Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2. kötelező szó cseréltetik "illik"-re
Illik, persze, de nem kötelező! Mivel nem befolyásolja negatívan a motor működését. Persze a PC, azért kötelező, mert akkor szépséges teljesítménygörbét, impozáns mutatókat lehet produkálni!
nem akarok bele vau vauzni de egy full rendszer esetében már illik PCzni....
Mindenképp fogok szólni. A legegyszerűbb, ha majd ide írok a Fórumba, hátha másnak is kedve lesz hozzá...
Semmi gond! A jó nős résszel én is így vagyok egyébként... A közös gurulás meg egyértelmű Esetleg szólj ha erre jársz!
Bocs, de sajna pont nem... Mikor motorozok, nem nézem a kocsikat, csak a jó nőket! Ha arra járok gurulhatunk majd 1-et közösen. Vegyél fel MSN-re (zszolee@gmail.com) v. írj egy mailt a skype ID-al.
Mögötted mentem Hajdúszovát előtt egy piros mazdával... Nem emlékszel véletlenül?
Az is igaz! Akkor jöttem vissza pestre és jöttem a gyorsabb úton az M3-ra!
Igen láttam egy olyan r6-ot mint a Tied és ráadásul ugyanúgy felpakolva csak én úgy emlékszem hogy Derecske felől tartott Hajdúszovát irányába. Veled történt ilyen?
Nem lesz baja, mert elméletileg a gáznak csak a szabad áramlást kell biztosítani. (Én is nálam okosabbtól kérdeztem, pont ugyanezt) Addig ameddig nem kap több levegőt (ergo sport légszűrő) vagy több üzemanyagot (pl. PC) addig nem kell fékpadoztatni.

A PCV-vel én is így vagyok, mivel túrára használom felesleges, de ha azt nézem hogy spórolni is lehet a fogyasztásnál vele, már elgondolkodtató (persze a teljesítménytöblet is vonzó).

Amúgy voltam Augusztus elején Abádszalókon, utána onnan utaztam még B.Újfaluba. Láttál?
Amúgy nézegettem a képeidet és láttam a túrázós gallériádat is. Nem voltál nyáron Hajdúszovát, Hajdúszoboszló fele?
Jah igen a lényeg lemaradt. Szóval nem akarok rá PC-t mert még egyelőre fölöslegesnek tartom. Majd később lehet, de még nem. Igazából utcára így is tökéletesen elég.
Ok...rendben. Köszi, leesett. Csak este van már...
Ha nem nyúlok bele az elektronikába nem lesz valami gebasz? Mert ugye az öblítés jobb lesz és ugye katalizátorom se lesz. Bocs az idióta kérdésekért csak féltem a gépet.
Power Commander V (5)
Köszi!
Nem akarok légszűrőt cserélni. A hangját akarom csak "morcosítani"... Láma kérdés de mi az a PCV?
Szia üdv a klubban! (klubb ez igazán? )

Ameddig a légszűrőt nem cseréled, nem feltétlenül kell. Bár én mindenképp raknék bele egy PCV-t! :)
Sziasztok!
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a mocimra (09 r6r) most vettem egy kipuff rendszert (gyári leömlő katalizátor nélkül plusz arrow pro racing dob) és kell-e az elektronikánál módosítani valamit majd? Utcára használom. Előre is köszi a válaszokat!
Üdv
Tomi
biztos ha olyan egyszerűséggel kerültél ki mint egy pocsoját akkor én voltam ...
most nézem az adatlapod.nem találkoztunk mi a ringen a nyáron?emléxem egy kék r6-ra.lehet te voltál.emléxem még az egyenesben néztem is hogy megy a régi r6.:):)
14-es van Nekem elöl ...
biztos lehet kapni ...
azt esetleg nem tudod hogy kettővel kisebbet lehet kapni előre mint a gyári méret?
Hi!180/55
végsebesség kb pont nem érdekel... inkább az a lentebb csúszó nyomaték görbe érdekel igazán ...
majd megírom h milyen a változás..
amúgy hátul milyen méretű gumit használsz ?
Sziasztok. Nem tudjátok, milyen után gyártott de a gyárival megegyező levegőszűrőt lehet kapni 03-05 közötti R6-ba?
Amúgy ha valakit érdekel eladom a sportszűrőmet BMC, 10-ezerért