Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, még gondolkodom rajta
Én nem iszom alkeszt, tehát én mindenképp visszajövök. Persze csak ha a bulinak vége! Jó volna ha minél több ideig együtt lenne a banda, ezért lenne jó a szállás. Kérlek szedd össze az infókat, utána a többiek is könnyebben tudnának nyilatkozni, hogy ki jönne és ki nem...
használt, de nem sokat. Ezt a szezont használtam.
szerintem beszelhetunk errol is a fonokommel mert ok dobogokon tudnak intezni szallast ha kell. azt nem tudom menyiert de nem hinnem h dragan.majd megkerdem.
az a baj h en nem akarok a melohelyemen aludni de egy par soricilint megennek estefele
asszony meg nem biztos h jol kezelne a 6ost
Mindenképp a te helyed a tuti! Csak a vidékiekkel lesz gond, mármint a szállással. Nálam 2 srác tuti elfér és garázsba is a plusz két motor. Tehát aki vidéki rám számíthat! Úgy lenne fasz, ha vidékről is minél több ember el tudna jönni, de ehhez szállás fog kelleni...
Zorkán szerinted merre lenne a tali?Mondhatjuk en a fozesben komoly segitseget tudok nyujtani. Beszelhetek a fonokommel is a kedvezmenyrel ha a helyemre mennenk kajcsizni csak tudni kene hany motor jon.
Új vagy használt?
http://www.kepesmotor.hu/olaj_...
Esetleg ha valakit érdekel még mindig eladó
Üdv ZorkánWorld-ben! Kikészülök ettől a sok szar időtől. Viszont legalább legyen fos idő, ha már március végéig nem tudom használni a gépet!
GYYYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Minden reggel mondják nekem a munkatársak, hogy bazz...g má megint mi a fasz bajod van!? Én meg mindig azt válaszolom hogy! A TTTÉLLLL B.....ZDDMM......GGGGGGG! Lassan beleőrülök! Kezdek agresszív lenni a nőmmel , szinte az egész környezetemre kihat! ROHADÁS VERJE MEG A TELET! Rosz klímában termetődtem
Na mi van gyerekek? Nagyon döglődik a topik... Mindenki nyaral?
eladó a képen látható r6 99-02 alkatrészek egybe 65 eft-ért. ( az egyik henger és dugó sérült) valamint a hátsó gumi és féktárcsa már elkelt! 0620/598-2538
SaSa-R6,

Jól beszélsz
szerintem nem érdemes!
Drága, és nem sok lóerőt hoz. Annyiból kijön egy jó dob, sport légszűrő power commander plusz beállítás. Így több lóerőt lehet kicsiholni a gépből, és talán marad 1 kis pénz.
Javítsatok ki ha nincs igazam!
Most miért szivatod szerencsétlent? Tök menő, hogy nem egy Gagyi csuklóvédő van ráhúzva... De lehet nem is az Ő motorja?!
amennyit Én otthon vagyok ...., egy tiszta boldogság lehet az élete ...

különben mondta is . hogy küldött szét ilyen szeretetcsomagot retardáltaknak valami alapítványon keresztül ...
úgy látszik , hogy Te is ebből kaphattad ...
Szopok rendesen a melóval. Alig van időm fórumozgatni.

Remélem összejön az R6 találkozó tavasszal. Jó volna, ha egy tetemes mennyiségű R6 összejönne egy közös gurulásra és főzőcskére!
Mért jár a szád? Idegeneknek beugatsz? Amúgy meg a feleséged küldte, mondta, minden perc öröm, mikor nem vagy otthon...
Sziasztok!

Szerintetek mennyit jelent egy sport leömlő? Fent van egy termignoni karbon dob titán összekötővel. Azon vacilálok érdemes-e leömlőt cserélni? 2004-es itt még nincs semmi exup meg katalizátor.
Tuti találtad azt a karkötőt , mert nem tudom elképzelni , hogy téged valahová is várnának haza ...
Hát, látom pörög a topic...
Sziasztok!
Van egy eladó R6 sötét bubis plexim zsír új 10000Ft!
A semmi, az valami! Vagy akkor most nem?
Mi van itt semmi? Volt kint valaki?
Csak hogy még szarabb legyen a téli időszak: http://youtu.be/Lnoe7-ybzi8