Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha eldől a járó motor, alapba leállítja a motort az elektronika....
Azt nem tudom hogy rámegy-e az újabb de szerintem igencsak rá kell hogy menjen... Többiek esetleg ebben valami?
Az idomok Hajdúszoboszlón találhatóak meg.
Egyéb részleteket telefonon tudnék neked mondani.
30 négy 7 öt nulla nulla 5 három
hívj akár most is nyugodtan mert bagoly módban vagyok!
Az én gépem 2007 es még a régebbi elejű R6R
Rámegy simán az újabb fajta?
Merre vagy?
Hol lehet megnézni megvenni?
200 E körül tudok kb. rászánni kompletten...
Jah és a lényeget elfelejtettem! kevesebb mint 2000 km van bennük!
Minden megvan hozzá(lámpa, idomok, tank)... 2009-es évjáratú és természetesen gyári fényezésű. Hibátlan állapotú! Ára: tank nélkül 200e, tankkal 250e.
Vélemény?
ÁRA?
Előre is köszi!
Szia
Érdekel...
Mi van hozzá? Lámpák? Vagy csak az idomok?
Gyári a fényezés? évjárat?
Esetleg tank?
Fogalmam sincs... Hátha nálam okosabb meg tudja indokolni, vagy épp megtud győzni, hogy nincs különbség.
Köszönöm, az infót de csak gyári kell, a sör azért jár:)
Nem értem miért. Mi külömbség lehet egy kulcsfordítás leállítás és egy gomb lenyomás között?
Persze, hogy van. De több motornál is tapasztaltam, hogy nem áll le azonnal. Van amelyik 8-10mp-ig is elketyeg.
Állítólag ez nagyon nem egészséges neki... (ne kérdezd miért, nekem is csak mondták)
Biztos van benne dőlés szenzor, mert diag módban ki lehet olvasni, hányszor dőlt el a motor járó motornál.
Én sokszor szoktam a vészleállítóval leállítani a motort. pl ha tum, hogy mikor leállítom be fog kapcsolnia venti. Vagy ha megállok 1-2 percre, mert telefonálok.
Na baz.... meghajolok, ha ez is van benne!
Ha jól tudom van benne dőlés szenzor, he egy bizonyos szögnél jobban fekszik a motor akkor leáll. Javítsatok ki ha nem jól tudom.
kollegák!valaki mondjon egy helyet honnan tudnék előre egy 14 fogas lánckereket rendelni.
Egykerekezésnél, vagy kanyarban, ha jól le van döntve a motor izgalmas lehet megnyomni
De szerintem is felesleges félni ettől mert ahogy írták előttem is, nem esik kézre.
Remélem igazad van, viszont sose merném kipróbálni!
Nemtom Yamahán hogy van de a Tizedesen nem halsz bele ha megnyomod menet közben. Benyomod fura lesz a motor hangja meg elkezd lassulni. De nem állsz fejre tőle. Visszanyomod és megy tovább a motor.
Biztos igazad van, mégis feleslegesnek tartom... sőt veszélyesnek! Remélem sose fog működésbe lépni...
Azért vészleállító.
Én is valami ilyesmire gondoltam, de nem tudtam elképzelni azt a szituációt, amikor a kulcs és a gomb olyan közel van egymáshoz, értelme lenne a gombnak... Én olyan ritkán veszem észre, hogy "létezik", hogy szerintem reflexszerűen csak a kulcshoz nyúlnék...