Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Én is ott kerestem, de hiányzik belőle 3 lap és pont azon van rajta... Neked nincs meg elektronikus dokumentumként a servicemanual?
egy 10est adok érte :D
Hali!
akkor 4ezer a kettő?Privátban elküldöd a bankszámlaszámodat,és akkor utalom a pénzt.
hali akle! még mindig eladó:)
Jól néz ki
Eladod?
oksa majd szolok ha nekilatunk csak akkor mit csinalok az akraval?
Hallottam már ilyet is, de, hogy köré mit teszek, az a legkisebb gondom! Szerintem az eredeti kamra elrendezést rakom vissza lekicsinyítve, csak hegesztve van minden belülről, amihez nem férek hozzá. Majd csinálok képeket, mert elmagyarázni nem tudom!
Perforált lemez kell bele, köré meg ilyen

ez nem ég ki...
Hali,
Akkor eladó még a szirom+anya?
Sima mici, hogy jobb lesz, eredeti TwoBrothers lesz!
Mielőtt neki látsz, írj be ide, 1-2 nap alatt válaszolok Neked, hogy ne kövesd el azokat a hibákat, amiket én!
Várjuk. Kiváncsi vagyok a Hóm méd cucc milyen?! (remélem nem lesz jobb a hangja mint az enyémnek... )
Ja, és természetesen polírozva lesz a komplett dob!
Most csak a palást van, és a két vége csak rá van dugva, hogy lássam, milyen lesz... Szóval, mint a repedt fazék, olyan lehet. Csütörtökön kiokoskodom, hogy lehetne a belsejét megcsinálni, hogy se halk, se ordító ne legyen! Ha ordítana, nem tudnám azt mondani, hogy : De hát eredeti, ott az E jelzés is!
Lényeg, hogy eredeti kívülről, vagyis majdnem!
Lesz videó, ha minden sikerül!
Na ez zsír lett!
Gyorsan elintézted a sorsást

Amúgy nem volt szétszedve, többnyire a garázsban pihent.

Valami hangmintát csinálhatnál hagy élvezkedjünk!
nekem is nagyon tetszik.elgondolkodtam en is h at kene alakitani a gyari dobomat
geci jól néz ki......
ez lett, de ez csak kívülről, belseje tök üres... Azt hittem, egyszerűbb lesz,de nem, kamrás a dolog! Még nem szedtem szét gyárit, karbon sportot igen, de gyárit még nem... Már tudom, hogyan csinálnám a következőnél, hogy fél óra alatt kész is legyen! Most gondolkodom, hogy megtartsam a kamrás megoldást, vagy megcsináljam perforcsővel... Holnap meló, úgyhogy nem tudom, majd csütörtökön neki látok!
kíváncsian várom majd a kipuf flexelés eredményét!
Én is terveztem 2011re h cserélem a dobot egy karbon Akrára de ennek a gagyi egrusnak olyan jó hangja van .... nem merek hozzányúlni félek h oda lesz gyönyörű durrogós hang visszaváltásnál....
Gyerekek, mi a móka trágya? akarom mondani tárgya? Ki hogy bírja a motorozás hiányát? Én iszonyatosan szenvedek ebben a szép napsütéses időben...
annyira nem akarok iszonyat hangot, ezért megy a matek, hogy legyen!
nekem is volt ..
gyári eriggy... kibelezve ..

iszonyat hanggal ...