Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!Én használok!Jobban gyorsít a végsebesség kevesebb!Viszont két személlyel 6-ik sebességi fokozatban is kényelmesebb előzni vele!
Olyan érzés mintha erősebb lenne a motor!Én szeretem!
Skacok közületek valaki használ elől egy foggal kisebb lánckereket?
Valami ilyesmit csak aluból, vagy lemezből:

(ilyen bulidob)
Mit tervezel?
Én azért nem nyalnám be, hogy a Yard el fogja azt hinni, hogy 25KW a masina. Annyira nem hinném hogy hülyék...
2004 a forgalomba helyezés éve, ez 2002-es model. Mást nem látni rajta.
Üdv. Valaki tud valamit erről a motorról? Ennyiért ...25 kw os papírral:D http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-mi_is-4097940
Nem tudja valaki milyen vastag a cső a 05-ös R6on? (ahol csatlakozik a dob) 50-es vagy 60-as?
Köszönöm a segítségeket. Hálás vagyok!neked is köszi ramirez.
Üdv Mindenkinek!

Nem tudd valaki eladó 99-02-ig R6 blokk-ot elfogadható áron!?
Hi!Franco!Az alapjárat ingadozást sok minden okozhatja ,de nekem a TPS szenzor hibája volt(Gáz állás érzékelő szenzor).Hogyan lehet megoldani?Kell venni egy újat:(kb 45.000 ft).De mielőtt elköltenél ennyi zsét! Hívj fel! Hosszú lenne itt leírni a fórumban a másik megoldást! Ramirez:06 20 4606391


Én is! De már csak itthon főzögetek...
zsír! gyrünk....
TE vagy a mi emberünk! Na kinek, mi a véleménye, hogy a tavaszt ott induljon, egy közös bográcsozással?
akkor a tema vegere szolok h szakacs vagyok es dobogoko tetejen vagyok minden 7vegen es bogracsolok.eleg jol hangzik?
Sziasztok! Légyszi segítsetek! Thundercat-om van. A tünetei a következők: alapjáraton hirtelen gázfröccstől megtorpan. Mi lehet a baja? Valaki heeeeelp! Szinkronteszten túl van , de semmi változás!
Na akkor remélem jelentkezik egy pesti "kertesházas" tulaj, aki szivesen vendégül látna minket e kertjében... a többi már egyszerű.
Hello.
Néha nekem is csinálta.Hány km van benne?Egy injektor tisztito évenként nem árt.Gyertya?Légszürő? Szelepet akkor kell álitani ha már nagyo hallod.nekem 45e és még nem kellett.

udv
A segítségeteket szeretném kérni! Egy 2005 s R6 m (Rossi Replica) van és idegesít egy kicsit,hogy ingadozik az alapjárat nagyon ritkán van hogy 1200-2000 között. Érdekelne,hogy ez mitől lehet vagy ez normális-e mert már hallottam azt is, az R6 gyári alapjárata 1200-1600 között van. Szelephézag állítással lehet-e orvosolni vagy injektort kellene kitakarítani? Illetve hány ezer km után javasolt a szelephézag állítás? Lehet, hogy hülye kérdések de a "nagyon okos motoros haverjaimmal és a lehúzós szerelőkkel tele van a tököm "Válaszokat előre is köszönöm!
már nyomtan a PRt h a motorgumik topicban keressen meg
Jövő héten fizu, keresni foglak
Bocs, lehet rosszul fogalmaztam, én is csoportosan gondoltam és tényleg ott lenne jó valahol. A jó időt persze meg kell várni, de amikor itt az idő dobj egy üzit, s már gurulok is a benzinkútra
Vegyél D209GP-, vagy D211GP-t, az annak ellenére, hogy versenygumi ötvözi a tartósságot (2-, 3komponens = kb. 8-10e km) és a tapadást (gyári mintás sport-, versenygumi = nem kell megkérdőjelezni). De, ha további kérdésed van, keress bátran
tökéletes ha valahol összeröffenünk és onnan tovább már többen megyünk. bp szerintem is kiváló, ott azért csak könnyebb a találka, mint valamelyik szegletbe.