Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A piros gombot egy laikus is megtalálja. (Anyám is azt nyomkodta amikor szóltam neki, hogy indítsa be a gépet. ) Nem biztos, hogy mozgásképes vagy. (2 éve bekanyarodott elém egy autó még éppen megálltam egy holtpontos stopival de ahogy visszaesett a motor eldőltem vele és alászorult a lábam. Azonnal nyomtam a piros gombot, szerintem a kulcsot el sem értem volna. Kár nem esett senkiben és semmiben). Fekvő motoron sokkal nehezebb elforgatni a kulcsot és 3-4mp is fontos lehet a blokk szempontjából.
Ehhez hozzátehetném, hogy soha egy motoromon sem nyomtam meg véletlenül. Egyáltalán nem esik kézre.
az mindig be van húzva , hogy ne menjen olyan gyorsan a gép ....
Csak nehogy elfelejtsd a kuplungot behúzni...
előfordulhat ....

különben , ha menetközben le-,majd visszakapcsolom akkor igenszép hangja van ...
Valószínűség 0,0000000000001%, hogy megtörténik. Aya, nálad viszont 100%, hogy végsebességnél rápöckölsz a vészleállítóra ijedtedben, mikor eltépek melletted! Szép látvány lesz...
elborult a motor , és beletört a kulcs ...
Kulcs? Azzal ugyanúgy le tudod állítani, nem?
Pl. elborul a motor és nem áll le.
Azonkívül, mikor rád jön a hígfosás, milyen példával tudnál szolgálni?
vészhelyzetben áramtalanítani ?
Az! Én sem értem, tél van, hideg van, mégis döglődik a fórum...
De punnyadás van! Az idő borzasztó, olyan hideg van majd leesik a hajam!
Nem tudom volt e már téma, de mi a faszért van az a vészáramtalanító gomb? Próbáltam rájönni az értelmére, de nem hiszem, hogy van olyan szituáció, amikor kellene, ellenben ha "véletlenül" rápöckölsz menet közben, akkor rábasztál...
Szia!
Nekem van eredeti nagyon jó állapotú fekete! A polcon van itthon a garázsban... Esetleg ha érdekel...
Lógsz egy sörrel!
idomszett
Sziasztok!
R6R-re 2008 as Keresek komplett idomszettet, megfizethető áron!
CSAK FEKETE ÉRDEKEL!
HA VALKINEK VAN ÍRJON!
Köszönöm!
zsír.. akár jet ski bemutató is lehetett volna....
Adj egy érvényes forgalmit a motoromhoz, egy biztosítást és már suhanok is!
Nyeregbe, semmi nem lehet akadály
http://auto.indavideo.hu/video...
Ne is mondd, teljesen kész vannak az idegeim... Rohadt lassan telnek a napok...
Jöhetne már ez a köcsög tavasz, mert mennék már motorozni!
Kajakra!
Bosch ban dolgozok kb 1 hete ő az oktatóm
Jó gyerek borzasztó dumája van

Kicsi a világ...
Őt (meg a motorját) én is láttam,mikor a mentős Kerekes Petinél voltunk tavasszal.