dolgozni jár motorral, ahol csak, és kizárólag egyenesen kell menni. Egy kanyar sincs, csak, mikor odaért, leszáll, a motort tologatva megfordítja, és úgy megy haza...
Csak egy észrevétel, jó éjt Mindenki!
Esetleg ha gondolod, holnp csinálok róla fotót. Felteszem azt is csak eddig nem jöttem ki időben. Meg Kicsit lusta is voltam