Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen olajat szoktatok használni az első villában? Az FZ6-omba Motul Fork oil expert-et raktam, szerintem ebbe is jó lenne. 10W-s. Nem tudom, hogy a gyári milyen viszkozitású
most irígy vagyok
Na, meg volt a kis karika.nem volt tul meleg, de azert fazni sem faztam.jopar motorost lattam. Gondolom holnap meg tobb lesz,mert joval melegebbet josolnak.
na ilyen jo lenne
Valami hasonlót kellene...

Igyekszem. De azert nagyon megfagyni sem akarok.meglatjuk meddig birom :-)
Köszi, itt -2 jelenleg. Tiszta, kátyúmentes motoros utat! Azok helyett is gurulj, akik jelenleg nem tudnak menni!
Akkor sajnállak. Nálunk elég szép idő van, igaz még csak 7-8 fok, de délutánra 12-őt ígérnek.
Irigyellek. Jelenleg itt vagyok vidéken a keleti határhoz közel, de egy kalap szar az időjárás. Legalább nem vágyom annyira motorra ülni...
Azt hiszem, kicsit megkergetem a vasat ma, meg ahogy nézem az időjárást, holnap is
Korai tavaszhozó napsütéses jó reggeltett mindenkinek!
köszi köszi, akkor 2.6 lesz a mai jackpot.
Ezer hála és köszönet az útbaigazításhoz!
szeqaqa,

Nem fogod elhinni, de a sebesség jelet a sebesség jeladóról, a fordulatszám jelet pedig vagy fordulatszám jelről vagy pedig a főtengely jeladóról is veheti...
Én spec. a főtengely jeladóról szoktam levenni, mert az ott van a tank alatt a sebesség jeladó csatlakozójával együtt.

Amúgy ha a HealTech X-Type-ot veszed a hozzá való kábelszettel - amit linkeltem is neked -, akkor azon a sebesség jeladó csatlakozója rajta van, szóval azt csak közé kell dugni.
A fekete/zöld vezetéket a főtengely jeladóra, ami a tank alatt van, egy két vezetékes átlátszó csatlakózó, amiben van egy szürke vezeték. Na arra kell kötni
A pirosat pedig kapcsolt +12V-ra. Ez is van a tank alatt. A hátsó féklámpa kapcsoló vezetéke a tank alatt, azt hiszem két pólusú barna csatlakozó, amiben az egyik vezeték barna.
Amúgy a rácsatlakozáshoz a szettben van egy erre alkalmas csatlakozó. Szóval mindent tartalmaz a szett.

De ha többet akarsz tudni, a weboldalunk letöltés menüpontjából letöltheted a szerelési (GPX-Y01) és a kijelző programozási (GIPRO X-TYPE) dokumentációját akár magyar nyelven is.
http://www.agomotors.hu/websho...

Ha javasolhatom, akkor piros kijelzővel vegyed meg. A kék és a fehér fárasztja a szemet (főleg sötétben), a zöld és a nyarancs pedig napfényben nehezen látható.
De rajtad a döntés!
Le tudod irni, hogy honnan veszi a sebesség és fordulatszám adatokat? Megvan, hová kell majd csatlakoztatni? Bocsi, de buta vagyok hozzá még! Köszönöm és hétfőn rendelem, addig kitalálom melyik szín legyen.
És megtaláltad a hibát? Hogy vagy?
szaqaqa,

HealTech X-Type:
http://www.agomotors.hu/websho...
Helló Szega! Tegnap én is szétgórtam a "szebbiket"..
A megadott értékek, szűrőcsere nélkül, szűrőcserével és szárazon, magyarul ha teljesen szétkaptad és nincs benne sehol semmi.
Melyiket ajánlod tapasztalatod alapján? Természetesen tőled venném.
Jelenleg béka fenekéje sajnos az anyagi helyzetem, de remélhetőleg tavasszal ez is kivirágzik... Akkor szeretnék egy kicsit rá is költeni...
sztem az öhlins megér annyit! csapj le rá ha tudsz! Meg az kell is egy ilyen motorra....múltkor levettem a hyperpro-t csapkodott is a kormány nem kicsit.
Én is ezt vauztam
Akkor még tiszta szerencse hogy 4 litert vettem bele.... Na segáz, két literrel már megevett, most hagyom egy kicsit ülepedni, meg várok egy kis melegre, aztán pálcán méregetéssel utántöltök...
...én meg nézni szoktam a nívót, pontosan 2 és 3 liter közt megy bele!