Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen, és főként kevesebb szívás, kevesebb idő, nagyobb mosoly...
Lehet nem kell mindenképp feltalálni a spanyolviaszt! Sokszor a kevesebb több...
Ez két kamrás, így gáz a hangja. Uána megcsináltam, hogy rendesen meg legyen mindhárom kamra, ahogy az eredetiben, de akkor meg gázadásnál fulladt, sok a folytás! Majd kitalálom, lehet sima perforcső, és gyapot lesz, ahogy a rendes sportdobokban...
Na, hát nem lett annyira szar, de öblösíteni kell még!
Sima matrica, ahogy a volt autómon is volt!
Helló Mindenki!
Az 1. verzió bukott...
http://www.sportmotor.hu/motor...
Pedig van benne folytás, csak kevés!
de jó budi!
Island86 - keresd meg a cimborámat a Kaloring topicban. Pirosgabi - néven fut , ő csak 120/70 est használ előre már régóta, pályázik is, ő is tud neked segíteni.
Helo! 120/70-es gumit használ valaki 2003-2004-es R6-ra? Mert nekem a dunlop sportmax Q túl hegyes profilúnak bizonyult. Menet közben mikor már kellőképpen felmelegedett hozzáért a sárvédőhöz. Tudom, hogy a 2005-ösnél már gyárilag a 70es méret van előírva, de azt nem tudom, hogy a sárvédő kialakítása v felfogatása változott-e.
Aki 70-est használ megírhatná melyik márka a befutó?
Igen, elég költséges hobbi mostanában mindkettő. Ment a mail.
Ejtőernyőzök 5 éve, a kettőt most nem tudom együtt csinálni, anyagilag sem. Az új kiszemeltem L1 GSXR 750 ,szép álom egyenlőre... De az asszony fejvérzést kapott majdnem akkor is amikor az R6-al mentem Kaposújlakra ugrani szeptemberben!
Lesz valami az R6 helyett? Vagy kényszerből kellett eladni?
A carbon 3-szor annyira zajos volt, 160 felett úgy zúgott hogy totál berezonált a kicsi-okos fejem...
Ne haragudj lehet hogy nem figyeltem, vagy csak nem emlékszem rá. Most készülök másikat venni helyette. Nekem kicsit hangosnak tűnt bár nem volt még hasonló kategóriájú sisakom.
igor79@freestart.hu . Igen, de már írtam is egyszer hogy ugyanaz a kupakom van Egyébként volt egy rs2 carbonom is, na az egy rakás sz@r ehhez képest, pedig kétszer annyiba került...
Tudsz adni egy e-mail címet?
Jééé! Ugyan olyan marushinod van mint nekem! Csak az enyém az ősszel keresztül ment egy törésteszten.
Ok, vettem!
Üdv! Engem a rendszámtartó és az index érdekelne!
Talán a hátsó index is megvan, este megnézem mit rejt a mélység.
Hali! Eladtam a gépet, rövid de szenvedélyes szerelem volt... Viszont ha minden igaz a pince mélyén van egy légszűrő tisztító- olajozó szett 3/4 adag, egy 05-06-os R6-ra való lefűrészelt aljú rendszámtartó,meg egy pár gyári index. Ha valakinek kell, írjon INGYÉ elviheti, kidobni sajnálom. Posta is ok, ha azt állod.
Helyes! Szeretem a fanatizmusodat! Kedvet kaptam a WC fedél lecserélésére! Jó éjt mindenkinek!
Megyek, lezuhanyzom, elteszem magam holnapra!
Jó éjt R6ország!
Azt hiszem van valaki a hátadnál...
nem "eltőri", hanem eltöri!