Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak, hogy egy kicsit büszkélkedjek 3szor is rajta vagyok: http://www.youtube.com/watch?v...

Én vagyok a málhás fekete szamáron!
Bmeg... most látom hogy a kiállítás Márc. 10 körül lesz... Francba, nem tudok menni motorral.
Persze, ha kipróbálom, akkor felveszem!

Én megyek majd az expóra. Tavaly megfogadtam, hogy idén már motorral kimegyek!
max licences délutánok szoktak lenni! Április elsö szombatjával szokott kezdödeni a pálya szezon... Remélem március közepétől lehet majd már motorozni a +15 fokban... :)
Ha úgy van hogy megnézed jön-e belőle valami azért remélem felveszed, hogy nekünk is jó legyen!
Még nekem is van 3 hónap , de lehet kiosonok csak úgy.
De pályázni nem kell forgalomba helyezni . Nem tudom márciusban lehet-e Hringezni.

Hungexpora jön valaki?
Végigolvastam, de még 1 dolgot mindig nem tudok.
Az LFP minek a rövidítése?
Én most költséghatékonyság miatt vonattam ki. Na meg az eszem és az egészségem, miatt hidegbe inkább nem játszom a tűzzel.

Na jó fekszem inkább én is le... Jó éjt mindenkinek!
Soha nem vonatom ki, ha az idő engedi, motorozom. Karácsonykor, és Szilveszterkor is motoroztunk már!

Jó éjt, megyek!
Zsír fasza! Megjött a kedvem, hogy megnézzem az enyémből jön e láng, de szerintem csak a lakók fejéből jönne... Kikészít ez a hiány.... azon agyalok, hamarabb írassam vissza?! Csak a kurva biztosítás miatt meg kell várjam a Március 23-at, az az évfordulóm... F...U...C...K... (elnézést a hangnemért, de vékony a cérna! )
Rövid, nyitott dob volt! Nagyon szép volt a hangja, csak eladtam, állítólag egy 125-ös CBR-en szolgál most! Vagyis tavaly CBR-re adtam el, hogy azóta mi van vele, nem tudom! A hangja viszont hiányzik...
Aztaqrva!

EE neked mér lő ilyen lángokat?
Szép, jó estét Mindenki!
Szeretem az ilyen embereket, ne aggódjatok! Csucsu, Laci, Ők poénból nyomják. Nézzétek meg a videóimnál, a "valami nem működik" videót! Kommentek olvasása kötelező!

R6:
Nagyon faxa! De én sajnálnám így tépkedni üresjáratban...
Ezt a videót még Kunmadáron vettem fel azóta őrizgetem.
Nekem állt a szőr a hátamon, remélem tetszeni fog.

Amúgy 2003 előtti R6
Én perverzen élvezem a fikázókat, mert tudom, hogy irigységből van!
Én ezért nem rakok fel se videót, se képgalériát. Nem csak rózsaszirmot hord össze a szél... Azért fel tudnám rúgni aki azt mondja egy R6-ra hogy szar.
Nem rátok gondoltam. A kommenteknél van 1-2 elég erős...
asszem semmi fikázót nem írtam....
Nana nem volt fikázás! Csak mondtam, hogy lehetne egy kicsit öblösebb... de mostmár egy zajongó kiflinek is örülnék, csak lenne már Márc.21.
Nem tudom miért fikázzák ennyire?
helló urak...
amúgy én bírom az ilyen szólamokat...
bár hosszútávon.... lehet h de nekem bejön....
Nyugodtan felteheted a 120/70es gumit. Amik eddig nekem fennt voltak a motoron, egyik sem ért bele a sárvédőbe (Michelin Pilot Power, Pirelli Diablo Superbike, Bridgestone Racing Battlax, Michelin Pilot Slick...).
azt azért nem akarom!
Pontosan! Esetleg tehetnél egy sima kályhacsövet és akkor átmenne egy kicsikét a paraszt tuning irányba...