Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Téged kérdeztelek, okoska?
Nem kéne beszólni, kicsit rossz a szemem, no meg a szemem sem az igazi!
Lesz okosság, majd, ha meglátod, össze, meg vissza csinálod a bugyikádat!
Bár a szemem nem az igazi mostanság, nem tudom, mennyire sikerül!
kisgyerek ...
ott a végén a sok betű...
ha kinagyítod , akkor látod a vég alatt a széleit...
Halllóó!
A palásttal mit tettetek? Nem rémlik, és nem vagyok otthon, hogy meg tudjam nézni, de az "E" betű, illetve a számok a paláston vannak, ha jól rémlik, igaz? Azok még láthatóak, vagy már nem? Arról egy képet tudsz feldobni még, és már küldöm is a privát üzenetet.
Postai utánvét megoldható? Többit privátban! Köszi!
Így néz ki a dob:
Esetleg ha valakinek kellene még mindig árulom a BMC szűrőmet 03-05 közötti R6-ba.
st utcán jó de sztem STAC-t tegyél bele.... és mindenképp 5.1 sokkal határozottabb lesz a fogáspontja.....
Jaj még ennyit:
"Az olasz Athena cég generátorfedél tömitései az európai ISO 9000 minőségi előirásai szerint, állandó ellenőrzés alatt, kizárólag a legjobb minőségű Reinz és Elring alapanyagokból készülnek." Akkor?
Köszi a tippeket. Tömítésből Erlinget sehol sem találtam, olajszűrőnek pedig azért a Meiwára esett a választás, mert valamivel drágább mint a Hiflo HF 303, és a leírása is jóval meggyőzőbb, de abszolút nem vágom, hogy mi a "márka"... Fékolaj 5.1 -es? És ha majd kap egy ST jelzésű Ferodo fékbetétet? DOT 4-estől annyival különbözőbb lesz?
olaj OK
olajSzűrő hozzá HF de ha gondolod ilyen 4000ért tudok adni K&N-t
Tömítésből más variárió nincs? Erling Reinz? de ha ragadszkodsz ehhez a márkához legalább jól pasztázd be (Loctite vagy Reinz pasztával)
Fékolaj abból meg arra figyelj h 5.1 legyen meglepődsz majd a fékhatáson...
Én olajból most motult használok előtte yamalube-ot. A Castrol-ról lemondtam

féfolyadék meg szintén motult.
Szevasztok!
Nagybevásárlás előtt állok, csak mondom mielőtt rákattintok a rendelésre kikérem a véleményeteket. Olajból Castrol Actevo GP 20w50es lesz (asszem ez a 2003-asnak a gyárilag előírt), olajszűrő Meiwa (még van Hiflo és Mahle, a Meiwa a kettő között van árban), generátorfedél tömítés az olasz Athenatól(ez a legolcsóbb ), fékolaj Rapsoléktól(fogalmam sincs hogy mi a zsír fékolaj márka...). Szerintetek változtassak valamit, vagy sikerült a legmegfelelőbb ár/érték arányos listát létrehoznom?
Csumi!
ééértessz is a lovakhoz...
Neked ponnmindegy ....
Rendben
Ezt megköszönném, aztán kép után beszélünk róla!
nincs sajna.
1-2 karist van rajta, de nem vészes.
Nincs róla képem, de holnap csinálok ha érdekel.
olyan 10-re gondoltam, de holnap lövök fel képet, megcsekkolod hogy jó-e.
Ha igen megdumáljuk...
Van képed? Árban mennyire gondoltál?
Nekem van!
...és valaki 05 R6-ra sérült gyári kipuffot? Palástsérülés bele fér!
Valaki nem tud eladó törött magyar papiros r6-ot?
476 ccm száranként.
Én is pont ebben a cipőben vagyok! Túl hangos! Mondjuk én a tompítót, csak külföldre fogom használni.
Először is köszi a pozitív visszajelzéseket! Annyit még hogy élőben olyan hangos hogy mindenképp kell szerezzek bele db killert... Videót úgy tudsz belinkelni hogy simán bemásolod a hozzászólásba a sportmotoros videó URL-jét.
Üdv
Tomi
ez se kutya! 5ös
fasza nagyon.