Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A túraplexi is csak a nevében túra, Te is tudod! Szerintem sincs egybe ülés, miért is lenne, de magyar ember a szegénységét találékonysággal ellensúlyozza, rá kell faragni egy másik segget, ha annyira akarod!

Más: Mégsem megyek Yeti-re, úgyhogy ne is várjatok tőlem képeket!
Szia! Jó kérdés, szerintem próbáld meg azt hogy csináltatsz rá. Mivel sportmotor, ezért nem hiszem hogy gyártanak külön... bár van hozzá túraplexi is...
Melyik vasárnap? Április 17?
Szevasztok! Új vagyok itt, cbr-em van de szeretnék R6-ra váltani. Van hozzá valami kényelmesebb faridom, ülés az utas számára mint pl a cbrnek van egy iylen egybeszabott ülése és az kényelmes a hátul ülőknek is...
Én ott leszek! Vasárnap megyünk. Ha szar lesz akkor is!
Ez már ilxen hagyomány nekem, meg a máj1 Kunmadár...
Az igen! Máris új motor? A NAV-nak jelentetted már ezt a jólétet?

Jó éjt a többi mélyalvónak is, remélem holnap idetolja mindenki egy időpont egyeztetésre az orcácskáját!
Nem sajnáltatom magam, a céljaimat el akartam, és el is értem. Az új cél egy enduro, ami talán a jövő hétvégén sikerül, de semmi sem biztos... Amire kell, össze gyűjtöm, ha törik, ha szakad, ilyen a melósok élete! No meg éljen a rákkenról! Nem ígérek semmit, meló miatt semmi sem biztos nekem, így nekem vagy jó, vagy nem, hozzám ne igazodjatok! Lépek, alszom! Csáó!
Pedig már majdnem megvezettél! Én vezetek amúgy előtted, 18 éves korom óta dolgozom! De bevalhatod kettőnk között, a pénzed már megvan rá?!

Más téma, kb. mikor legyen a fórum tali? Tudom még kurva messze van a tavasz, na meg egyeseknél 20 fok után kezdődik a motorozás, de mégis, be kellene karikázni a naptárban.
azért, mert 19 éves korom óta melózom, hogy meglegyenek a dolgaim... Sem apucitólanyucitól, sem mástól nem kaptam, kértem autótmotortlófasztapicsámba, megdolgoztam érte, és szívtam eleget...Na ezért nem tudok ccorvettel menni érted, mert nincs!
Akkor meg miért nem kéred el a Corvette-et apucitól és ugorsz fel értem Pestre?
semmi gondom nincs... újgazdag vagyok, aputóanyutól kapok mindent!
Ha elintézed, hogy holnapra be legyen iratva a motorom és legyen rajta biztosítás, most megigérem, hogy lemegyek! Amúgymeg bekaphatod burzsoá, hogy te neked nincs ilyen gondod!
Mobillal tudnék, nem hiszem, hogy megéri...
Amúgy lóizé a micsodádba, mondd meg, hogy nem akarsz jönni!
Ha valaki megy pestről és van mellette hely a járműben és elvinne, szivesen mennék. Felvétel lesz?
Stét!
Yeti holnap, valaki, jönni, menni, örömködni, lábujjhegyen bepisálni, motorhangot hallgatgatni?
Persze akinek nem számít...

Ki jön a kiállításra? Tudom, hogy valószínűleg oltári szar lesz, de a MAMI-nál sok jo gép mérését lehet majd nézni... Van egyáltalán értelme megrendezni? A tavalyi is annyira gyenge volt, hogy az már bosszantó...
A fogyasztás nem izgat de milyen már, hogy indexelsz és hátul két lámpa villog egymás alatt.
oké
LEDes izzó nem fogyaszt sokat.....
Dehogy idióta, csak szereti a biztonságot és pazarolni a drága áramot (ne foglalkozzatok azzal, hogy újratöltődik, az csak hülye marketingfogás )... A motorkiállításra visszairatom a motort. Túlságosan jó idő van már és a MAMI akciója is vonz...
én már így vettem....
1+1=idiot?
nekem van integrál ill hagyományos index is hátul.... na ezt adjátok össze.....
Jól néznek ki, csak drágák... én ha jól emlékszem 3-4ezerből megoldottam. Ja és fém az enyém, tehát nem az a gagyi műanyag. Küldeném a linket, de nem találtam még meg az oldalt...
Amúgy szerintem ezt fogom megvenni vagy rendelni hétfőn:
http://www.motostyling.hu/webs...