Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Új Esztendőt és sok-sok balesetmentes kilómétert kívánok!
Sikerekben Egészségben Boldogságban Gazdag Békés Új Évet Kívánok Mindenkinek!
Punnyad az R6 fórum, ezért írok inkább! B.U.É.K
Sajnos csak ez az egy pár van de esetleg keress meg később hátha...
A vashoz egyébként grat és sok sikert az építéshez!
Igen érdekelne, de igazából csak januárban, vagy legkésőbb februárban lesz rá keret, mert neki álltam garázst csinálni, hogy a mocinak legyen fedett hely, viszont most már elhagytam az egy millát és még messze nincs kész. Akkor is aktuális lesz még vagy csak ez az egy pár van?
Igen egy kicsit arrébb lakom...
Azért kérdeztem hogy esetleg járok-e arra amerre laksz mert akkor ha érdekel a gumi...stb. Amúgy érdekel?
Köszi!
Én Győr mellett lakom. Ahogy néztem, Te egy kicsit arrébb.
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Hova valósi vagy ha megkérdezhetem?
zsír verda.... gondtalan és balaesetmentes motorozást vele
Hali mindenki! Még mindig eladó a pályaidomom!
p://www.kepesmotor.hu/idomok_plexi/p517468
Milyen gumid lenne és mennyiért?
Köszi a választ, felraktad az i-re a pontot. Akkor csere lesz. VIK-001 kért képet, ma kitoltam és egy kicsit fájdítottam a szívemet:
Hali,
Nekem annak idején ,Corsa III volt ugyanilyen motoron mint a tied,de nekem sem nyerte el a tetszésemet.Még 30 fokban sem volt igazi.Utána felraktam Metzeler Racetec K1-et,azzal ég és föld lett.Ez az én véleményem.
Olajból lesz a 300V, viszont gumiügyben tanácstalan vagyok. A cserét arra alapoztam, hogy amikor megvettem, nem tudtam megállni, hogy egy pár órát ne motorozzak vele és néha éreztem, hogy határon volt a hátulja, de ez lehet csak a tizenegykétfokos időjárásnak volt köszönhető. Diablo corsa III gumik vannak rajta, kb. 90%-os állapotban és most a neten bogarászva sok jót írtak róla. Asszem várok vele tavaszig, amíg megjönnek a jó idők. Addig meg még úgyis fel kell ruházkodni.
Képes motor- lánc,lánckerék hirdetéseknél van 2000-es évjáratú R6-hoz pár bontott dolog, első fékmunkahenger 4000-ért.
Sokat akart a szarka...

Olajnál én is a 300V-t ajánlom. Az nagyon jó cuccos...
Shoxnál holnap akcióban lesz R6-feliratos tankpad 990Ft-ért.
Szia!
Nekem van gumim NAGYON OLCSÓÉRT ha érdekel! Persze teljesen újak! Keress meg esetleg!
Köszi a válaszokat, bocs a gumis kérdésért, még nem igazán néztem szét itt a fórumon, örültem, hogy végre találtam egy ilyen topicot. Amúgy 2004-es a motor és még teljesen gyári, egyedül a plexi lett rajta túrára cserélve. Végül is rendbe van rajta minden így külsőre (fékbetétek,lánc-lánckerék, festés, szépen jár a motor,gumik), állítólag idén fel lett készítve szezonra, de nem mentek vele. Talán ezt bizonyítja a kicsit rozsdásodni kezdett lánc is, bár nem tudom. Majd tavasszal kiderül, ha elkezdem használni.
olajhoz még tudni kéne h mikori gép... legújabba azt mondom mehet a 300V de "öregebb"(2005 előtti)verziókba elég a 7100 as is...
Olajban szerintem senki nem fog "tutit" mondani, a castrolt sokan lehúzták, én is végül a repsol 10-40 4t full sintetikus mellett döntöttem. Nekem bevált, a váltó is finomabban mükszik A motul 300 V 4T factory line talán a legjobb, de naon drága,kár belerakni. Egy rendes gazda úgyis lecseréli 6-8 ezrenként az olajat(ha nem pályázik),annyit bármelyik kibír
gumi: motorgumik topiocban keresd -- Briant
majd dobj képet a gépről ....