Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

osztrákrendőrbarátgyárikipuufogó
vicc!
mitbarkácsószmá ?
Jó lesz!
Próbáltátok szétszedni már? Csak mert 15 szegecset találtam összesen, miután szétfúrtam, de csak 12-nek kellene lenni... +3 db volt gratisban a kipuff belsejében.
Köszi még egyszer!
az ember már csak ilyen....
mindig próbálkozik....
hátha....
Igazi Magyar temperamentum
zozor1,

Igen... sőt adunk hozzá még egy 2011-es R6-ot ajndékba, egész évre elegendő üzemanyaggal és gumikkal... Jár még hozzá egy meztelen callgirl, hogy leszopjon, mikor hazaérsz...

Amúgy fékpadozva eladó.... jaaah... fékpadoztuk az előző tulaj motorján. Úgy eladó...
helló!
fékpadozva 45.000,- ?
Hali.
A Service Manual-jából,olvastam ki az adatot.Meg én is ennyit tettem az enyémbe,amíg meg volt. :)))
Szia Meki!
Köszi szépen, bár így elsőre soknak tűnik a majdnem 1 liter a 2 szárba! Vettem egy fél literes 10Ws-et gondoltam elég lesz... de akkor így veszek mellé egy 5W-t aztán összekeverem!


Remélem jó lesz!

Bakker tegnap adtam fel, jó gyorsan odaért!
Skacok!
Meg jött a 2012-es AKRA dobom, egyedi az országban... A cég logo-ja is megváltozott. Aki mást mond, az hazudik!

Köszönöm SaSa, ide ért!
http://www.youtube.com/watch?v...

az enyém így néz ki, a célnak megfelel, és közel sem ennyi volt...
Ok.végülis leginkabb csak azert keett volna mert nem akarom összebarmolni az eőfeszítes allító csavart.nagyon idegesitene ha tele lenne karcolasokkal.
Eladó Yamaha R6 (2006-) motorhoz:
Használt Akropovics full kipufogó rendszert: 180.000HUF
Használt Power Commander IIIUSB: 45.000HUF
Bocsi schtomi de sokat meloztam azt gép elött nem nagyon tudtam lenni meg a hotmailes fiókot nem igen használom. Amugy meg a szirom a tiedre nem lett volna jo megnéztem.
De kár hogy a kawamra nem jó! Habár ha mondasz 1-2 pontos méretet...
Sziasztok!
2. generációs integrált hátsó LED-es lámpák eladóak kihagyhatatlan áron!
15.000ft akciósan!

Még egyszer mondom ezek NEM a kínai gagyi alig látszódós lámpák!Yamaha YZF R6 03-05
akril átlátszó illetve füstszínűben elérhető. Megbízhatóságom a ZX-6R topicban tudják hogy megbízható vagyok! Célom nem a vásárlók lehúzása egyszerűen csak az hogy most itt az alkalom minden motoros kolegának!

Bővebb infó: lajos.koves@hotmail.com címen
Az alábbi típusokhoz elérhető még ilyen lámpa:
Suzuki SV 650/1000 03-07
Yamaha YZF R6 2006,2007
Kawasaki Z-1000,Z-750 03-05
Kawasaki 636 03-04
Yamaha YZF R1 04-06
CBR600RR CBR 600 02-06
Kawasaki ZX-10R 04-05
Suzuki GSX-R 1300 98-07
4500
áá már lekéstem!
csak vicc volt. nem halászom le előled.
de hisz én írtam neked mail-t is, meg itt a fórumon is. Nem válaszoltál, pedig már egy hete elvittem volna őket
jol van 4000 ér viheted:) ugyse tom használni legalább vki tudja:)
Hali!

Úgy látom nem nagyon kapkodnak az anya és szirmok után :-) 4eFt-ét adok érte.
Egy hónap alatt végig be volt kapcsolva még állt a motor. kb 5 másodpercet töltött az aksitöltő, utána átváltott csepptöltésre. Tehát semmit nem fogyaszt.
én valami ilyesmit szeretnék. Csak nem tudom ezek mennyires szippantják az akkut.
Elég ciki lenne R6-ot tologatni...


jé sikerült linkelni